Omiljeni crtani filmovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Popis..? Postoji popis?
Svejedno, medu 3 najpopularnije je sigurno.
Moguce.. Za tebe. Ali vecina odlucuje.
I btw. ti si se sam/a ubacio/la u ovu konverzaciju, ja sam quoteovao jer je Naruto nazvan sranjem, verovatno od strane osobe koja seriju nije ni pogledala.
I josh ga poredi sa.. Kalimerom!?

Da postoji popis.
Ako bi vecina odlucila da ce se svi ljudi ovog svijeta istovremeno ubiti, bi li i ti?Ako je vecina toliko u pravu.Ja ne branim Kalimera nego hocu da ti kazem da ima boljih animea nego Naruto.
Naruto ti je danasnji Dragon Ball.Sada je sve cool ovo ono a za nekih deset godina ili manje ljudi ce ga se jedva sjecati.Dok ce se Kalimera vec i neko sjecati zato sto je klasik.
Vecina obozavatelja Narutoa jesu i djeca.Naruto se prikazuje na Americkoj televiziji i jos u ostalim zemljama kao program za djecu i onda ta djeca koja jos nisu ni stigla pubertet dodju na internet i svuda po forumima pisaju"OMG Naruuuuto!!"ili"OMG Sasuke is like the HOT!"ili"Gaara is smexy!" (ne mislim na tebe nego na neke budale)I tako meni i vecini pametnog naroda idu na zivce.I sve te osobe koje misle da je Naruto najbolji anime a da nisu gledali puno animea da mogu to da dokazu mi ih zovemo Narutardima.

Usput gledaj HunterXHunter pa onda gledaj Naruto (onaj prvi je nastao godinama prije Narutoa)
 
Da postoji popis.
Ako bi vecina odlucila da ce se svi ljudi ovog svijeta istovremeno ubiti, bi li i ti?Ako je vecina toliko u pravu.Ja ne branim Kalimera nego hocu da ti kazem da ima boljih animea nego Naruto.
Naruto ti je danasnji Dragon Ball.Sada je sve cool ovo ono a za nekih deset godina ili manje ljudi ce ga se jedva sjecati.Dok ce se Kalimera vec i neko sjecati zato sto je klasik.
Vecina obozavatelja Narutoa jesu i djeca.Naruto se prikazuje na Americkoj televiziji i jos u ostalim zemljama kao program za djecu i onda ta djeca koja jos nisu ni stigla pubertet dodju na internet i svuda po forumima pisaju"OMG Naruuuuto!!"ili"OMG Sasuke is like the HOT!"ili"Gaara is smexy!" (ne mislim na tebe nego na neke budale)I tako meni i vecini pametnog naroda idu na zivce.I sve te osobe koje misle da je Naruto najbolji anime a da nisu gledali puno animea da mogu to da dokazu mi ih zovemo Narutardima.

Ja nisam rekao da nema boljih, vec da se ne moze nazvati sranjem niti porediti sa Kalimerom ili Duskom Dugouskom.
The end.
 
Ne.
Verujem da anime nisi ni odgledala.
Kao takva nemash pravo glasa.
Naruto ima mnogo vishe fanova nego.. Kalimero(!?).

Kalimero je crtani koji je upamćen,jer da nije upamćen e onda bi bio loš crtani film.
Samim tim što se Kalimero i dan-danas pamti pokazuje njegov kvalitet,a Naruto je takav da će se zaboraviti za godinu dana.
Stariji crtani će uvek biti bolji i kvalitetniji od današnjih.
Sigurna sam da nisam jedina ovde koja to misli.
 
Kalimero je crtani koji je upamćen,jer da nije upamćen e onda bi bio loš crtani film.
Samim tim što se Kalimero i dan-danas pamti pokazuje njegov kvalitet,a Naruto je takav da će se zaboraviti za godinu dana.
Stariji crtani će uvek biti bolji i kvalitetniji od današnjih.
Sigurna sam da nisam jedina ovde koja to misli.

Tako je.
Jeste da sam vidjela MNOGO dobrih crtana koji su izasli 2000ih. Cisti primjer za to je Monster i Higurashi No Naku Koro Ni.Takodje bilo koja stvar koju izmisli Satoshi Kon je genijalna.(Paranoia Agent,Tokyo Godfathers,Perfect Blue,Paprika
Ti crtani ce se pamtiti jos dugo, dugo....
 
Naravno da se ne može porediti sa Kalimerom ili Duškom Dugouškom-OVI SU BOLJI.
A Naruto je ..

Da, da.. Smeshniju izjavu nisam chuo.
Ti si ili onako malo zaostao ili se shalish.

Ne moze.Naruto je shounen koji je toliko dosadio da je vec i smjesno.Kalimero i Dusko Dugousko su klasicni crtani koji ce se jos dugo,dugo pamtiti

Dosadio je.. tebi.
Kalimero je crtani koji je upamćen,jer da nije upamćen e onda bi bio loš crtani film.
Samim tim što se Kalimero i dan-danas pamti pokazuje njegov kvalitet,a Naruto je takav da će se zaboraviti za godinu dana.
Stariji crtani će uvek biti bolji i kvalitetniji od današnjih.
Sigurna sam da nisam jedina ovde koja to misli
.

Dushko Dugousko ima bolji kvalitet od Naruta? >.<
Do sad si branio/la druge anime za koje verujem da ima boljih, ali recji da je Dushko kvalitetniji od Naruta je smeshna izjava.
 
Da, da.. Smeshniju izjavu nisam chuo.
Ti si ili onako malo zaostao ili se shalish.



Dosadio je.. tebi.
.

Dushko Dugousko ima bolji kvalitet od Naruta? >.<
Do sad si branio/la druge anime za koje verujem da ima boljih, ali recji da je Dushko kvalitetniji od Naruta je smeshna izjava.

Vidi se da si zaludjen tim Narutom,jer ja sam mislila na suštinski kvalitet crtanih,a ne na onaj na koji ti misliš.
I za tvoje obaveštenje,ja nisam muško već žensko.
 
Da, da.. Smeshniju izjavu nisam chuo.
Ti si ili onako malo zaostao ili se shalish.



Dosadio je.. tebi.
.

Dushko Dugousko ima bolji kvalitet od Naruta? >.<
Do sad si branio/la druge anime za koje verujem da ima boljih, ali recji da je Dushko kvalitetniji od Naruta je smeshna izjava.

Slusaj Narutarde.
TI si zaostao.
Normalno da ce mi dosaditi kad ja barem imam ukus da razlikujem sranje od zanimljive price!

A po cemu je Naruto bolji od drugih crtana i animea?
 
Znaci kome se ne svidja Naruto zaostao je
Brate stariji crtani su zakon pa sta god ti rekao.

Jesam li to rekao? Ne. Procitaj bolje.

Vidi se da si zaludjen tim Narutom,jer ja sam mislila na suštinski kvalitet crtanih,a ne na onaj na koji ti misliš.
I za tvoje obaveštenje,ja nisam muško već žensko

Navedi mi jedan razlog zbog kog je Kalimero kvalitetniji od Naruta.
Slusaj Narutarde.
TI si zaostao.
Normalno da ce mi dosaditi kad ja barem imam ukus da razlikujem sranje od zanimljive price!

A po cemu je Naruto bolji od drugih crtana i animea?


Prvo, nisam Narutard. To shto sam fan i shto anime branin od debila koji ga nazivaju sranjem i porede ga sa Perom Detlicjem me ne chini jednim.
Drugo,

Ovo nikada nisam rekao.
Verujem da ima animea i crtanih sa boljom prichom.
ALI ne dopushtavam da se naziva sranjem i poredi sa Kalimerom i to od strane osobe koja ga nije ni odgledala(ne aludiram na tebe).
 
Jesam li to rekao? Ne. Procitaj bolje.



Navedi mi jedan razlog zbog kog je Kalimero kvalitetniji od Naruta.



Prvo, nisam Narutard. To shto sam fan i shto anime branin od debila koji ga nazivaju sranjem i porede ga sa Perom Detlicjem me ne chini jednim.
Drugo,

Ovo nikada nisam rekao.
Verujem da ima animea i crtanih sa boljom prichom.
ALI ne dopushtavam da se naziva sranjem i poredi sa Kalimerom i to od strane osobe koja ga nije ni odgledala(ne aludiram na tebe).

E pa ti stvarno nisi normalan....:hahaha:
Strašno....
Ne mogu da verujem da je neko toliko zaljudjen.....
A što se tiče toga da je Kalimero kvalitetniji,ja znam šta sam htela da kažem,i mislim da ostali ovde to razumeju,a ti ako ne razumeš ili si glup ili se praviš blesav....
Ali jedno je tačno-u pravu sam,jer koliko vidim većina je na mojoj strani što se tiče tog....:hahaha: znaš već čega....
A sad,prestani da se gubiš više,i ostavi se gluposti,jer nemaju svi vremena da se raspravljaju oko onoga što nije vredno pomena....
Smaraš čoveče :dosadno:

I da,jesi Narutard.
 
Poslednja izmena:
E pa ti stvarno nisi normalan....:hahaha:
Strašno....
Ne mogu da verujem da je neko toliko zaljudjen.....
A što se tiče toga da je Kalimero kvalitetniji,ja znam šta sam htela da kažem,i mislim da ostali ovde to razumeju,a ti ako ne razumeš ili si glup ili se praviš blesav....
Ali jedno je tačno-u pravu sam,jer koliko vidim većina je na mojoj strani što se tiče tog....:hahaha: znaš već čega....
A sad,prestani da se gubiš više,i ostavi se gluposti,jer nemaju svi vremena da se raspravljaju oko onoga što nije vredno pomena....
Smaraš čoveče :dosadno:


I da,jesi Narutard.

Rtd invasion.
Ti ne citas moje postove, koliko vidim.
Ne, nisam NARUTARD.
Ajde, hocu da znam zbog chega je Kalimero bolji od Naruta.
Zbog priche mozhda? Ili dobro razradjenih i intersantnih likova? Ili nepredvidivog zapleta u prichi?

Ti se gubis. Da li si gledala Naruta? Ne. Verujem da bi i debil kao shto si ti nakon gledanja shvatio kakve gluposti je prichao pre toga.

Jos jedan interesantan detalj. Topic Naruto na istom ovom forumu za samo 2 meseca postojanja skupio je duplo (da, duplo bez preterivanja) postova od ovog koji je posvecen svim postojecim crtanim filmovima i koji postoji vec oko 4 godine.
 
dusko je super,classic indeed :)
naruto je dobar crtani takodje,imala sam predrasude da je slican kao dragon ball aka sranje ali ipak nije bilo tako...
da,ima boljih prica za anime crtane od naruta,moguce je da kada se zavrsi naruto da ce polemisati jos malo oko njega,i onda ce sve price utihnuti
ali pricati sranje o crtanom od kojeg makar 3 epizode niste odlgedali je obicna predrasuda i nista vise,i zato oko toga ne treba polemisati
uporedjivanje duska,kalimera itd. sa narutom i anime crtanima uopste je besmisleno,jer nemaju dodirnih tacki,prva grupa je grupa smesnih crtaca uz kojih je vecina nas odrasla,dok druga grupa se bazira na odredjenoj prici,a sad dal je prica bezveze ili ne zavisi od anime-a koji se gleda
@artemis ako ti je dosadio,ok,iskuliraj i gledaj druge anime,neces ni ti mene niti bilo kog drugog ko gleda naruta ubediti da je sranje niti cemo mi tebe ubediti da je sasvim ok,osim ako se tebi samoj ne svidi...

btw slazem se za tom& jerry,jedan od cool crtaca,mada sam ja volela i scooby doo :) (where r uuu??)
 
Poslednja izmena:
Rtd invasion.
Ti ne citas moje postove, koliko vidim.
Ne, nisam NARUTARD.
Ajde, hocu da znam zbog chega je Kalimero bolji od Naruta.
Zbog priche mozhda? Ili dobro razradjenih i intersantnih likova? Ili nepredvidivog zapleta u prichi?

Ti se gubis. Da li si gledala Naruta? Ne. Verujem da bi i debil kao shto si ti nakon gledanja shvatio kakve gluposti je prichao pre toga.

Jos jedan interesantan detalj. Topic Naruto na istom ovom forumu za samo 2 meseca postojanja skupio je duplo (da, duplo bez preterivanja) postova od ovog koji je posvecen svim postojecim crtanim filmovima i koji postoji vec oko 4 godine.

Ovako sad da rascistimo zato sto mi se ne da svadjati.
Kalimero je star crtani.Tada su crtani bili iskljucivo za djecu i nisu se pravili za odrasle.Kalimero je klasik koji mozes gledati ponovo i ponovo a da ti ne dosadi.Bilo ko ga moze gledati.
Naruto je sada novi hir kao Dragon Ball.Gledas ga sad a za nekoliko godina ga zaboravis.
Ljudi su odrasli uz Kalimera.Naruto je samo jeftina zabava.

E sad da nastavimo.
Naruto i nije toliko originalan kao sto mislis.Kopirao je od Dragon Balla i HunterXHuntera.Jeste da je ono cudoviste u djecaku mozda i originalno ali ....that's about it.
A ono Sasuke postao zao bla bla bla sam vidjela posle deset epizoda.Nista novo
Likovi su veoma klishe. Sasuke emo tip koji hoce osvetu, Naruto idiot i Sakura genericni zenski glavni lik.

Naruto je dostupan svagdje. I budala koja dodje na internet po prvi put bi ga primjetila.Toliko se komercijalise da nije normalno.Zato je vecina ljudi i cula za Narutoa a ne za druge anime.

I za osobu koja je rekla:Ovaj tip se ponasao kao retard pa sam ga zato morala malo zezat.|Vi volite Naruto kol'ko hocete samo nemojte pretjerivat.OK?

A ja nisam ni rekla koji je moj omiljeni crtani.
Higurashi No Naku Koro Ni-----------moj avatar(odlicna prica, likovi,losa animacija i skoro nerjesiva misterija)
Monster--------------genijalno
Death Note
Toward the Terra-------------absolutno preljep anime
Tengen Toppa Gurren Laggan-------------------------EPIC and GAR!!!!!!!!!
Serial Experiments Lain---------------------genijalno
Sayonara Zetsubou Sensei-----------------komedija
Loveless------------------sta?
 
Jesam li to rekao? Ne. Procitaj bolje.



Navedi mi jedan razlog zbog kog je Kalimero kvalitetniji od Naruta.



Prvo, nisam Narutard. To shto sam fan i shto anime branin od debila koji ga nazivaju sranjem i porede ga sa Perom Detlicjem me ne chini jednim.
Drugo,

Ovo nikada nisam rekao.
Verujem da ima animea i crtanih sa boljom prichom.
ALI ne dopushtavam da se naziva sranjem i poredi sa Kalimerom i to od strane osobe koja ga nije ni odgledala(ne aludiram na tebe).

Ti citaj bolje,briga mene ako je tebi Naruto najbolji crtani na svijetu ili bilo sta drugo,koliko se sjecam Narutade uporedjivali smo kvalitet starih i novih ctranih filmova i ja sam rekao da su stari crtani mnogo kvalitetniji nego danasnji ukljucivajuci i Naruta.

E,da otkud tebi pravo da govoris da ja nisam gledao Naruta?Pa gledao sam ga a ti bi trebao da procitas malo bolje,i kako mozes nekoga ti da zoves debilom i da govoris da je zaostao ako mu se svidja kalimero vise od naruta?
Zato molim te,smiri malo,nemam namjeru vise da se prepirem sa tobom.

@evanesCo
I ja obozavam Scooby Doo,cak ga ponekad pogledam kad uvatim,ali Tom i Jerry mi je THE BEST!!!
 
Ovako sad da rascistimo zato sto mi se ne da svadjati.
Kalimero je star crtani.Tada su crtani bili iskljucivo za djecu i nisu se pravili za odrasle.Kalimero je klasik koji mozes gledati ponovo i ponovo a da ti ne dosadi.Bilo ko ga moze gledati.
Naruto je sada novi hir kao Dragon Ball.Gledas ga sad a za nekoliko godina ga zaboravis.
Ljudi su odrasli uz Kalimera.Naruto je samo jeftina zabava.

E sad da nastavimo.
Naruto i nije toliko originalan kao sto mislis.Kopirao je od Dragon Balla i HunterXHuntera.Jeste da je ono cudoviste u djecaku mozda i originalno ali ....that's about it.
A ono Sasuke postao zao bla bla bla sam vidjela posle deset epizoda.Nista novo
Likovi su veoma klishe. Sasuke emo tip koji hoce osvetu, Naruto idiot i Sakura genericni zenski glavni lik.

Naruto je dostupan svagdje. I budala koja dodje na internet po prvi put bi ga primjetila.Toliko se komercijalise da nije normalno.Zato je vecina ljudi i cula za Narutoa a ne za druge anime.

I za osobu koja je rekla:Ovaj tip se ponasao kao retard pa sam ga zato morala malo zezat.|Vi volite Naruto kol'ko hocete samo nemojte pretjerivat.OK?

Vi volite Kalimera koliko hocete ali Naruta ne nazivajte sranjem.
Ja ni u jednom trenutku ni 1 crtani niti anime na ovom topicu nisam time nazvao, samo sam govorio da ako vecj tvrdite da je Kalimero po bilo chemu kvalitetniji od Naruta, navedite bar neki razlog za to.
Za xhunterx ne znam jer nisam gledao, ali je daleko od kopiranog DragonBalla.

Ti citaj bolje,briga mene ako je tebi Naruto najbolji crtani na svijetu ili bilo sta drugo,koliko se sjecam Narutade uporedjivali smo kvalitet starih i novih ctranih filmova i ja sam rekao da su stari crtani mnogo kvalitetniji nego danasnji ukljucivajuci i Naruta.

E,da otkud tebi pravo da govoris da ja nisam gledao Naruta?Pa gledao sam ga a ti bi trebao da procitas malo bolje,i kako mozes nekoga ti da zoves debilom i da govoris da je zaostao ako mu se svidja kalimero vise od naruta?
Zato molim te,smiri malo,nemam namjeru vise da se prepirem sa tobom.

@evanesCo
I ja obozavam Scooby Doo,cak ga ponekad pogledam kad uvatim,ali Tom i Jerry mi je THE BEST!!!
DeMeNtOr je trenutno na forumu Odgovorite sa citatom

Ne, nisi gledao, debilu. Jer da jesi, debilu, ne bi ovako debilne stvari pricao.
I nisi naveo ni jedan razlog za to.

Debilima vas nazivam, jer vi mene zaovete Narutardom , NE zato sto vishe volite Kalimera.
Volite vi sta hocete, ali Naruta, ako vam se ne svidja ne nazivajte sranjem, a ako vec tvrdite da Kalimero ima bolji kvalitet navedite bar neki razlog za to.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top