The Sopranos

Nocturnal

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
379
dali neko gleda seriju ?
stigo sam do druge sezone i bas je zanimljiva serija

http://1.***************/_11-nzoYFuQU/Ri1jMsOfWyI/AAAAAAAAAjM/eHvWYwGES8Y/s400/TheSopranosPicture.bmp
 
Gledaaaaam:mrgreen:
Tacnije gledala sam,sad zbog obaveza ne,ali za nekih desetak dana bacam se u Sopranos maraton((:
Likovi su fenomenalni,pogotovo sto obozavam filmove o mafiji...Ali stvarno ssu obradili sve segmente tog zivota,odnos prema familiji,ovima izvan nje..A najvise volim da gledam Tonijeve seanse kod psihijatra...
 
Hhaah,sad se setim nekog intervju-a sa Gandolfinijem,kaze da mu je bas pri kraju prikazivanja 6. sezone dosao postar na vrata,ovaj mu otvara i postar se zaprepastio u stilu 'nemoj me ubiti' i pobegao:lol:
Eto koliko su bili uverljivi u seriji (;
 
Najodvratnija serija koju znam....

Toliko velicanje nasilja i kriminala ipak ne mogu da podvedem pod edukaciju....

A gde u seriji ti vidis velicanje kriminala?
To sto su u seriji glavni likovi kriminalci ne znaci da je poruka da je to sto oni rade dobro...A uostalom,na gledaocu je da prosudi sta je dobro a sta lose...Ja bas iz Sopranovih dosta naucim(uglavnom o tome sta ne treba raditi,ali nisu ni oni skroz losi).
Filmovi i serije koje govore o narkomanima i lezbejkama govore da takvi i mi trebamo da budemo?Bas me zanima sta mislis o Kumu ili Dobrim momcima:confused:
Najgora bi bila jednolicnost,da sve serije budu tipa darma& greg i 2 guys and a girl(njih dajem za primer jer se trenutno prikazuju,pa mi prve padose na pamet).
 
Nervira me kad krenu da prikazuju i onda u pola serijala prekinu,sto ne otkupe pa do kraja neka pustaju.Na fox crime sam gledala kad su ubili Kristoferovu devojku,bas mi je bilo zao :( to su vec epizode koje nasi nisu pustali
 
tony.soprano-girl.jpg


Kakva faca :worth: !
 
Poslednja izmena:
Nervira me kad krenu da prikazuju i onda u pola serijala prekinu,sto ne otkupe pa do kraja neka pustaju.Na fox crime sam gledala kad su ubili Kristoferovu devojku,bas mi je bilo zao :( to su vec epizode koje nasi nisu pustali

Pa sinoc je bila prva epizoda iz petog serijala.Mislim da pri kraju petog serijala likvidiraju Adrijanu. Verovatno je RTS kupio sve posto je ostao jos taj peti i sesti serijal.Inace serija je fantasticna...odlicni glumci,realna....
 
Poslednja izmena:
Pa sinoc je bila prva epizoda iz petog serijala.Mislim da pri kraju petog serijala likvidiraju Adrijanu. Verovatno je RTS kupio sve posto je ostao jos taj peti i sesti serijal.Inace serija je fantasticna...odlicni glumci,realna....

Tako je ,sinoc je bila prva epizoda pete sezone i da ...zvuci neverovatno ,ali istinito je ...rts je kupio celu seriju :eek: ! Hvala im :worth: !
 

Back
Top