Ajd..na parove razbrojs

ja sam u


  • Ukupno glasova
    106
  • Anketa je zatvorena .
ajde bre milinuka,,,,bice dobro...videces..svrstaj se..samo da registra te ne proglasi za stranog posmatraca:D
Неће да ме прогласи. :D
Уосталом, нити сам страни, нити посматрач. ;)
Али, с обзиром да сам изразити индивидуалац, једино моје сврставање у овом смислу може бити: Србија. :ok:
 
da mi vidimo i da se vise ne lazemo:D
ko je patriotski
a ko je nepatriotski blok
pa da u skladu sa tim vidimo kako cemo da se ponasamo na Forumu:D
i onda tacno znamo ko je u kojoj Srbiji na ovom forumu..strani posmatraci takodje mogu da ucestvuju u anketi ali cemo njihov broj zanemariti:D

obavestavamo ucesnike teme da ce o tome ko je strani posmatrac odlucivati komisija u sledecem sastavu
1. registra....predsednik
mile sa klise podpredsednik
konzab....higijenicarka
Па Конза, ова тема има мали проблем...сви ће рећи да су патриоте...знаш, из различитих перспектива гледано људи мисле да су њихови ставови и тежње најбољи и да би само благодет донели народу....другим речима, сматрају се сви патриотама.:D

И ја сам патриота!
 
Па Конза, ова тема има мали проблем...сви ће рећи да су патриоте...знаш, из различитих перспектива гледано људи мисле да су њихови ставови и тежње најбољи и да би само благодет донели народу....другим речима, сматрају се сви патриотама.:D

И ја сам патриота!

pa.....znam.........zato mi je i zabavno..jer i ti i ja znamo.ko su mi...a ko su oni:D
 

Back
Top