Sirotinjo i Bogu si teska



И тако... дај брате да изађемо пар пута да ти набацим неку фину девојчицу која није спонзи и која је фина и лепа и која ће те волети до краја живота, мојне да нас трујеш сексом пре брака почећу да верујем у то :lol:

Kako si ti dobar!:lol::lol:
Ovdje si htio da kazes "celibatom do braka"...?
 

И тако... дај брате да изађемо пар пута да ти набацим неку фину девојчицу која није спонзи и која је фина и лепа и која ће те волети до краја живота, мојне да нас трујеш сексом пре брака почећу да верујем у то :lol:
Dobijas poene za "finu i lepu devojcicu koja nije sponzi, i koja ce ga voleti do kraja zivota" posto na ovom forumu ima tipova koji su ubijedjeni da takva ne postoji. Svaka cast sto si izuzetak!:)

Ae sad se izloguj i ponovo uniđi kao Pevačica :mrgreen:
Pevacice, je li to istina?:(:(:(
 
A kako ti to znas?:lol:
Blago njima, ja nemam TA pec nego klimu. Meni kad gace pokisnu na striku, stavim ih preko stolice da stoje tri dana da se osuse...:hahaha:

Tako ti i treba, Branka, kad nosis bubregare. Ja stalno nosim tange i osusim ih fenom za cas.

Kad se zaljubis u jednog takvog, promijenices misljenje, sponzoruso, i ti ces sa njim na selo tokom odmora, i susices mu gace na peci i sve drugo sto ide uz to...

Lako cu ja ako se ja zaljubim, sta da radim, kad se svi oni zaljubljuju u mene.

To mi je medju jadnojim stvarima, da pijes odredjeno pice da bi bio kul zbog toga:thumbdown::thumbdown::thumbdown:tastina praznine:roll:

Tebi je to tastina praznine, a to je njihov nacin zivota. Ja pijem mleko iz tetrapaka, koje je coooool, ali ga ponekad i podgrejem.
 

Back
Top