Црногорци нису позвали Сејдијуа на састанак!

Како извештава "Слободна Европа" на самиту Балканских лидера у Подгорици ниеј позван Фатмир Сејдију председник "Косове".
У Кабинету Филипа Вујановића нису имали коментар.

Још увек није прошла летња сезона.Кад прође,онда ће га звати.
 
A sto se tice Sejdijua i Kosova,kako da ih pozovu kad je on predsednik nepostojece drzave?Koliko su glupi i slepi da ne vide da ih ceo svet pravi na budale.Jos kad ih je Crna Gora priznala,a koliko im vremena treba da otvore ambasadu u Pristini...nikada je nece ni otvoriti!Zive ljudi u nekom svom snu,a kada se probude videce da je java mnogo drugacija od onoga sto su sanjali.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Glup si ti, pogledaj sta si napisao. Prvo kazes da je Kosovo nepostojeca drzava a potom da nas je Crna Gora priznala :rotf::rotf::rotf: :hahaha: Odluci se.

Svi koji su priznali,priznali su zbog pritisaka i ucena!Nesto je talas priznanja posustao izgleda u poslednje vreme.Srbiju priznaje ceo svet,a vas???Priznaju vas samo oni koji su americki vazali,a i vi ste takvi.Sluzili ste Turke,sluzili ste Musolinija,Hitlera,sada sluzite Ameriku,dok vas ne skinu s qrca i puste vas niz vodu.Kad budete primljeni u UN tada mozemo da razgovaramo o drzavnosti decko.Usput,mogu li da te zamolim da mi pozdravis jednu prijateljicu u Pristini,ako si iz Pristine naravno,nije sala ozbiljan sam?
 
Svi koji su priznali,priznali su zbog pritisaka i ucena!Nesto je talas priznanja posustao izgleda u poslednje vreme.Srbiju priznaje ceo svet,a vas???Priznaju vas samo oni koji su americki vazali,a i vi ste takvi.Sluzili ste Turke,sluzili ste Musolinija,Hitlera,sada sluzite Ameriku,dok vas ne skinu s qrca i puste vas niz vodu.Kad budete primljeni u UN tada mozemo da razgovaramo o drzavnosti decko.Usput,mogu li da te zamolim da mi pozdravis jednu prijateljicu u Pristini,ako si iz Pristine naravno,nije sala ozbiljan sam?
Kome ovo nije jasno, mora stalno da prolazi kroz ista sran.a!!!
 

Back
Top