nemam instalaciju

marlen:
Moram da formatiram disk,a nemam instalaciju za jedan vrlo bitan program.Sta da radim?Cula sam da moze nesto sa drugim hard diskom,ali...

Jel mi mozes ovo nekako na Srpski prevesti ne kontam ovo :shock:
Koji program, instalacija. Sta je ustvariproblem? :shock:
Zeznula si hard disk i sad mora da ga formatiras a treba ti neki bitan program? ok koji program ti treba? :roll:
 
DEVIL:
marlen:
Moram da formatiram disk,a nemam instalaciju za jedan vrlo bitan program.Sta da radim?Cula sam da moze nesto sa drugim hard diskom,ali...

Jel mi mozes ovo nekako na Srpski prevesti ne kontam ovo :shock:
Koji program, instalacija. Sta je ustvariproblem? :shock:
Zeznula si hard disk i sad mora da ga formatiras a treba ti neki bitan program? ok koji program ti treba? :roll:
sta si mislila sa ovim
Cula sam da moze nesto sa drugim hard diskom,ali...
 
pa hoce valjda da iskopira ceo program na drugi hdd i posle da ga vrati...

u principu moze ako su mu svi fajlovi u njegovom direktorijumu i ne pravi neke silne registracije u registry-ju (za ovo drugo bas i nisam 100% siguran, tj zavisi sta tacno radi)... tj, ako progam kopira neke fajlove u neki drugi dir (win\sys32 npr ili neki common files) onda ti je instalacija neophodna...

ajd ovako... office ne mozes da kopiras... windows (total) commander mozes... malo jasnije :roll:
 
Moze sa dva hard diska... nadji drugi sa nekim sistemom, Jumper na master, stari hard disk na slave... u biosu stavis da dize sistem sa novog harda... kad podigne sistem prekopiraj sa starog na novi sta hoces pa formatiraj stari...
!!!! ako to nisi nikad radila nadji nekog ko jeste!!!
 
Kazem ja da je vise particija zakon nema sta! Jeste lepo imati ogromnu particiju ali je potreba nesto sasvim drugo!
U principu moze (kao sto neko rece u zavisnosti od programa) a postupak je sledeci udjes na C particiju pa u folder Programs Files i tu nadjes folder doticnog programa i iskopiras ga bilo na drugu particiju bilo na drugi hard, cd, flash drive...
Posle instalacije windowsa samo ga opet iskopiras na hard izvuces ikonicu iz foldera i program je opet tu!


P.S. Ljudi pirateriju sirite preko privatnih poruka nemojte ovde!
 

Back
Top