Na ADI - šta ti se radi?

saleboy

Obećava
Poruka
94
Ada je po meni najbolje mesto za sport, rekreaciju i naravno sex date. Košutnjak je takođe cool! Posle dobrog preznojavanja sigurno poželite ili vam bar padnu na pamet i neke bludne musli...Ko ima petlju i malo mašte užitak je zagarantovan...Kakva su Vaša iskustva? KO JE ZA DRUŽENJE?
 
Ada je po meni najbolje mesto za sport, rekreaciju i naravno sex date. Košutnjak je takođe cool! Posle dobrog preznojavanja sigurno poželite ili vam bar padnu na pamet i neke bludne musli...Ko ima petlju i malo mašte užitak je zagarantovan...Kakva su Vaša iskustva? KO JE ZA DRUŽENJE?

Ma, jeste baš za sex date po onoj gužvi što od ljudi što od govanaca:thumbdown:
 
ej, ja uopšte ne razumem tu opsednutost krpeljima
koliko kul izleta skoro propadne zato što se svi stzalno prepipavaju, jao krpelj pa krpelj
ako se (detaljno) okupaš 6 sati po valjanju po travi krpelj još nije imao vremena da se zakači
ako se i zakači - izvadiš ga
ako mesto oko ujeda pocrveni - rokaš antibiotike

ja glasam za prirodu, i to ne u ljis smislu nego u svakom.
parku za precednika.
 
ej, ja uopšte ne razumem tu opsednutost krpeljima
koliko kul izleta skoro propadne zato što se svi stzalno prepipavaju, jao krpelj pa krpelj
ako se (detaljno) okupaš 6 sati po valjanju po travi krpelj još nije imao vremena da se zakači
ako se i zakači - izvadiš ga
ako mesto oko ujeda pocrveni - rokaš antibiotike

ja glasam za prirodu, i to ne u ljis smislu nego u svakom.
parku za precednika.

Parku za precednika parkova Srbije.
 
ide vas rikan da igra kosarku sad stalno tamo... mladic zvani 'alan - aki - ajverson'... mada, pravo da vam kazem, meni ta kosarka uopste ne odgovara... skroz mi mek sport... samo 'faul-faul-faul'... niko ni klizeci da ti udje... prosto covek da se obraduje kad mu neko udari lakat... slucajno... a gledao sam i pre neki dan, igrali su odbojku neki mladi ljudi... voleo sam i ja da igram, ali nisu hteli... nema mesta, kazu... dobro onda... nema, nema...
 
ide vas rikan da igra kosarku sad stalno tamo... mladic zvani 'alan - aki - ajverson'... mada, pravo da vam kazem, meni ta kosarka uopste ne odgovara... skroz mi mek sport... samo 'faul-faul-faul'... niko ni klizeci da ti udje... prosto covek da se obraduje kad mu neko udari lakat... slucajno... a gledao sam i pre neki dan, igrali su odbojku neki mladi ljudi... voleo sam i ja da igram, ali nisu hteli... nema mesta, kazu... dobro onda... nema, nema...

аки, идемо на обдојку!:ok:
ја деценијама немо гу да скупим екипу
 
idemo, uvek... i igramo u pivo sa ljudima... pustimo ih prvu, a onda u duplo... a, ono... kad pogledas, sto bismo ih i prvu pustili onda?! nije ti dobra ideja.. a sad ocekujemo i cuvene sale odbojkaske i pitanja ko ce tu biti primac, ko smecer? sve smo mi to u mahali prolazili... i tenis i odbojku sto smo pravili mreze od onih dzakova za papriku, kad se pravi zimnica... i kako posle da postanemo vrhunski teniseri? mislim... ana ivanovic je ucila tenis u bazenu... 'eeejjjj.... uslovi - ekstra...
 

Back
Top