star trek .. :) novi !

Premijera kod nas bila danas u 20 h u Ster cinemas ili kako se vec zove, u Delta Sitiju. Koji genijlaci, stave premijeru na Djurdjevdan, pa jos u sredu, i to bez ikakve reklame. Od 7. film je na redovnom repertoaru, videla sam da ce se davati u Tuckwoodu. Idem za par dana sa ortacima da lepo gledam.
 
e pazi kad nisam znao da ima kod nas..
ali nikakvu reklamu nisam video .. da sam znao otishao bi sinotj da gledam..
elem.. takve filmove uvek ogledam I U BIOSKOPU :")

pa ok ako idesh sa ortacima :) .da neidesh sa ortacima ja bi te zwao da idesh samnom :)
 
Pogledala sam film, vrlo je dobar, mada ne mogu da kažem da me je totalno razduševio i tako to, pošto ipak deluje pre svega kao setup za buduće nastavke. (A i na žalost, previše sam znala spoilera, pa nije bilo mnogo iznenađenja za mene...)

Nego, idalje ne vidim šta je tu Star Wars. Ne vidim ni laserske mačeve, ni Ewokse, ni očajne Lukasove dijaloge... :p

Je*iga nekako mi se tako učinilo nisam odgledao mnogo Star Treka ali onoliko koliko sam odgledao nikad nisam primetio da je bilo mnogo svemirskih borbi,eksplozija i.t.d. uvek mi se činilo daje više bila fora oni uvek istražuju nešto i.t.d. ali kao što rekoh nisam neki veliki fan Star Treka tako da možda grešim;)

U seriji nije ni moglo da bude, s obzirom na budžet i tzv. efekte iz 60tih :lol: (mada su to bili OK efekti za ono vreme... ali samo za ono...) ali je ipak bilo tu i tamo... a u filmovima iz 80tih je itekako bilo (jesi li gledao The Wrath Of Khan ili Search For Spock), pošto je to bio film a ne TV, malo veći budžet, bolji efekti...

U seriji je zato bilo dosta čiste makljaže prsa u prsa. :lol:
 
Nego, idalje ne vidim šta je tu Star Wars. Ne vidim ni laserske mačeve, ni Ewokse, ni očajne Lukasove dijaloge... :p

Elan: "You wanna buy some death sticks?"
Obi-Wan: "You don't want to sell me death sticks."
Elan: "Uh, I don't wanna sell you deathsticks."
Obi-Wan: "You want to go home and rethink your life."
Elan: "I wanna go home and rethink my life"

Najbolji dijalog ikada :rtfm: ikada
 
Only through me you can achieve a power greater than any Jedi !
Reche ObiWan mladoj padawan dok je skida.. :)) ... mmm ...
ta ta taaaa ta .. ta ra ra ... ti ri ra ra ri ra ri ra riiii .. na ni .. .na ni na naaaa naaa !:) ..
 

Back
Top