Facebook experience..

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982
Evo sta se desilo jednom mom drugu :rumenko:

Pre neki dan je bio negde gde se ceka red,bas dugo se ceka..i sad u tom cekanju..on primeti jednu devojku,a primeti i da je ona njega primetila i tako..gled,gled...vir,vir i to..
Medjutim...ambijent je bio malo bizaran,t.j morbidan,sa sve gomilom penzosa pride...i nisu ostvarili nikakav kontakt,sem tog vizuelnog..
Nju prozovu pre njega,ona zavrsi to sto je imala i ode..
I sad..on se smorio najstrasnije bas bas,sto joj nije prisao i sve..ali kad je dosao kuci..,
proradi njegov dijamantski um,seti se njenog imena i prezimena,jer je cuo kad je prozvana,ukuca u facebook i taadaaa..nadje je..njoj je profil bio private i on joj posalje zahtev i ceka...dok je cekao..razmisljao je...sta ako je 3p,t.j. sta ako se is3povao da je i ona osetila isto sto i on kad su gled,gled...vir,vir i te 4e :(
Ali..ne lezi vraze...stize mail da je zahtev prihvacen,kuc,kuc...tuc muc,sa poruka predju na neki messinger i eto...sad idu u Afriku da sade papriku :rumenko:


I tako...kakva su vasa iskustva sa facebook-om,pri tom ne mislim na kuckanje sa babom na samrti iz Bugarske,masovno add-ovanje kojekakvih morona,a ni na igranje pokera i to.. :)
 
i ja igram pet society :mrgreen:

inace dodajem samo poznate ljude koje znam licno,nista ono turke arape i ostale koji klikcu sve sta stignu pa ko ih prihvati :confused: sad kad bih se secala nekog iz reda,kontam da bih verovatno prihvatila request...i tako...
 
Ја не одбијам захтеве за адовање, а можда би требало...
А ни профил ми није закључан...
Решавам квизове да и мени кажу какав сам...
Нисам још никог упознао преко фејса, углавном ми служи да се чујем с људима које знам, а ови које додајем, а да их не знам, ми не сметају...
Не траже јести, што би рекли у мом крају...
 
ja rešavala pre dva dana "koja si đoletova žena - pesma" :rumenko:
ispalo mi da sam ljerka.

"a kad se spusti moja dragana,
k'o ruska balerina laganaaaa"


međutim, upozorili su me da ne berem višnje previše. :rumenko:

inače, fejsbuk me smara.
mislim, ok je što sam našla neke drugare iz osnovne koji već odavno ne žive ovde,
mislim, nisu čak ni u srbiji.
al' stvarno mi je mentalno kad stižu zahtevi za prijateljstvo od kojekakvih frikova,
uz poruke "baš si sexy", "jaoooo, naočare ti stoje kao učiteljici, a ja se palim na učiteljice"
i tako to. :neutral:
 
Poslednja izmena:
al' najjaci 3p je sto se extremno jako smorio pre nego sto su se nagazili..
jer taj dan kad je pokusao da je nadje..nije uspeo..ili je preskocio..nemam pojma
tek posle 2-3 dana kad je opet probao nadje je..+ to dok je cekao na odgovor i sve..
bilo je par dana na tihoj vatrici...osecao se miris pechenja i sve..
ali...kako on kaze...sad mu je jos draze...jer je mislio da je mast otisla u propast,t.j. da je krecio za dz
i ne bi to sebi nikada oprostio,mislim..to kad je ispao djaner i nije prisao i sve.. :)
 
al' najjaci 3p je sto se extremno jako smorio pre nego sto su se nagazili..
jer taj dan kad je pokusao da je nadje..nije uspeo..ili je preskocio..nemam pojma
tek posle 2-3 dana kad je opet probao nadje je..+ to dok je cekao na odgovor i sve..
bilo je par dana na tihoj vatrici...osecao se miris pechenja i sve..
ali...kako on kaze...sad mu je jos draze...jer je mislio da je mast otisla u propast,t.j. da je krecio za dz
i ne bi to sebi nikada oprostio,mislim..to kad je ispao djaner i nije prisao i sve.. :)

meni se par puta desilo da mi stigne request uz poruku-video sam te danas tu i tu,nosila si to i to...:rumenko::rumenko::rumenko:
 
mada ja sam imala fejsbuk manijaka i to osobu koju znam vec duze vreme koja samo koristi taj fb da spijunira druge ljude sta rade i dahce tamo po statusima,gleda stalno profil i to sve i kad se meni skurcilo ja ga izbrisala i tipa sutradan mi odma stize novi request,sto znaci da konstanto proverava profil medju tih nekoliko stotina ljudi koje ima medju prijateljima :roll: na kraju ga stavila na block posto je instistirao da mi bude prijatelj u vise navrata :neutral:
 

Back
Top