STARGATE

Zlatooki

Domaćin
Poruka
3.530
Ponovo sam počeo da gledam Stargate seriju, upravo treba da završim prvu sezonu. Dugo je nisam gledao tako da mi ovo vraća neka stara sećanja. Stvarno je super serija. :):super:

Da li se još neko seća serija SG 1 i Atlantis. SG 1 je završena 2007, ali Atlantis se do skoro emitovao. A uskoro kreće nova franšiza ovog serijala pod nazivom Stargate Universe.
 
Da, to je tačno. Ali, kod nje ne opada kvalitet kao kod drugih serija. Potpuno suprotno, nakon prve sezone SG 1 porast kvaliteta produkcije je i više nego očigledan. A ovo je pored Zvezdanih staza najduža SciFi serija svih vremena i još nije gotova.
Sve zajedno ima više od 225 sati Stargate materijala. :mrgreen:
Lično ne mogu da dočekam Stargate Universe.
 
Jer se zna tacan datum kada krece novi serijal ?

Ja mislim da počinje da se emituje početkom oktobra 2009. Nisam siguran. Ovo sam pročitao pre par nedelja na netu, ali :confused: zaboravio sam gde.

A vodeću mušku ulogu ima onaj glumac što je glumio Hitlera u dvodelnom TV filmu Hitler: Rise of evil.

Evo sa Wikija:

Glavne uloge u predstojećoj seriji: Robert Carlyle kao Dr. Nicholas Rush, Justin Louis kao Pukovnik Everett Young, David Blue kao Eli Wallace, Brian J. Smith kao Poručnik Matthew Scott, Jamil Walker Smith kao Narednik Ronald Greer, Alaina Huffman kao Narednik Tamara Johansen i Elyse Levesque kao Chloe Armstrong.

Inače, serija je počela da se snima još u februaru ove godine.
 

Back
Top