KLINKE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne znam
meni su klinke bas bas odbojne
ni faca me ne privlaci njihova, detinjasta je, neko se lozi na to, ne i ja
ne vidim nista u njima cime bi me privukle
pa ne razumem ni dilemu oko njih
 
klinke su provalile odavno da je kinta bitnija od svega ...e sad ..... kako resiti klinku ako nemas kinte ?:lol:

U ovim godinama(mojim),mislim da toliko para koliko je njima potrebno trebalo bi da svaki iole normalan lik ima.Inace,treba igrati na kartu decije radoznalosti a dobar sex svakako pomaze.Klinci to rade mnogo brze i cesto brljaju.Cika to delje sa inspiracijom,s ljubavlju i na tenane...
 
enivej.......
uopste me ne cudi sto likovi zasadjeni pored drveca drkaju i plase devojcice.....
***..pukli ljudi.....a oce da karaju..... a ne mogu.... pa drkaju Live na ulici.....extrem jerk off (nova kategorija extremnih sportova)
a one klinke.....i dupe i sise..i ten i dovoljno su uzjebane da ih tuces kobasom :-/
 
enivej.......
uopste me ne cudi sto likovi zasadjeni pored drveca drkaju i plase devojcice.....
***..pukli ljudi.....a oce da karaju..... a ne mogu.... pa drkaju Live na ulici.....extrem jerk off (nova kategorija extremnih sportova)
a one klinke.....i dupe i sise..i ten i dovoljno su uzjebane da ih tuces kobasom :-/

Zato hajmo na forum da postavimo temu, mozda sevne i neki pp....
 
klinke su provalile odavno da je kinta bitnija od svega ...e sad ..... kako resiti klinku ako nemas kinte ?:lol:

uvališ joj mamu madam
ili tatu makroa

.... da zaradite zajedno za
koji lebac ... može i beskvasni maces, nejma veze
ako ne - jesti goLna nije tako neobično, čak ima i stručni termin za to

zaboravih kako se to kaže,
možda je i pagofilia sljično
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top