Sinhronizacija logike, nauke i teorija zavere

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.802
Dakle, imamo reptilijance, sive i jos nekih kreatura a ne mogu se setiti sada naziva.
Imamo i kont da su medju nama, a isto tako procitah ovde (i ziv ostadoh) da dolaze sa Tau Cetija...
Ok to sa Tau Ceti-a, ali kazu isto tako da oni ne putuju, nego se trenutno stvore ovde.
Crvotocinom? Moze biti, al ne moze trenutno..Jer, najbliza crvotocina je mnogo brale lightjears udaljena...

Dalje.
Mi smo pokusni kunici, a sa druge strane i hrana za vanzemaljce.
Sad, po tvrdnjama istih autora, neki se hrane nasim telima, a neki nasim emocijama.
I to ista rasa aliena.

Pa sta vise oce? I emocije, i telo?
Cini mi se da vode ljubav sa nama...(emocija/telo kontakt jednako seks)
Mene jos nisu "imali"....doduse, u snovima sam samo ja "imao" i to nase zene, teranke....:)

Smakovi sveta po vangi, noterdamusu i majama 2012 te.
Ajd dobro...jednom i to mora doci.
A nasuprot, tek se reposi i sivi pripremaju za invaziju?
Pa brate, invaziju cega?
Invaziju sveta koji ce u plamneu nestati za tri godine?
Ili sam ja lud, ili su oni ludi, ili smo svi pijani kao morke.

Zivot na mesecu, ratovi na mesecu ....
I ko je pobedio? Ko vlada mesecom?
Nikko ili niko.
Nasuprot, kako znaju za to kada misija na mesec nikad i nije bila?
Teleskopima? Ma dajte...to su artefakti savremene nauke koja zivi u nasem matrix-u, tj dogme koja nam je usadjena u mozak.
Nista ne postoji, mi samo mislimo da to postoji.

Ako sam ja taj mislioc, zasto me onda zaboli kad se zesce pocesem tamo gde me svrbi?
A da, da bi se reposi hranili mojim emocijama..

Imam jos primera, kojih se ne mogu trenutno setiti....ali neko drugi ce to da odradi.

Za svo ovo vreme bitisanja na ovom pdf-u, toliko sam se naslusao kontradiktornosti teletabisa da sam jednostavno morao otvoriti ovu temu.

Molio bih da se iznesu ovde daljne kontra diktornosti (budalastine) i da se teletabisi uzdrze od postovanja ovde.
Imaju dovoljno svojih tema.

Dakle? Sta sam jos propustio?

Molim vas da sinhronizujete vasa "znanja" da ne bi opet uleteli u zamku sopstvenog ogromnog ega.
 

Back
Top