situacija...

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
imate neku kres semu koja vam bas odgovara, ali sve se svodi na eksanje, nista vise od toga.
i jednog lepog, suncanog dana, dok pticice cvrkucu u razlistalom granju, a vi uzivate unapred se spremajuci za eksanje sa tom eks-semom, ulazite u njenu/njegovu gajbu i zaticete je/ga u eksualnoj bludnoj nemoralnoj i razvratnoj radnji sa nn osobom suprotnog pola, bele rase i sumnjivog porekla(:p). i sad sledi pitanje, hamletovsko.

el bi ste uskocili u tu bludnju radnju, da se eksualno umesate i odbranite srce junacko i cast ebacko, il bi ste se sjjebali . el bi ste otisli, a on/ona vas zove da uskocite u boj i trijumfujete najmocnije i najcasnije u bludu i razvratu.....:think:

e tako:lol:
 
imate neku kres semu koja vam bas odgovara, ali sve se svodi na eksanje, nista vise od toga.
i jednog lepog, suncanog dana, dok pticice cvrkucu u razlistalom granju, a vi uzivate unapred se spremajuci za eksanje sa tom eks-semom, ulazite u njenu/njegovu gajbu i zaticete je/ga u eksualnoj bludnoj nemoralnoj i razvratnoj radnji sa nn osobom suprotnog pola, bele rase i sumnjivog porekla(:p). i sad sledi pitanje, hamletovsko.

el bi ste uskocili u tu bludnju radnju, da se eksualno umesate i odbranite srce junacko i cast ebacko, il bi ste se sjjebali . el bi ste otisli, a on/ona vas zove da uskocite u boj i trijumfujete najmocnije i najcasnije u bludu i razvratu.....:think:

e tako:lol:

cek frajer iz kres seme se hefta s drugom ribom jel da?
pa koga boli uvo
sestro uskocila si u moj termin pola cuke :rotf:
 
Mozda bih se okrenula i otisla kuci da im ne smetam, a mozda bih i sjela i gledala sta se desava... Ono sto je sigurno jeste to da im se ne bih pridruzila...
Ne privlace me trojke s nekim tako nebitnim likovima...
Da me to zanima organizovala bih akciju sa deckom s kojim se sada vidjam... On je tako jedna neobavezna shema...
 
Mozda bih se okrenula i otisla kuci da im ne smetam, a mozda bih i sjela i gledala sta se desava... Ono sto je sigurno jeste to da im se ne bih pridruzila...
Ne privlace me trojke s nekim tako nebitnim likovima...
Da me to zanima organizovala bih akciju sa deckom s kojim se sada vidjam... On je tako jedna neobavezna shema...

jao da sesti i gledati kad si vec tu :super:
 
imate neku kres semu koja vam bas odgovara, ali sve se svodi na eksanje, nista vise od toga.
i jednog lepog, suncanog dana, dok pticice cvrkucu u razlistalom granju, a vi uzivate unapred se spremajuci za eksanje sa tom eks-semom, ulazite u njenu/njegovu gajbu i zaticete je/ga u eksualnoj bludnoj nemoralnoj i razvratnoj radnji sa nn osobom suprotnog pola, bele rase i sumnjivog porekla(:p). i sad sledi pitanje, hamletovsko.

el bi ste uskocili u tu bludnju radnju, da se eksualno umesate i odbranite srce junacko i cast ebacko, il bi ste se sjjebali . el bi ste otisli, a on/ona vas zove da uskocite u boj i trijumfujete najmocnije i najcasnije u bludu i razvratu.....:think:

e tako:lol:

Ma jok..ko da ebe po vrucini..ošo bih po ladno srozi..nek ebe ko mora.:cool:
 
cek frajer iz kres seme se hefta s drugom ribom jel da?
pa koga boli uvo
sestro uskocila si u moj termin pola cuke :rotf:

pa ne boli uvo nikoga, al el bi neko uskocio u akciju bwe, to pitam...
il bi neko uzeo da snima hihi el da daje verbalne instrukcije e daaa, zamisli to, sedis prekoputa i navijas il navigiras- ajd sad malo levlje, ili, ajd sad bre ubrzaj :lol:
 
imate neku kres semu koja vam bas odgovara, ali sve se svodi na eksanje, nista vise od toga.
i jednog lepog, suncanog dana, dok pticice cvrkucu u razlistalom granju, a vi uzivate unapred se spremajuci za eksanje sa tom eks-semom, ulazite u njenu/njegovu gajbu i zaticete je/ga u eksualnoj bludnoj nemoralnoj i razvratnoj radnji sa nn osobom suprotnog pola, bele rase i sumnjivog porekla(:p). i sad sledi pitanje, hamletovsko.

el bi ste uskocili u tu bludnju radnju, da se eksualno umesate i odbranite srce junacko i cast ebacko, il bi ste se sjjebali . el bi ste otisli, a on/ona vas zove da uskocite u boj i trijumfujete najmocnije i najcasnije u bludu i razvratu.....:think:

e tako:lol:

.....prvo su hajduke zvali USKOCI ...........znachi uskočiti i opičiti .............kakve su sve žurke bile yamalo sa dobermankom što se nisam budio ...........:gace::gace::super:
 
Rekla bih mu pa sta ti znaci da me pozoves da te prekidam kad ti je najsladje :lol:
e bas si smotan ne znas da uzivas :thumbdown:
a da iskreno zelis trojku predlozio bi direktno, a ne da prekidam curu koja je na pola puta da svrsi ........i jos bi dodala dragi moj nema tebe dovoljno za obe da nas zadovoljis , mislim valjda znas kakvi su moji apetiti :whistling:
 
e neznam ti ja sex i samo to...uvek se upetljam i dodatno...:(....shit....ali ajde da mastamo, da mi se to desi, prvo bih pomislila da je pokupio neku bolestinu i izbrisala bih ga iz svog zivota....eto.....
 

Back
Top