Dva macheta,uskoro na poklon

jos nisu kakili...
al je zato muzijak prozdrljiv...samo bi jeo i jeo....ne znam gde mu stane...
koliko ml mleka bi trebalo da popiju u jednom obroku?
a on toliko jako sisa shpric,da ja uopste ne moram da radim bilo sta...sam povuce svo mleko iz shprica...
a ona ne...ona je fina....
 
jeste isto....tako su moje macke radile....ali ja i masiram stomak i stimulisem guzu ( :lol: ) ali nista se ne desi....na kraju njima dosadi i pocnu da se bune,i da beze(tj. pokusavaju da pobegnu tako sto odbauljaju 20 cm dalje i tako u krug)
 
mozda nisu dugo jeli....ne znam...
ja sam ih nasla u 5 popodne....a ko zna kada su jeli...isto,nisu hteli da jedu mnogo sve do danas u podne....mozda dok im se nakupi pa ce onda da izbacuju.... :think:

Tako sam i ja razmisljala, da nema sta da iskaki... Kakila je tek treci-cetvrti dan. A sto se sprica tice ja sam davala koliko je htela da jede posto nije bila mnogo prozdrljiva.
 
da i to isto :think:
ali mali je neverovatan lik
posto ih drzim u plastichnoj kutiji koja je duboka oko 15-20 cm,stavila sam oko kutije kavez za ptice sa koga sam skinula gornji i donji deo,tako da imaju resetke samo okolo...i preko resetki sam sa spoljne strane stavila carshav i peshkir i odozgo isto neku moju staru haljinu....kao da im bude toplije....
i posto ima jedan deo gore otvoren,mali se dere i penje se uz peshkir i dodje do gore :eek: i sad je provalio da tako moze da izadje i to je to....uvek se penje tu gde je taj otvoren deo....
kako ga spustim u to,pocne da se dernja i hoce napolje....onda ga uzmem i on se onda smiri i pocne da mi grize prst,ja ga onda mazim po stomaku i on na kraju zaspi.....njegova sestra lepo probaulja malo i legne i spava...ona se isto igra kada je vreme za klopicu,itd....
mali se kostresi na Unu :lol: danas je frknuo i na Gorana :lol: a frknu oboje i na mene kad ne ocekuju moju ruku,ali zato mali cim oseti moj miris pocne panicno da baulja i gura nos u moju ruku...trazi dasa da jede...normalno...
boze kako su slatki...ko bi rekao da sa 3-4 nedelje vec kapiraju neke stvari :think:
sad bi mi odlicno dosla neka macka kao moja macka Cana...ona je bila psiho....stalno je krala i negovala tudje machice....
 
a sto se tice tog malog tarzana,sutra cu da nabavim lepo kartonsku kutiju,ko sav normalan svet,pa da vidim kako ce da se penje
uhvatila me frka,posto smo danas bili 3 sata van kuce...mogao je da uradi to tada...i ko zna,mozda bi ispao napolje i izlomio se...
zenkica mi je vec pala sa garniture na pod...srecom nije joj nista bilo
 

Back
Top