Kad bih bio moderator

Ebao bi sve onima sa muzike!! Zalim se 1000000 puta na jednog debila sto je izvredjao 10 korisnika i nikom nista moder dodje i zatvori temu posle mesec dana vredjanja i lik prodje bez kazne,a cak sam se i jominiju zalio i on nista! Najverovatnije je ono bio moderski klon! djubrad sa pozicijom!:lol:
 
More, propljuvali biste majčino mleko! Bio bih strog i nepravičan. Uveo bih totalitarizam i kult ličnosti i delio trajne banove po ideološkom osnovu. Takođe, svaka upotreba slova w, q, @ isl. povlačila bi sankcije, a insistiranje u toj radnji i trajni ban IP-adrese.

Da ne zaboravim, sproveo bih potpuni obračun sa mitom i korupcijom i otvorio 1.000.000 novih radnih mesta.
 
More, propljuvali biste majčino mleko! Bio bih strog i nepravičan. Uveo bih totalitarizam i kult ličnosti i delio trajne banove po ideološkom osnovu. Takođe, svaka upotreba slova w, q, @ isl. povlačila bi sankcije, a insistiranje u toj radnji i trajni ban IP-adrese.

Da ne zaboravim, sproveo bih potpuni obračun sa mitom i korupcijom i otvorio 1.000.000 novih radnih mesta.

Uh..to mi se opasno svidja:lol:..ali ne može,pih..s kim bi onda ja pričala..:think:
 
More, propljuvali biste majčino mleko! Bio bih strog i nepravičan. Uveo bih totalitarizam i kult ličnosti i delio trajne banove po ideološkom osnovu. Takođe, svaka upotreba slova w, q, @ isl. povlačila bi sankcije, a insistiranje u toj radnji i trajni ban IP-adrese.

Da ne zaboravim, sproveo bih potpuni obračun sa mitom i korupcijom i otvorio 1.000.000 novih radnih mesta.

Druze Verbal...imate moj glas...
mislim, zbog ovih radnih mjesta...ko bi tome odolio...:rumenko:

inace bila bih izetan moderator, al samo na onom...zemskom cosku
nista drugo ne dolazi u obzir...zbog pilitja, znate :rumenko: :per:

320.jpg
 
Poslednja izmena:
ja sam imala ponudu da budem mod na jednom pdf gde nema ostrašćenosti previše ali nisam mogla da preuzmem tu obavezu jer kakav sam ziheraš radila bi to sa previše ostrašćenosti i odgovornosti, a za to nisam imala vremena.
a činjenica je da modovi moraju da imaju i osećaj da i kad nešto nije po ps-u a u korist je svih forumaša progledaju kroz prste. A to nije lako
 

Back
Top