POMOC OKO KUPOVINE PSA

~S~T~E~F~A~N~

Obećava
Poruka
55
htjeo bi da kupim psa pa bi htjeo da mi pomognu neki sa iskustvom
ne znam ni koju rasu i zato sam dolje namisao uslove i zelim da mi kazete koja rasa ispunjava te uslove:
-ne treba mu veliki prostor (mala kuca)
-da ne smrdi
-da uvece ne laje
-da se ne linja
-da nema dugu dlaku
 
Bolje kupi plišanu lutku! :thumbdown: One ispunjavaju sve ove uslove + mogu da se peru u veš-mašini na 40 stepeni! Niko od nas nije sebi uzeo psa zato što je savršen nego zato što ima savršenu kombinaciju osobina koje baš toj osobi odgovaraju i sa njima se radilo i radilo... Moj mešanac pekinezera je mali, nije lajav i agresivan ali ima dugu dlaku i jako se linja i u poslednjih par godina, kako je ostario, počeo je i da smrdi. To što ti tražiš, čini mi se da ne postoji... :think: Postoji zapravo ali su suviše druželjubivi da bi mogao da se drži samo jedan, potrebna su bar dva a za njih brdo para-basenji! Ali kažem, MINIMUM 2 A BOLJE ŠTO VIŠE!
 
htjeo bi da kupim psa pa bi htjeo da mi pomognu neki sa iskustvom
ne znam ni koju rasu i zato sam dolje namisao uslove i zelim da mi kazete koja rasa ispunjava te uslove:
-ne treba mu veliki prostor (mala kuca)
-da ne smrdi
-da uvece ne laje
-da se ne linja
-da nema dugu dlaku

da ne smrdi - kupaj ga redovno
da uvece ne laje - zavezi mu njusku
da se ne linja - obri ga
:dash::hahaha:

a sad ozbiljno...kako mislis da gajis psa koji ne laje...
smrcede ako ga ne kupas i ne vodis racuna
linjace se u prolece hteo ti to ili ne

najbolje da nabavis ribice...ozbiljna sam!
 
htjeo bi da kupim psa pa bi htjeo da mi pomognu neki sa iskustvom
ne znam ni koju rasu i zato sam dolje namisao uslove i zelim da mi kazete koja rasa ispunjava te uslove:
-ne treba mu veliki prostor (mala kuca)
-da ne smrdi
-da uvece ne laje
-da se ne linja
-da nema dugu dlaku

ja sam cuo da je u Japanu izasla nova verzija psa-robota.
ispunjava sve od ovih uslova,cak i vise:donosi hranu iz frizidera,ide u prodavnicu,placa racune,
cak zna na 30 nacina da kaze av av.. :hahaha:
prijatelju,ti trazis nemoguce,pa sta mislis kada bi ljudi usvajali dete i trazili od njega da se ne dere,da samo pere svoje stvari itd...da neko pogresno ne shvati ja ne poredim dete i psa,ali samo hocu da kazem da su i psi ziva bica i imaju svoje potrebe! :dontunderstand: :confused: :rtfm:
 
ja sam cuo da je u Japanu izasla nova verzija psa-robota.
ispunjava sve od ovih uslova,cak i vise:donosi hranu iz frizidera,ide u prodavnicu,placa racune,
cak zna na 30 nacina da kaze av av.. :hahaha:
prijatelju,ti trazis nemoguce,pa sta mislis kada bi ljudi usvajali dete i trazili od njega da se ne dere,da samo pere svoje stvari itd...da neko pogresno ne shvati ja ne poredim dete i psa,ali samo hocu da kazem da su i psi ziva bica i imaju svoje potrebe! :dontunderstand: :confused: :rtfm:

al bi se Lora ubedacila da to cudo dovedemo kutji : )))
 

Back
Top