Одговор Вуку Драшковићу на питање "Шта хоће патриоте?"

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Добре су ти биле патриоте када су ишли на митинге, а сад их пљујеш. Шта хоћеш ти од патриота Вуче ? Имам твој потпис са минга на које сам ишла, који представља само бледу слику онога о чему си говорио. Уста су ти била пуна Србије и Косова и Метохије. Ти си за мене био српски Христ некада. А шта је Вук Драшковић данас ?

Човек који је продао све своје идеале. Човек чијих се и књига данас стидим на својим полицама и размишљам да их спалим на ломачи, јер нема у њима ни једне речи која је одржана. Говорио си реченицу, јеврејску изреку "Ако те икада заборавим десна ме рука заборавила, о Јерусалиме!" (мислећи на Косово). Помисли некад на ту заклетву дату у својој књизи, опасно је давати заклетве, а и рука те већ издаје, јер више нико нема да чита твоје нове књиге, једино могу ови из Европе да те финансирају да пишеш европске билтене.

За шта се залаже данас Вук Драшковић ? За улазак у НАТО. За оно најгоре и најцрње. У праву је Добрица Ћосић што те прецртао као свог пријатеља, јер интелигенција лако препозна лицемере и лажљивце. Све си ти заборавио, само те исте патриоте нису заборавиле твоје речи које си некада изрекао. Издао си своје идеале.

Ти си највеће разочарење.

Карактер ти је у равни нуле.

Златним пишеш а говном печатиш.
 
Pukao je covek skroz. Licno mislim da je onu pricu sa Rambujeom i onom ponudom izmislio, jer ne znam da li je iko ziv to jos potvrdio.
Drugo, zanimljivo mi je kako u jednom trenutku brani Slobu (valjda i zbog svojih koalicionih partnera) pa za glavne krivce neprihvatanaj Rambujea krivi Radikale i Jul???:hahaha:
A slag na tortu je kad pocne covek da prica svoje teorije o Nato-u :hahaha::rotf::hahaha:
 
Добре су ти биле патриоте када су ишли на митинге, а сад их пљујеш. Шта хоћеш ти од патриота Вуче ? Имам твој потпис са минга на које сам ишла, који представља само бледу слику онога о чему си говорио. Уста су ти била пуна Србије и Косова и Метохије. Ти си за мене био српски Христ некада. А шта је Вук Драшковић данас ?

Човек који је продао све своје идеале. Човек чијих се и књига данас стидим на својим полицама и размишљам да их спалим на ломачи, јер нема у њима ни једне речи која је одржана. Говорио си реченицу, јеврејску изреку "Ако те икада заборавим десна ме рука заборавила, о Јерусалиме!" (мислећи на Косово). Помисли некад на ту заклетву дату у својој књизи, опасно је давати заклетве, а и рука те већ издаје, јер више нико нема да чита твоје нове књиге, једино могу ови из Европе да те финансирају да пишеш европске билтене.

За шта се залаже данас Вук Драшковић ? За улазак у НАТО. За оно најгоре и најцрње. У праву је Добрица Ћосић што те прецртао као свог пријатеља, јер интелигенција лако препозна лицемере и лажљивце. Све си ти заборавио, само те исте патриоте нису заборавиле твоје речи које си некада изрекао. Издао си своје идеале.

Ти си највеће разочарење.

Карактер ти је у равни нуле.

Златним пишеш а говном печатиш.

Vuk Pič*ić-Daničić:hahaha:
 
Добре су ти биле патриоте када су ишли на митинге, а сад их пљујеш. Шта хоћеш ти од патриота Вуче ? Имам твој потпис са минга на које сам ишла, који представља само бледу слику онога о чему си говорио. Уста су ти била пуна Србије и Косова и Метохије. Ти си за мене био српски Христ некада. А шта је Вук Драшковић данас ?

Човек који је продао све своје идеале. Човек чијих се и књига данас стидим на својим полицама и размишљам да их спалим на ломачи, јер нема у њима ни једне речи која је одржана. Говорио си реченицу, јеврејску изреку "Ако те икада заборавим десна ме рука заборавила, о Јерусалиме!" (мислећи на Косово). Помисли некад на ту заклетву дату у својој књизи, опасно је давати заклетве, а и рука те већ издаје, јер више нико нема да чита твоје нове књиге, једино могу ови из Европе да те финансирају да пишеш европске билтене.

За шта се залаже данас Вук Драшковић ? За улазак у НАТО. За оно најгоре и најцрње. У праву је Добрица Ћосић што те прецртао као свог пријатеља, јер интелигенција лако препозна лицемере и лажљивце. Све си ти заборавио, само те исте патриоте нису заборавиле твоје речи које си некада изрекао. Издао си своје идеале.

Ти си највеће разочарење.

Карактер ти је у равни нуле.

Златним пишеш а говном печатиш.

O!

Pa ti zaista verujes u POSTENJE U POLITICI?

KOJI politicar, KADA I GDE odrzao - rec?

NEMA ISTINE ni u politici ni u zivotu.

Samo oni sa nedovoljnim zivotnim iskustvom veruju u ustinu.

Sve se menja...

Sve danasnje patriote su skandirale prvo Titu, a posle Slobi i Drazi....

Panta rei...

Sta ti ocekujes od Vuka?

Da bude svetac za zivota?

Idi begaj....
 
O!

Pa ti zaista verujes u POSTENJE U POLITICI?

KOJI politicar, KADA I GDE odrzao - rec?

NEMA ISTINE ni u politici ni u zivotu.

Samo oni sa nedovoljnim zivotnim iskustvom veruju u ustinu.

Sve se menja...

Sve danasnje patriote su skandirale prvo Titu, a posle Slobi i Drazi....

Panta rei...

Sta ti ocekujes od Vuka?

Da bude svetac za zivota?

Idi begaj....

За разлику од политичара Вук Драшковић је и СРПСКИ ПИСАЦ. Он је подгревао српски патриотизам а сад пљује по њему. Био је искра која је потпалила и подигла српство на ноге, веру у Бога и слично....а по овоме што сада ради само показује колико се удаљио од Бога а и од српског народа, када је у емисији рекао "ЗАР НАРОД ДА ВЛАДА.???!!!".
 
За разлику од политичара Вук Драшковић је и СРПСКИ ПИСАЦ. Он је подгревао српски патриотизам а сад пљује по њему. Био је искра која је потпалила и подигла српство на ноге, веру у Бога и слично....а по овоме што сада ради само показује колико се удаљио од Бога а и од српског народа, када је у емисији рекао "ЗАР НАРОД ДА ВЛАДА.???!!!".

Pa promeno covek mislejnje.

Koliko ih se samo klelo u jugoslovenstvo, a posle u srpstvo?

Koliko je samo bilo najcrnjih ateista, a posle najzatucanijih vernika?

Koliko je samo bilo ljubitelja AVNOJ-a, a kasnije pljuvali po njegovim odlukama i granicama?

Jesu li sve to izdajnici?

Bice da u Srbiji i nema drugih osim izdajnika, a?
 
patriJote i shabani NIKADA nisu bili na strani Vuka, njihovo mesto je bilo uz Slobu i Sheshelja, nisu oni sposobni da razumeju da Srbiji nije mesto u Aziji vec u Evropi, njihova vechita dilema je ;Kako neko moze biti Srbin i zeleti Srbiju u partnerstvu za mir, u evropskim integracijama, Srbiju kao modernu civilizovanu drzavu.............

Ја сам патриота увек била и остала. А Вук је некад био патриота. Слоба је се представљао као комуниста, Шешељ четник, а националисти су били уз Вука, они који су волели српску отаџбину, правду, истину, веру у Бога, породицу, то су исто и данас те исте патриоте које он не препознаје.....
 
Pa promeno covek mislejnje.

Koliko ih se samo klelo u jugoslovenstvo, a posle u srpstvo?

Koliko je samo bilo najcrnjih ateista, a posle najzatucanijih vernika?

Koliko je samo bilo ljubitelja AVNOJ-a, a kasnije pljuvali po njegovim odlukama i granicama?

Jesu li sve to izdajnici?

Bice da u Srbiji i nema drugih osim izdajnika, a?

Вук Драшковић није издао народ, већ је издао сам себе, своје књиге, своју реч и питам се јесу ли ове његове књиге што стоје на мојој полици, књиге тог истог човека којег сам некада поштовала ???

Вук је питао шта хоће патриоте. Ово је само мој одговор њему.

Хвала Вуче.

Толико од мене.
 
patriJote i shabani NIKADA nisu bili na strani Vuka, njihovo mesto je bilo uz Slobu i Sheshelja, nisu oni sposobni da razumeju da Srbiji nije mesto u Aziji vec u Evropi, njihova vechita dilema je ;Kako neko moze biti Srbin i zeleti Srbiju u partnerstvu za mir, u evropskim integracijama, Srbiju kao modernu civilizovanu drzavu.............

Нису? ...

 
Vuk Draskovic je slao najvise i najmladje srba na ratista,a jedini nije pozvan niti osudjen od strane haga zbog toga,ja ne znam kako neko sebi dozvoljava da se uopste pojavi bilo gde,kada se zna da je NARKOMANCINA,KRIMINALAC,IZDAJNIK I STRANI PLACENIK.

Neka crkne stoka smrdljiva.

Vuk Drašković je bio tu samo nominalna figura, a Srpsku gardu je ustvari neko drugi u ime države organizovao. I nisu tu išli "najmladji". Jedina autohtona paramilitarna grupa bila je Šajkaški četnički odred. I njegovo razoružavanje bilo je u stvari jedina vojna pobeda koju je JNA imala u tim ratovima.
 
Ја сам патриота увек била и остала. А Вук је некад био патриота. Слоба је се представљао као комуниста, Шешељ четник, а националисти су били уз Вука, они који су волели српску отаџбину, правду, истину, веру у Бога, породицу, то су исто и данас те исте патриоте које он не препознаје.....

Danas nije lako prepoznati prave patriote.

Izmedju patriota, nazovi cetnika, psihopata, verskih fanatika i stranih elementa, jako je tesko povuci tanku crvenu liniju.
 
Ја сам патриота увек била и остала. А Вук је некад био патриота. Слоба је се представљао као комуниста, Шешељ четник, а националисти су били уз Вука, они који су волели српску отаџбину, правду, истину, веру у Бога, породицу, то су исто и данас те исте патриоте које он не препознаје.....
patriota nije isto shto i patriJota!
velika je razlika u tom jednom slovu
 
patriota nije isto shto i patriJota!
velika je razlika u tom jednom slovu

Јел ... Па да видимо овако мало ... да се подсетимо ... када су почели ратови 90-тих, поред Војислава Шешеља и његове добровољачке гарде, исту такву је имао и Вук Драшковић
 
Ја сам патриота увек била и остала. .
То је лепо. :)
А Вук је некад био патриота. Слоба је се представљао као комуниста, Шешељ четник, а националисти су били уз Вука, они који су волели српску отаџбину, правду, истину, веру у Бога, породицу, то су исто и данас те исте патриоте које он не препознаје...
.
Сви они скупа су багра једна антисрпско-комунска, свако на свој начин.
И Вук и Шешељуга су заправо Злободанови производи, квазиопозиционари и квазипатриоти, какав је и он био.
Све, само да слуде и заварају народ. :evil:
 
То је лепо. :)
.
Сви они скупа су багра једна антисрпско-комунска, свако на свој начин.
И Вук и Шешељуга су заправо Злободанови производи, квазиопозиционари и квазипатриоти, какав је и он био.
Све, само да слуде и заварају народ. :evil:

Лимунка, па зар тако о свом колеги списатељу :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Лимунка, па зар тако о свом колеги списатељу :hahaha::hahaha::hahaha:

подсети ме на нешто....:)пре неки дан видим да Б92 довео неку "списатељицу" и пише испод "списатељица" а то је противзаконито ако је неко добио лиценцу да ради на подручју државе Србије, мора ставити (представити особу) на матерњем језику...
 
Vuk Drašković je bio tu samo nominalna figura, a Srpsku gardu je ustvari neko drugi u ime države organizovao. I nisu tu išli "najmladji". Jedina autohtona paramilitarna grupa bila je Šajkaški četnički odred. I njegovo razoružavanje bilo je u stvari jedina vojna pobeda koju je JNA imala u tim ratovima.

On je slao.
Ishli su najmladji.

То је лепо. :)
.
Сви они скупа су багра једна антисрпско-комунска, свако на свој начин.
И Вук и Шешељуга су заправо Злободанови производи, квазиопозиционари и квазипатриоти, какав је и он био.
Све, само да слуде и заварају народ. :evil:

Miliosevic je bio i ostao primer patriote,ovim sama sebe svrstavas u glupe i izdajnike.

A da su bili......Draskovic je bio i ostao mnogo gore od toga sto si navela........mnooogo gore.........skoro pa novi Djiki.
 
Poslednja izmena:
Како је то некада лепо изгледало. Погледај само све те руке подигнуте са три прста.....:) А сад би изгледа требали по њему да их као онај радник исечемо....:whistling:

Па то је доказ алергичној да је СПО биЈо патриотска странка некад ... за паре су се продали када су заједно са Ђинђићем и осталим домаћим издајницима ишли по белом свету и продавали војне и државне тајне
 

Back
Top