Naziv za novu marku obuće - molim za predloge. (moguće nagrade)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Donstalens

Obećava
Poruka
71
Pozdrav svima.

Potrebna mi je mala pomoć - input, za novu marku obuće.

Ako mi date originalnu ideju i na osnovu Vašeg predloga se pronađe pravo ime, poklanjam jedan par cipela, muških ili ženskih u vrednosti od najmanje 150 eura.

Ako mi se svidi baš taj naziv koji ste predložili i odlučim da ga prihvatim, uradiću za tu osobu unikatne cipele ili čizmice u vrednosti od bar 400 eura.

Sve što treba je da predložite ime marke koje treba biti:

- lako prepoznatljivo
- jednostavno
- jedinstveno
- originalno
- moćno
- moderno

Sedište je Italija.

Pa pustite um na pašu..

P.S.

- Iskreno se nadam da se neće pojaviti ljudi prepuni znanja koji imaju visoko profitabilne agencije
i kojima bih moglo da zasmeta što želim par prijateljskih saveta.

- Iskreno se nadam da još uvek postoje sasvim normalni ljudi, ljudi sa kojima se mogu voditi jednostavni razgovori
bez osećaja krivice da će Vam za taj prijateljski razgovor biti ispostavljen ceh na izlasku.

- Nadam se takođe da se ljudi neće naći uvređeni što želim da poklonim nekome nešto. Srbi nisu navikli na to pa mogu pogrešno razumeti.

ZAHVALJUJEM SE SVIMA NA IDEJAMA.
 
Poslednja izmena:
Ferdi je slično već poznatom Fendiju. (Bog da mu dušu prosti)
Italijanski ferro - gvožđe... ne odgovara, moglo bi da paše za firmu koja proizvodi neke sitne predmete od metala..
Marka nesme biti "kopija" neke već postojeće marke.
--
Što bi bila prevara?
Meni nije nikakav problem pokloniti nekome jedan par cipela.
Ne zato što sam puniša pa mogu da delim, već zato što radim sa obućom.
Poklon će dobiti onaj ko podstakne u meni pravu ideju ili napravi pun pogodak.
Nemora da znači da će se takav pojaviti na forumu...

Ja sam Vam se obratio za pomoć jer mislim da više mozgova može više i da postigne,
a između ostalog svako ima neki svoj rezon razmišljanja i gleda stvari sa druge tačke gledišta.

Primetio sam da ovde ima dosta maštovitih ljudi pa reko, što da ne..
 
Ferdi je slično već poznatom Fendiju. (Bog da mu dušu prosti)
Italijanski ferro - gvožđe... ne odgovara, moglo bi da paše za firmu koja proizvodi neke sitne predmete od metala..
Marka nesme biti "kopija" neke već postojeće marke.
--
Što bi bila prevara?
Meni nije nikakav problem pokloniti nekome jedan par cipela.
Ne zato što sam puniša pa mogu da delim, već zato što radim sa obućom.
Poklon će dobiti onaj ko podstakne u meni pravu ideju ili napravi pun pogodak.
Nemora da znači da će se takav pojaviti na forumu...

Ja sam Vam se obratio za pomoć jer mislim da više mozgova može više i da postigne,
a između ostalog svako ima neki svoj rezon razmišljanja i gleda stvari sa druge tačke gledišta.

Primetio sam da ovde ima dosta maštovitih ljudi pa reko, što da ne..

aham...e, pa ta vrsta "maste" je...naplativa
tj. ovakva...usluga kosta puno vise od para cipelica...i ti to znas...zato si i dosao...na forum, a ne tamo gdje...biju po usima...:manikir:
 
Ferdi je slično već poznatom Fendiju. (Bog da mu dušu prosti)
Italijanski ferro - gvožđe... ne odgovara, moglo bi da paše za firmu koja proizvodi neke sitne predmete od metala..
Marka nesme biti "kopija" neke već postojeće marke.
--
Što bi bila prevara?
Meni nije nikakav problem pokloniti nekome jedan par cipela.
Ne zato što sam puniša pa mogu da delim, već zato što radim sa obućom.
Poklon će dobiti onaj ko podstakne u meni pravu ideju ili napravi pun pogodak.
Nemora da znači da će se takav pojaviti na forumu...

Ja sam Vam se obratio za pomoć jer mislim da više mozgova može više i da postigne,
a između ostalog svako ima neki svoj rezon razmišljanja i gleda stvari sa druge tačke gledišta

Primetio sam da ovde ima dosta maštovitih ljudi pa reko, što da ne..

Nisi ddao komentar na moj izbor:lol:
 
Vragana sasvim si u pravu, kako si samo provalila.. :-)
Postoje agencije koje se bave time, ali oni rade kompletan posao brendovanja i uopšte nisu jeftini.

Ja ne tražim od Vas da mi vodite posao ili ga razrađujete, samo drugarsku ideju, ako je imate.

--
koca chemist Francusko ime ne odgovara.
Najbolje bi bilo da je na engleskom jer je taj jezik postao univerzalan.

aham...a ja sam zapravo Miki Maus...
no, koliko para toliko i muzike...
nadam se da ti cipele nisu iste kvalitete ko poslovna strategija...:manikir:
 
Pozdrav svima.

Potrebna mi je mala pomoć - input, za novu marku obuće.

Ako mi date originalnu ideju i na osnovu Vašeg predloga se pronađe pravo ime, poklanjam jedan par cipela, muških ili ženskih u vrednosti od najmanje 150 eura.

Ako mi se svidi baš taj naziv koji ste predložili i odlučim da ga prihvatim, uradiću za tu osobu unikatne cipele ili čizmice u vrednosti od bar 400 eura.

Sve što treba je da predložite ime marke koje treba biti:

- lako prepoznatljivo
- jednostavno
- jedinstveno
- originalno
- moćno
- moderno

Sedište je Italija.

Pa pustite um na pašu..

Chekaj, zajebavash me ili stvarno trazish image & brand creating za jedan par cipela??? Usluga koju ti trazish inache koshta jako papreno i potpuno je moronski sa tvoje strane da pomislish, a kamoli izgovorish jednu takvu notornu glupost da cesh kao protiv uslugu da uradish par cipela (i paz' boga ti, ako prihvatish). Elem, posle potpunog bezobrazluka i neprofesionalnosti sa tvoje strane, pozivam sve ljude da maksimalno bojkotuju tvoju retardiranu ideju.
 
Chekaj, zajebavash me ili stvarno trazish image & brand creating za jedan par cipela??? Usluga koju ti trazish inache koshta jako papreno i potpuno je moronski sa tvoje strane da pomislish, a kamoli izgovorish jednu takvu notornu glupost da cesh kao protiv uslugu da uradish par cipela (i paz' boga ti, ako prihvatish). Elem, posle potpunog bezobrazluka i neprofesionalnosti sa tvoje strane, pozivam sve ljude da maksimalno bojkotuju tvoju retardiranu ideju.

he he he...nije lose citirati ovo...:per:
 
Chekaj, zajebavash me ili stvarno trazish image & brand creating za jedan par cipela??? Usluga koju ti trazish inache koshta jako papreno i potpuno je moronski sa tvoje strane da pomislish, a kamoli izgovorish jednu takvu notornu glupost da cesh kao protiv uslugu da uradish par cipela (i paz' boga ti, ako prihvatish). Elem, posle potpunog bezobrazluka i neprofesionalnosti sa tvoje strane, pozivam sve ljude da maksimalno bojkotuju tvoju retardiranu ideju.

Ja se izvinjavam ali moram da odbranim postavljaca teme...On nikog nije puskom terao da kaze neki naziv to j necija dobra volja koju ce on naravno ako mu se dopadne nagraditi parom cipela od NAJMANJE 400 jevreja:D
Tako da nije bas da moras da odgovoris na temu....
 
Kocho, ne mora nikoga da tera pushkom, retardirano je i da pita za tako neshto i ovo potvrdjuje pravilo da smo mi Srbi generalno degeni neprofesionalni i da bi bar 90% Srba dupe dalo za 400 evra. Znachi, ako neko ceni sebe bar 0,5%, ima da kaze:"Magarchino, unajmi kompaniju koja se time bavi"

Zbog takvih kao shto je on, Vashi poslodavci ochekuju da radite 8 sati dnevno stoj na rukama za svoju platu, shto niko na svetu ne bi uradio.
 
Ja se izvinjavam ali moram da odbranim postavljaca teme...On nikog nije puskom terao da kaze neki naziv to j necija dobra volja koju ce on naravno ako mu se dopadne nagraditi parom cipela od NAJMANJE 400 jevreja:D
Tako da nije bas da moras da odgovoris na temu....

Slažem se...to je upravo nečija dobra volja...nije obavezno odgovoriti na ovu temu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top