Zivot voljenoj

Da li bi ste dali zivot za voljenu osobu kako bih je spasili?

Pitanje je hipoteticko pa ce i odgovori biti takvi....ono sto bih uradila sigurno ..to je da bih ucinila sve ..i bila uz njega da mu pomognem..dala svoj organ..deo sebe..da bih mu spasla zivot..i ono sto je najbitnije ..ostala sa njim....svojim zivotom..se drugi zivot ne moze spasavati..ali ljubavlju i pozrtvovanjem i davanjem sebe celog ..moze..
 
Pitanje je hipoteticko pa ce i odgovori biti takvi....ono sto bih uradila sigurno ..to je da bih ucinila sve ..i bila uz njega da mu pomognem..dala svoj organ..deo sebe..da bih mu spasla zivot..i ono sto je najbitnije ..ostala sa njim....svojim zivotom..se drugi zivot ne moze spasavati..ali ljubavlju i pozrtvovanjem i davanjem sebe celog ..moze..

Daj ga, biti ću nežan :per:
 
Nekako mi lakse sto manje razmisljam..ne bih sad vagao ali moram osetiti da me bas voli ta osoba i da bi isto za mene ucinila..jel dovoljno kad zakoci naglo vozac busa ja hvatam nju pre no sto pomislim na sebe:lol:
 
Pitanje je hipoteticko pa ce i odgovori biti takvi....ono sto bih uradila sigurno ..to je da bih ucinila sve ..i bila uz njega da mu pomognem..dala svoj organ..deo sebe..da bih mu spasla zivot..i ono sto je najbitnije ..ostala sa njim....svojim zivotom..se drugi zivot ne moze spasavati..ali ljubavlju i pozrtvovanjem i davanjem sebe celog ..moze..
:super:
e bas ti hvala ja taman htela nesto slicno da napisem...postedela si me :cmok:
 

Back
Top