Sadomazo

Zavisi sta podrazumevas pod sado mazo?
Ako je to grebanje po ledjima i lupkanje po guzi, to je O.K. ali ako je to nabijanje kuke u dupe onda to vec prelazi u patoloski slucaj
 
Malo bi se ljudi, cak i u ovom virtuelnom svijetu gdje su zaklonjeni iza krinke anonimnosti, usudilo da otvoreno prica o tome da ima ovakve seksualne sklonosti, ili da iznosi svoja iskustva...
Licno, nemam nista protiv bilo cega sto dvoje ljudi primjenjuje u sexu, a sto ne ugrozava treca lica...
Probala sam neke BDSM igrice i ne nalazim neko zadovoljstvo u tome... Naravno, pod tim ne podrazumijevam lupkanje po guzi i slicne benigne stvari...
 
BodoniuS:
Zavisi sta podrazumevas pod sado mazo?
Ako je to grebanje po ledjima i lupkanje po guzi, to je O.K. ali ako je to nabijanje kuke u dupe onda to vec prelazi u patoloski slucaj

hahaha... kuke u dupe... nice one... :P brutal, but nice...

Sado mazo podrazumeva uzivanje pri namernom nanosenju/trpljenju bola.. lupanje po guzi je namerno nanosenje bola i po meni predstavlja blazi oblik sadizma (naravno sem ako ne lupate sa oklagijom ili nekom jos okrutnijom spravicom iz domacinstva) dok je grebanje po ledjima nenameran cin iz strasti i tu mogu da progledam kroz prste... hehe :P
 
eo volim ja, ali kako to mislish da ti neko pokaze, shta tu ima da se pokazuje?

dzaba ti shto volish ako nisi dovoljno kreativan da zamislish neku scenu i dovoljno indijanac da cimash ljude da rade to... poshto teshko da ce ti neko samoinicijativno reci e aj dodji da te muchim malo. :mrgreen:

na primer, iscimash devojchicu da te veze za radijator i odvali kao vola... recimo varjachom nekom (a varjacha je zajeban igrach iako ne izgleda tako :D)... ili bilo shta slichno shto te pali, otkud znam.
 

Back
Top