Nudizam-avanturizam...

Evo, ja cu ti reci. Kupi kupace gace, a mozda i kupaci skafander. Mozda ne izgledas dovoljno lepo, da bi se pokazivao.
Ja sam protiv nudizma i pokazivanja golotinje na javnom mestu. Svake godine idem na nudisticku plazu sa svojim prijateljima, a isla sam i sa bivsim momcima. Obavezno sam bila obucena. Nisam zelea da ljudi pomisle da sam nemoralna egzibicionistkinja, posebno, zato sto ja drzim do patrijarhalnog morala.
 
nemam nista protiv nudizma..

ukoliko ima dovoljno prostora da ne moram da gledam one do mene..
jesam za naudizam - intimni..
ne bih bas da lezim na svom peskiru, a da gljivice sa onog do mene u trku jurisaju na moj..

ali mi se ne svidja nudizam u sred grada..
mislim na ovaj na adi..

nesto i nisam sigurna da su oni na plazi pravi nudisti..
pre bih rekla - egzibicionisti..
pre dva dana u podne sa cerkom i njenom prijateljicom sa isla da prosetam..po obicaju ceo krug oko ade..dekica koji je imao preko 60god., instalirao se pored same zice uz stazu za setanje i mrtav hladan gledao prolaznike i go na suncu davio svog vrsnjaka pokusavajuci nesto da izvuce iz njega..

malo su mi degutantni svi oni koji podboceni o kukove hvataju zrake sunca okrenuti na stranu gde se nalaze oni sa odecom na sebi..
i skroz su mi degute one bake sto leze sirom raskrecenih nogu pokusavajuci da namame sunce da dopre do delova gde odavno ni bilo sta drugo nije bilo..

i tako..
ali u sustini jesam za nudizam :)..
 
Evo, ja cu ti reci. Kupi kupace gace, a mozda i kupaci skafander. Mozda ne izgledas dovoljno lepo, da bi se pokazivao.
Ja sam protiv nudizma i pokazivanja golotinje na javnom mestu. Svake godine idem na nudisticku plazu sa svojim prijateljima, a isla sam i sa bivsim momcima. Obavezno sam bila obucena. Nisam zelea da ljudi pomisle da sam nemoralna egzibicionistkinja, posebno, zato sto ja drzim do patrijarhalnog morala.

ne...ne daj Boze...ti si moralna egzibicionistkinja!
 

Back
Top