Novi saziv Skupštine Gradske Opštine Zemun

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
88.187
Preporučujem da se ona tema zaključa, jer su izbori prošli, ili barem preimenuje u samo "izbori na Voždovcu". Ovako je uostalom i preglednije. Budući sastav lokalnog parlamenta će biti:

1. Srpska napredna stranka - 23

2. Demokratska stranka + G17 plus + Srpski pokret obnove - 19

3. Srpska radikalna stranka - 6

4. Socijalistička partija Srbije + Partija ujedinjenih penzionera Srbije + Jedinstvena Srbija - 4

5. Demokratska stranka Srbije + Nova Srbija + Narodna partija - 4

6. Sandžačka demokratska partija - 1

Sada, SPS-u će pripasti 2 mandata, a PUPS i JS po jedan. Pretpostavljam da će DSS, NS i NP na isti način podeliti svoje kolačiće. Zna li neko kako će se sračunati Evropejci? Načuo sam samo da će SPO dobiti 1, a nemam pojma kako će DS i G17+ podeliti ostalih osamnaest odborničkih mandata.

Koliko vas misli da su ponovljeni izbori mogućnost?
 
Poslednja izmena:
Sandzacka demokratska partija?

Da, imaće 1 od 57 mjesta.

e, i ja sam iznenadjen, i zacudjen

kakva bre lokalna nacopnalna partija pa jos u zemunu

ima li u `sandzaku` zemunska partija

dokle vise da nam se rugaju i da se sprdaju s nama

garant je neustavno, jos jedna rezimska farsa

O čemu sada ti to...?
 
Poslednja izmena:
Pa eto vidiš, glasali ljudi i za Rasima. Da je sreće pa da je dobio više

Nedavno osnovani gradski odbor SDP u Beogradu (i njegova tijela) danas ima više od 70% Srba u svom članstvu.

Kažem ja - najbolji srbijanski političar je Rasim Ljajić, a uopšte najsrećniji ili najtalentovaniji su on i Dragan Marković (govoreći o sitnijim partijskim liderima koje je čekala / čeka vrlo dobra budućnost).

Ovo je prvi put da u Zemunu učestvuju Ljajićevi samostalno, izvan 2003. godine, kada nisu prošli.
 
Nedavno osnovani gradski odbor SDP u Beogradu (i njegova tijela) danas ima više od 70% Srba u svom članstvu.

Kažem ja - najbolji srbijanski političar je Rasim Ljajić, a uopšte najsrećniji ili najtalentovaniji su on i Dragan Marković (govoreći o sitnijim partijskim liderima koje je čekala / čeka vrlo dobra budućnost).

Ovo je prvi put da u Zemunu učestvuju Ljajićevi samostalno, izvan 2003. godine, kada nisu prošli.

Drago mi je što to čujem, i nadam se da će se broj njihovih pristalica povećati na nivou čitave Srbije
 

Back
Top