Siptari na Kosovu prebijaju i muce Srbe - cak i zene

Srbi sa KOSMETA imaju vlasničke liste a nesmeju da uđu u soje stanove,njive,polja.i td. Pominješ 90te a šta je bilo 12te pa 14te do 18te a zatim 41-45ta pa 68ma 81va uvek ste srbe kinjili mučili ubijali.A Obiliću ako je to gradila SFRJ koliko je procenata srpsko,pa nek toliko srbi rade u Obiliću u tom procentu.Pominješ i plaćanje struje koliko je struju plaćao adem jašari i mnogi ademi ks. Nikad niste imali čoveštvo i moral ni iskrenost.

Ako imaju vlasnichke liste neka se vrate kao sve manjine,zasto samo Srbi ne smeju da se vrate.A 12-te 14-te i 18-te je bilo proterivanje Albanaca za Tursku i naseljavanje kosova Srbima i Crnogorcima.Srpskog procenta u Obilicu je nula jer je to gradjeno doprinosima u zajednichki budzet svih radnika u SFRJ pa i onih sa Kosova.Adem Jasari ne znam dali je placao struju ali ne znam dali ste mu iskljuchili struju,ako niste onda ste ga vi mnogo postovali.A sto se tiche chovechnosti i morala o tome mi nemoj prichati jer vas dobro znam......... barem one sa Kosova.
 
Ako imaju vlasnichke liste neka se vrate kao sve manjine,zasto samo Srbi ne smeju da se vrate.A 12-te 14-te i 18-te je bilo proterivanje Albanaca za Tursku i naseljavanje kosova Srbima i Crnogorcima.Srpskog procenta u Obilicu je nula jer je to gradjeno doprinosima u zajednichki budzet svih radnika u SFRJ pa i onih sa Kosova.Adem Jasari ne znam dali je placao struju ali ne znam dali ste mu iskljuchili struju,ako niste onda ste ga vi mnogo postovali.A sto se tiche chovechnosti i morala o tome mi nemoj prichati jer vas dobro znam......... barem one sa Kosova.

:evil::evil::evil::evil::evil:

report.gif


:bye:
 
Коју струју не плаћају? Ону коју немају?

А колико дуго ВИ нисте плаћали не само струју већ ништа држави Србији?

Слобода кретања "није на највишем нивоу"?
Не само да није на највишем него је испод најнижег нивоа, срам те било!

Pa odakle onda dug ???
Nismo placali :hahaha::hahaha::hahaha: Pa sa 30 prodatih jaja si mogao da platis i struju i vodu i telefon bre choveche u vreme inflacije.Znas da ja uopste nisam okrecao telefon da bih dobio nemachku vec sam preko posredovanja se povezivao ako znas sta to znachi(razgovaram pola sata i na kraju platim 2 marke za ceo mesec)
Zasto se samo Srbi zale za slobodu kretanja jesi li se ikada zapitao.Zasto su uvek samo Srbi izuzetak u svemu.
 
Прво, НАЈВИШЕ је допринела Србија изградњи Косова јер је Косово, као АП Србије, увек било највише питање Србије.
Друго, све што је изграђено од тих доприноса српских грађана на српској земљи , не може да постане власништво некакве квази-државе која је нелегално прогласила независност. Тачка.

Sve sto je Srbija izgradila na Kosovo je odnela eksploatacijom.A dali je drzava ili kvazi-drzava videcemo za godinu-dve kada se sretnemo u UN ako vi ne izadjete.Tachka !!!!!!!
 
Kao prvo verujem lichno da su choveka maltretirali kao sto i verujem da je malo prilagodio prichu kako njemu odgovara.Ali ni jednom nikog nisam chuo da je i jednu rech rekao za ono sto je radjeno na policijskim punktovima sirom kosova za vreme Milosevica.Jedan takav punkt je bio 100 metara od moje kuce i svasta sam video.Bijeni su ljudi,zbog boje majice,boje kola,audio kaseta,novina,i mnogo drugih stvari koje chovek koji je odrastao posle 1999 godine ne moze poverovati.

Bijeni i ubijani su i srbi takodje,silovane devojcice od 5 godina,tako da je to bilo samo malo vaspitno popravnih,i dobro ste prosli.

A da su zbog tih stvari bijeni nisu,lazes i to debelo ;)
 
Pricamo li o istom Ademu Jashariju za koga su njegovi sunarodnici tvrdili da im ubija zhene i siluje stoku... (..."Goli u sedlu"... prim. au. posta...)
i na kraju pucao u ledja svojoj bratanici... devojchici od 10tak godina...
Miroljubiv lik, nadasve, od strane nenarodnog rezhima proglashen zlikovcem...tsc, tsc tsc... gde qe nam dusha...
 

Prilozi

  • Adem Jashari.jpg
    Adem Jashari.jpg
    18,3 KB · Pregleda: 3
Poslednja izmena:
ovo sam prijavio kao vredjanje

pa da vidimo jel ce da izadje u obavestenjima

1. moja je greska sto sam citirao njegov post, a on nije bio u prilici da mi replicira, sto obicno ne radim, znaci moj previd.
2. i trebao sam navesti "vecina tvojih postova..."
a sada procitaj ovaj tvoj post i reci da nije teska glupost. obrati paznju na boldovano

u vezi teme

u muslimanskim drzavama se , bar na javnim mestima, sa zenama postupaju strogo uctivo, sa postovanjem, i pomazu im ako su u pitanju drzavni organi

postupci siptarske paravojske prema civilima nisu za cudjenje, isti su to neosudjeni zlikovci iz 1999. pa i kasnije. sta mislite ko se na kosmetu bavi siptarskim terorimom, pa naravno ta nazovi policija, cim ih neko ne gleda oni vrse teror nad srbima, oni su garaant izvrsioci vecine zlodela nad srpskim civilima

cak i u holandiji policija ne bije stanovnike, bar ne obicna policija
 
Ako imaju vlasnichke liste neka se vrate kao sve manjine,zasto samo Srbi ne smeju da se vrate.A 12-te 14-te i 18-te je bilo proterivanje Albanaca za Tursku i naseljavanje kosova Srbima i Crnogorcima.Srpskog procenta u Obilicu je nula jer je to gradjeno doprinosima u zajednichki budzet svih radnika u SFRJ pa i onih sa Kosova.Adem Jasari ne znam dali je placao struju ali ne znam dali ste mu iskljuchili struju,ako niste onda ste ga vi mnogo postovali.A sto se tiche chovechnosti i morala o tome mi nemoj prichati jer vas dobro znam......... barem one sa Kosova.

Mogu li u srpskom KOSMETU da srbi budu manjina? Koje se to druge nacionalne grupacije vratile?Srbi će se vratiti kad tad. U Tursku su tih godina naseljavali skoro isključivo Turci,odlazili su zato što se njhova vladavina definitivno okončala pa kad su prestali da budu age i begovi i nisu mogli da uzimaju harač odlazili su u svoju državu (koju su oteli Grcima) Obilić je srpska investicija i um zato sad radi samo 30% kapaciteta jer neznaju bez srba ni struju da prozvode.Srbi su vas obrazovali kultivisali i pomagali da izađete iz plemensog nasleđa i primitivnog načina života.Sva mirovna veća su srbi vodili da se među sobom ne poubijate zbog krvnih osveta. A znaš li da Rustem iz Kačanika i njegova familija od 50 članova nije plaćala struju ni porez.pa Bisljim iz Uroševca Refik iz Prištine Fatmir iz Glogovca Redzep iz Gnjilana i tako bar deset hiljada nji nije plaćalo ni struju ni porez, samo pamtiš 10 maraka za prekršaj u saobraćaju. I sve smo vas NAŽALOST poštovali i probali da vas kultivišemo i naučimo. Ali neznaš iz Metohije.
 
dokle ce nasa vlast posmatrati ovo kasapljenje i genocid nad srbima? da li je moguce da imamo antisrpsku srbozdersku vlast?

Не интересује еуропеЈце што шиптарија силује српкиње и убијају србе на Косову и Метохији. ЕуропеЈце само интересује шенгенска виза и зајебавање.
 
Jednostavno morate da se pomirite da zivite na svetoj srpskoj zemlji, i da ce uz Bozju pomoc ona biti vracena onome kome pripada, kad -tad. Takodje morate priznati da je Srbija jednom nogom vec na severu Kosova i Metohije, to je prepoznao Djindjic, kasnije Kostunica, ovi sad mozda ne prepoznaju i idu na vasu vodenicu, ali oni su osudjeni na propast kao i vasa tzv. drzava!!! Mi smo tu na severu i samo cekamo priliku!!!
 
srbi na kosmetu nemaju kome da se zale

tadicev antisrpski rezim ih je prepustio na milost i nemilost siptarskim zlikovcima

ademima........

Па и да су радикали,дал би могли нешто друго да ураде осим да шаљу апеле из Београда...Не можемо против света...
 
Ma , misi me dovoljno dobro razumeo, metohija je crkvena zemlja, i veci deo teritorije se vodi kao crkveno, pa se ja pitam , da li bi ste vi dozvolili ukoliko bi SPC htela uz pomoc Srbije , da na toj teritoriji izgradi crkvu za crkvom , ili da prepusti ta imanja porodicama koje su spremne da zive na Kosovu , da oni naprave tu naselja?

ne znam kome je pitanje upuceno, i ne znam sta bi vlada odgovorila, ali ja mislim da srbima nije potrebno da se da ekstra zemljiste za kuce, kada vec imaju svoje na kosovu. jedino ako ne mislis na srbe iz srbije koji bi pristali da dodju i da zive na kosovu. ako je ovo zadnje, verujem da bi se dalo naci neko resenje i za te osobe... ako ih ima
 
ne znam kome je pitanje upuceno, i ne znam sta bi vlada odgovorila, ali ja mislim da srbima nije potrebno da se da ekstra zemljiste za kuce, kada vec imaju svoje na kosovu. jedino ako ne mislis na srbe iz srbije koji bi pristali da dodju i da zive na kosovu. ako je ovo zadnje, verujem da bi se dalo naci neko resenje i za te osobe... ako ih ima

IMA IMA !
 
Siptari na Kosovu prebijaju i muce Srbe - cak i zene




http://www.naslovi.net/2008-06-10/glas-javnosti/na-smrt-prebio-zenu/702337

------------------------------------------------------------------------------------------------

mamumebemsiptarsku...:evil:

evo jedan sta je uradio........:evil:

ups, greska......ovo je srbin.......:eek:
......to je samo jedan od kukavica koji udara žene,pa takvih ljudi ima među svim nacijama a drugo to je neuporedivo sa islamskim Šiptarskim teroristima koji tuku pravoslavne žene:dash:
Zato bi se sa tobom složio samo kad bi mislio da se konačno prvo Srbi moraju oslobotiti od sopstvenog namnoženog šljama,pa posle da krenu u oslobađanje okupiranog Kosova i Metohije.
 

Back
Top