Milovanović spremao atentat na Tadića?

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.831
0002007.17.jpg

Željko Milovanović (Foto: PIXSELL)​

S obzirom na oružje i opremu za praćenje koji su pronađeni kod osumnjičenog za ubojstvo Ive Pukanića, sigurnosne službe istražuju je li planirao ubiti predsjednika.

Arsenal oružja, sofisticirana oprema za navigaciju, prisluškivanje i praćenje nađeni prilikom uhićenja Željka Milovanovića upućuju da je planirao atentat na neku od važnijih osoba iz Srbije.

Srbijanske službe sigurnosti ispituju navode da je Željko Milovanović trebao ubiti predsjednika Borisa Tadića.

0455007.17.jpg

Srbijanski predsjednik Boris Tadić (Foto: PIXSELL)​

"Sjednica Savjeta za nacionalnu sigurnost trajala je osam sati i na njoj se raspravljalo i o Milovanoviću, koji je, sudeći po velikoj količini oružja nađenog u njegovom unajmljenom stanu, planirao nečiju likvidaciju. U tijeku je istraga o Milovanovićevim kontaktima i planovima za neku eventualnu akciju", rekao je ministar unutarnjih poslova Ivica Dačić.

0145007.17.jpg

Ivo Pukanić i Niko Franjić ubijeni su 23. listopada 2008. godine (Foto: PIXSELL)​

Osim što je Milovanović profesionalni ubojica i osim činjenice da je istu opremu kakva je nađena u unajmljenom stanu na Dorćolu, ispred kojeg je uhićen, koristio i u likvidaciji Pukanića, ni atentati na političare nisu mu strani.

MUP Republike Srpske vjeruje da je stajao iza neuspjelih atentata na premijera RS Milorada Dodika, piše ALO!

Odalo ga telefoniranje ženi

Ravnatelj policije Milorad Veljović rekao je da će policija provjeriti po kojoj osnovi je Milovanović dobio srbijansko državljanstvo 2003. godine, a ispituje se i tko su bili jataci koji su mu omogućili skrivanje u Beogradu.

Policija je Milovanovića uspela locirati nakon njegovog kontakta sa suprugom Bojanom.

Operativci su Milovanoviću ušli u trag preko mobitela, koji je neoprezno koristio.

0096007.17.jpg

Uhićeni Kuzmanović (Foto: Blic)​

Nevinost dokazao u Hrvatskoj, dokazat će i u Srbiji

Milenko Kuzmanović (25), osumnjičen za sudjelovanje u ubojstvu Ive Pukanića, na saslušanju pred istražnim sucem Specijalnog suda negirao je umiješanost u zločin.

Kuzmanović, kojem je određen jednomjesečni pritvor, tvrdio je da ne poznaje Sretena Jocića, zvanog Joca Amsterdam, kojeg je Specijalno tužiteljstvo označilo kao organizatora likvidacije.

"Nisam sudjelovao u ubojstvu Pukanića niti imam bilo kakve veze s tim. U Hrvatsku sam otputovao kako bih Robertu Mataniću predao punomoć odvjetnika, jer Matanić nije mogao ući u Srbiju. To je jedini dokument koji sam nosio. To sam rekao u Hrvatskoj, isto ponavljam i ovdje, a dokazat ću nevinost kao što sam je dokazao i u Hrvatskoj", između ostalog je rekao Kuzmanović.

=====
L I N K
 
Ау,

Прво манекена 'тео да убије Миле из Ласова ...
Па онај паћеник са бомбама ...
А сад и Миловановић ...

Има ли још који да атакује на лик,
дело и тело

вољеног нам ДемокраЦки изабраног ПреЦедника ...

:roll::roll::roll:
 

Back
Top