najhitnije potrebna pomoc!!

mina21bg

Aktivan član
Poruka
1.778
okotila se neka kuja ovde kod mene.verovatno sveze izbacena,navodno je ujela neke ljude,i sinteri su vec danas trebali da doju al nisu,
verovatno ce ujutru.
potreban mi je neko da je po najhitnijem postupku uzme sa stenmcima kod sebe(male bebe su u pitanju)
da je cuva bukvalno dan,dva samo ddok vidim gde cu je i dok skupim pare za prevoz.molim vas!!
bukvalno dan,dva.
063 85 41 248
javite miako neko ima ideju ilimoze da je uzme veceras il mnogo rano ujutru.ako je ovi pipnu.odose i stenci i ona.
verujte mi posle nema sanse da je spasavam.nit imam para da lecim stence.
 
danas su pretili zeni koja je nahranila kuju da ce isrtresti o beton i nju i kesu i kuce.kuce ce ubiti.
najjeftiniji smestaj i to na tacno mesec dana kosta 150 evra za nju i bebe.

jedino besplatno mi je u zrenjaninu.i to mogu sutra da je vozim za 1000 din za benzin
ali mi je potreban neko da ide kolima s jednom zenom do tam,o i nazad.
po podne oko 15h i nazad je oko 17h.molim vas ko moze tako da pomogne nek me pozove sto pre 063 85 41 248
ako je ujutru ne pokupe sinteri.

znaci ko moze da izdvoji 2 sata nek se sto pre javi.
 
imala sam i sedalin pastu,i pare,i kola,i smestj i prevoz.ali ja nisam bila fizicki tu.i naravno niko nije sposoban niti hoce da je uzme i stavi u kola osim mene.svi su znali da me zovu i kukaju sve sam zavrsila samo da je neko unese u kola.i niko..
e pa sad mi je zao,
kuja je vec u sinteraju sa svih 6 malih beba.
pozdrav.
 
Cek, a kad je odvedu u sinteraj tu je kraj nema vise nazad?
Ili moze da se ode tamo i da se uloze svi napori i pregovaracke sposobnosti(bez vristanja i osudjivanja, jer to sigurno ne oali) i da se ti ljudi tamo ubede da je su nadjeni ljudi voljni da postanu vlasnici tih kucica?
Ja bih licno otisla i probala, samo ako bi mi neko objasnio gde da odem!
I koliko god to mozda suludo zvucalo ja verujem da postoji procenat sanse, a ako postoji procenat sanse onda vredi pokusati, u to sam se danas uverila jer sam izgubila nesto mnogo veliko, a mozda je postojao procenat sanse da bude drugacije!
Ako iko hoce da mi samo pomogne pismenom navigacijom GDE DA ODEM, sama cu otici....pokusaj ne boli!
 
Cek, a kad je odvedu u sinteraj tu je kraj nema vise nazad?
Ili moze da se ode tamo i da se uloze svi napori i pregovaracke sposobnosti(bez vristanja i osudjivanja, jer to sigurno ne oali) i da se ti ljudi tamo ubede da je su nadjeni ljudi voljni da postanu vlasnici tih kucica?
Ja bih licno otisla i probala, samo ako bi mi neko objasnio gde da odem!
I koliko god to mozda suludo zvucalo ja verujem da postoji procenat sanse, a ako postoji procenat sanse onda vredi pokusati, u to sam se danas uverila jer sam izgubila nesto mnogo veliko, a mozda je postojao procenat sanse da bude drugacije!
Ako iko hoce da mi samo pomogne pismenom navigacijom GDE DA ODEM, sama cu otici....pokusaj ne boli!

Nevena,sansa da se ona i malisani izvuku iz kafilerije je velika i svakako izvodljiva. Treba samo da odes u Ovcu,zrenjaninskim putem,pa kod racvanja za Borcu i Ovcu desno i koliko se secam kafilerija je na ovcanskom putu sa desne strane,vrlo upadljiva.

E sad,ako nemas gde sa njima bolje nemoj da ides.
 
Pa pazi, Mina kaze da ima gde i kako...ja svakako nemam, ali ako ona kaze da ima, a da je jedini problem izvuci ih od sintera onda ja to mogu da uradim...samo cekam da mi odgovori na poruku da ih i dalje ima gde...
edit: Zaboravih da ti zahvalim na objsnjenju gde se nalazi kafilerija...hvala, zaista!
 
Poslednja izmena:
zao mi je sto se tek sada akcija.ona zakonski ne moze sada da se uzme do odredjenog datuma.sad je na posmatranju-tzv.
zao mi je sto ce stenci verovatno uginuti.

ako neko moze da s enadje s mojom drugaricom danas sutra da uzme serum i da odnese u ovcu d im daju(stencima)nek mi se javi na mob.hvala.
 
jesam.znam i ja za te price.nisam imala izbora gde da je ostavim.ovamo ne smem jer je ujela 7 ljudi i dete.
izasla je kao moj vlasnicki pas.sada je sama s stencima izdvojena od ostalih.dobro je.mirna je,mase repom i nije agresivna.i bebe su dobro.cim malko porastu udomljavacemo ih.nju sterilisati i udomiti.ne brini nece joj se nista desiti dok ja vodim racuna .jedna devojka je svakodnmevno obilazi i hrani.za ovako hitnu situaqciju i uslove sam super prosla za naredni period
 
mrsmith,

iznosenje neistina o Ovci je nepotrebno. Molim te ne izmisljaj kaveze na sprat. Stanje je i bez izmisljotina jako jako lose. Kaveza na sprat u Ovci nema. Licno sam obisla svaki kutak Ovce pre nekoliko dana (ukljucujuci i karantinski tj. zabranjeni deo), kao i pocetkom godine i ni jedan kavez na sprat nisam videla. Ovo sto pises ili je losa namera ili pisanje na osnovu rekla-kazala. Da si ikada tamo bio (bila) ovo ne bi bilo napisano. Neistine nam nece pomoci da se problemi u Ovci rese. Naprotiv.

Pre puno, ali bas puno godina u stampi je bilo reci o tome da su u Ovci kavezi na sprat i ovo ostalo sto si napisao. Mozda je nekad tako i bilo, ali ne verujem. Po visini bi tesko mogla 2 kaveza da stanu 3 nikako, a ni sinteri ne bi mogli da tako visoko podizu zivotinje prilikom njihovog smestanja u kaveze.

Ovo je Ovca 2009.:

http://www.zivotinje.info/forum/viewtopic.php?f=39&t=108

A sto se tice tih slika iz Ovce koje ces nabaviti, to mogu da budu samo lazne fotografije, jer ponavljam: U OVCI NEMA KAVEZA NA SPRAT, bar ne u 2009.

I hajde da vise ne spamujemo temu. Otvori temu Ovce ili nadji neku postojecu pa se nadovezi.
 
Priče su jedno a lično viđenje drugo! Baš zato i pitam:
-Na šta liči taj azil i u čemu je kvaka? Kako si ih smestila? U neki zaseban deo ili...? Postoji li karantin budući da je izašla iz Ovče i postoji realna mogućnost da su nešto pokupili makar za jedan dan tamo?
 
Poslednja izmena:
sve ja to znam.znas i ti da znam.
dobili su serumj.ona nije smela jer je dojilja.
nista.
svi stenci su dobili serum.smesteni su u zasebnom vecem boksu.
azil je prostran i nema mnogo kucica.i to sto ima nisu agresivni i napadni.mahom su mali psi u tom delu gde je njen boks.
drugo resenje nije postojalo.i ti to odlicno znas.
ili ovca ili ja.
ja sam je izvukla,niko je nije hteo ni na kratko i to sto su hteli trazili su grdne pare.
ja sam joj obezbedila smestaj ,hranu i zivot do daljnjeg.
pokusacu i ja ovde a i moja drugarica tamo da udomi neko stenme ili nju.sve jedno.i naravno bila sam tamo,videla sam znam gde je,znam devojku,
a trebalo bi i da odem da je posetim/
 

Back
Top