Ko sexa najbolje ribe?

cekaj sad nesto ne razumem
sa devojkom sam koja je prelepa, zgodna, visoka, andjeo i san snova
vrhunski sportista, jos uvek ne mogu trcati ono sto ona pretrci, iako malo ko ima kondiciju kao ja (ok, u bazenu nema sanse :mrgreen:)
uz to zavrsava medicinu , fenomenalan student i radnik
o njenoj porodici ni ne zelim pricati
i sta ona ondak radi sa goljom studentskom kao sto sam ja?
nisam ni lovator ni neki baja

recu cu vam sta osvaja devojke
sarm, smeh, toplina
osvaja ih osecaj zajednistva, ono sto prepoznaju u vama
osvaja ih vas pogled pun ceznje prema njoj
ono sto osvaja devojke nisu ni kola, ni kesh
osvajate ih vi, momchine iz Srbije i to je jedino sto trebate zapamtiti
 
to je bila sprdacina na ono onog lika iz ns :roll:
mislim ko mu kriv sto balavi ispred djardina..al ko bi ono uopste i kre.sao :roll:

Pa vidi te devojke koje vidis u Giardinu,Dva galeba,Djavi koja su udarna sponzorska mesta su 95% onoga sto valja u Ns na ostalim mestima zajedno ces vrlo malo videti a cesto i nema sta da se vidi sto se tice top devojaka a to je tema , bukvalno je trazenje igle u plastu sena ako ides van tih mesta
 
cekaj sad nesto ne razumem
sa devojkom sam koja je prelepa, zgodna, visoka, andjeo i san snova
vrhunski sportista, jos uvek ne mogu trcati ono sto ona pretrci, iako malo ko ima kondiciju kao ja (ok, u bazenu nema sanse :mrgreen:)
uz to zavrsava medicinu , fenomenalan student i radnik
o njenoj porodici ni ne zelim pricati
i sta ona ondak radi sa goljom studentskom kao sto sam ja?
nisam ni lovator ni neki baja

recu cu vam sta osvaja devojke
sarm, smeh, toplina
osvaja ih osecaj zajednistva, ono sto prepoznaju u vama
osvaja ih vas pogled pun ceznje prema njoj
ono sto osvaja devojke nisu ni kola, ni kesh
osvajate ih vi, momchine iz Srbije i to je jedino sto trebate zapamtiti

Vidi ja sam upoznao na stotine devojaka i nisam sreo takvo stvorenje koje ti opisujes , znaci da si imao srecu i treba da cuvas takvo blago jer je to retkost i verovatno slucaj jedna od hiljadu
 
Pa vidi te devojke koje vidis u Giardinu,Dva galeba,Djavi koja su udarna sponzorska mesta su 95% onoga sto valja u Ns na ostalim mestima zajedno ces vrlo malo videti a cesto i nema sta da se vidi sto se tice top devojaka a to je tema , bukvalno je trazenje igle u plastu sena ako ides van tih mesta

pa vidi ako ti je top riba riba koja ima lepu facu i vrh je zgodna onda se prijatelju varas...ako ti je top riba najblajhana plavusa sa silikonima i u si.sama i u ustima i sljokicavim do.picnjakom onda ti ne znas sta je dobra riba..pa ti nastavi da zalazis na takva mesta i nek ti je Bogu u pomoci :lol: ;)
 
pa vidi ako ti je top riba riba koja ima lepu facu i vrh je zgodna onda se prijatelju varas...ako ti je top riba najblajhana plavusa sa silikonima i u si.sama i u ustima i sljokicavim do.picnjakom onda ti ne znas sta je dobra riba..pa ti nastavi da zalazis na takva mesta i nek ti je Bogu u pomoci :lol: ;)

Tema je top ribe i sa kim idu , nisam je ja postavio, to podrazumeva da devojka extra izgleda i ne varam se jer izlazim na sva mesta u Ns ,
 
Alo ljudi, spustite se na zemlju! Prosetajte se kroz Laze Teleckog. Ima tamo mnogo lepih devojaka. I vecina od njih se ne bi zabavljale sa, recimo, prodavcem semenki, ili patika, ili tako nesto... :lol: Vecina njih opet gledaju neku vrstu koristi i male su sanse da budes sa njima ako nema nesto ekstra. Pare, moc, ovo, ono...

Daleko da su u mogucnosti da to traze :lol: ali nije ima frka i "imaju kade" a kada shvate da im je vreme proslo, udace se za prvu budalu koja naidje. ;)
 
Ne brini ti za mene , znam ja da gledam i ne kazem da nema , ima ali to su jako retki slucajevi da van tih mesta vidis

pored takvih riba na koje ti balavis se meni baca pegla

zalutale one jednom u tele...nije li tragicno da stvorenje sa dvadeset i kusur izgleda tako istroseno...i ne zelis tako nesto ni za drugim stolom da te ne daj Boze ne zarazi :lol: a ne u krevetu :confused:

ali ovce su za sisanje i svaka roba ima kupca bilo i bice
 
Alo ljudi, spustite se na zemlju! Prosetajte se kroz Laze Teleckog. Ima tamo mnogo lepih devojaka. I vecina od njih se ne bi zabavljale sa, recimo, prodavcem semenki, ili patika, ili tako nesto... :lol: Vecina njih opet gledaju neku vrstu koristi i male su sanse da budes sa njima ako nema nesto ekstra. Pare, moc, ovo, ono...

Daleko da su u mogucnosti da to traze :lol: ali nije ima frka i "imaju kade" a kada shvate da im je vreme proslo, udace se za prvu budalu koja naidje. ;)

ima tu istine , u stvari kada ih dobro izvozaju i izgustiraju sponzori pa predju neku starosnu granicu ,znam i takve toboze se kaju posle a da vrate deset godina unazad iste bi bile
 

Back
Top