Flota NLO-a iznad Engleske?

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/5434040/UFOs-spotted-in-Cambridgeshire.html


Nekoliko ljudi tvrdi da su videli neidentifikovane leteće objekte iznad Kembridžšira, nakon što su na nebu videli nekoliko desetina objekata koji su svetleli naradžastim svetom, preneo je "Telegraf".

Svedoci, stanovnici Hantingdona, navode da je misterioznih letelica bilo do 50, a pojavu su uočili juče uveče oko pola 12. Skot Bozvel (37), bivši pilot sada bankar, uspeo je da načini nekoliko snimaka svojom kamerom.
"Primetio sam tri svetla kako proleću iznad moje kuće, verovatno na udaljenosti od oko dva kilometara, i nisam ni razmišljao o tome. Međutim, onda sam primetio veliku, dugu nit svetla kako dolazi iz pravca Bramptona i kreće se ka Stakili Medovsu. Imam nekoliko mutnih fotografija. Prilično sam siguran da nisu u pitanju avioni", rekao je Bozvel.
"Nije bilo buke, navigacionih svetala, a njihova formacija i visina na kojoj su se nalazili bili su konstanti, sve dok nisu nestali sa vidika".
Bivši pilot rekao je da ne misli da su u pitanju meteorološki baloni, čime se obično objašnjavaju viđenja neobičnih objekata na nebu.
Oberon i Suzi Hedžko, vlasnici motela u Hantingdonu, kažu da su videli pedesetak narandžastih svetala na nebu.
"Ličilo je na armadu. Nije bilo zvuka. Putovali su (u formacijama) po 15 njih na svakih šest minuta", rekao je Oberon. "To nisu bili avioni niti baloni. Svaki je bio veliki kao zgrada".
On je dodao da objekti nisu bili na visini većoj od 900 metara. Još jedan svedok rekao je da je izbrojao 35 svetala na nebu.


http://www.blic.rs/zanimljivosti.php?id=95704
 
Postoje stotine slika i snimaka. Sve koje sam do sada vidio bile su fake.
A gdje ja to tvrdim da ne postoje vanzemaljci?


Da li je i ovo fake? A ako jeste, kako si dosao do tog zakljucka? Da li je taj zakljucak "SVE do sada", zasnovan na nekim relevantnim cinjenicama na osnovu kojih si zakjucio da je nesto fake, a nesto nije, ili se on temelji na zatvorenosti tvog uma pred svime sto nije u skladu sa naucnim znanjima devetnaestog veka?

ps. I posto bi ova poruka, kao i svaka druga ovde, mogla biti proglasna za "spam" jer je tema o letecim tanjirima a ja eto upravo pisem o letecim tanjirima.. a to je valjda po tebi i tvom pajtosu "spam", onda ovo primeni na snimak iz Engleske. Kapiras. Ako ovaj snimak iz Rusije nije fake moguce je da ni dogadjaj iz Engleske koji je videlo celo jedno naselje i koje su objavile sve svetske agencije nije jato ptica ..obasjanih svetloscu farova.
 
Da, dječki iz reklamne agencije napravili su super reklamu za MESS 2005. I plakat (štampan mnogo prije) je bio pun tih letećih tanjira.

mess-2.jpg
 
meni oko ovog snimka nije jasno kako to da NLO nije nastavio put i bio vidljiv s leve strane zgrade...?

Snimio sam klip i pustio ga sliku po sliku, tako da se NLO pojavljuje i sa druge strane.

Frejm koji to pokazuje jeste ovaj:
eeee.gif


Sledeci frejm je okretanje kamere u tom pravcu ali usled brzine objekata na njemu se on ne vidi.

Cuo sam da su u vezi ovog snimka angazovane citave jedinice tajnih sluzbi kako bi isti proglasili za fake i zataskali stvar. Tako da me ne bi cudilo da postoji i takav snimak o kome ovde govorite.

Takodje je moguce i da ste u pravu, da je ovo stvarno izrezirano na taj nacin. Uostalom, kako uopste mozemo biti sigurni u nesto kada smo bombardovani lazima vladalaca sveta sa svih strana? Nikako !

ps. Ipak ta prica sa pleksigasom mi je prilicno nategnuta.
 

Back
Top