Antivirus bez interneta

soleares

Obećava
Poruka
70
Imam jedno pitanje. Ako imam instaliran antivirus ( Nod, Avast, Avg....) kako mogu da ga update-ujem ali nisam prikačen na internet? Šta beše treba da skidam sa nekih drugih računara koji su prikačeni na net pa da moj update-ujem? Ali molim neko preciznije uputstvo jer se slabo razumem u računare.
HVALA UNAPRED.
 
Imam jedno pitanje. Ako imam instaliran antivirus ( Nod, Avast, Avg....) kako mogu da ga update-ujem ali nisam prikačen na internet? Šta beše treba da skidam sa nekih drugih računara koji su prikačeni na net pa da moj update-ujem? Ali molim neko preciznije uputstvo jer se slabo razumem u računare.
HVALA UNAPRED.

ma lepo ti obriši taj AV što pre .. praktično će ti praviti više problema od pravog virusa pogotovo ako nemaš pristup interentu (šanse da se zaraziš su minimalne)
 
Ajd ovako nije svaka nepravilnost u radu VIRUS kao sto mnogi misle za svo ovo moje vreme provedeno sa kompjuterima i racunarima imao sam jedan jedini ozbiljniji virus koji je uizbacivao frame sa counterom od 30 sekundi unazad i posle toga resetuje komp i tako i nedogled. Ovo sto ti raznorazni antivirusni programi pronadju nije opasno jer ti prijavi putanju na kojoj se nalazi sumnjivi fajl.
 
Najbolje namesti Dail -up konekciju pa se konektuj par minuta da se abdejtuje,bez obzira sto nisi na internetu možeš dobro da se zaraziš svaki put kad gurneš tuđ fleš,instaliraš neku igricu,prebaciš film... Više virusa sam pokupio sa tuđeg fleša nego sa svih sajtova zajedno.
 
Imam jedno pitanje. Ako imam instaliran antivirus ( Nod, Avast, Avg....) kako mogu da ga update-ujem ali nisam prikačen na internet? Šta beše treba da skidam sa nekih drugih računara koji su prikačeni na net pa da moj update-ujem? Ali molim neko preciznije uputstvo jer se slabo razumem u računare.
HVALA UNAPRED.
A koji je tačno AV program u pitanju, ili da se raspišemo za svaki? ;)
 
Najbolje namesti Dail -up konekciju pa se konektuj par minuta da se abdejtuje,bez obzira sto nisi na internetu možeš dobro da se zaraziš svaki put kad gurneš tuđ fleš,instaliraš neku igricu,prebaciš film... Više virusa sam pokupio sa tuđeg fleša nego sa svih sajtova zajedno.

ja za 6 godina korišćenja interneta (od dialupa do adsla) nisam doslovno ni jedan ozbiljan virus pokupio ..

po meni je av u 90% slučajeva gori od samog virusa
 
Najbolje namesti Dail -up konekciju pa se konektuj par minuta da se abdejtuje,bez obzira sto nisi na internetu možeš dobro da se zaraziš svaki put kad gurneš tuđ fleš,instaliraš neku igricu,prebaciš film... Više virusa sam pokupio sa tuđeg fleša nego sa svih sajtova zajedno.

На интернеру једном годишње наиђем на вирус, а на вирусе са туђих флеш меморија сваки други дан!
 

Back
Top