Mala terijerka

nenasBG

Ističe se
Poruka
2.090
Moja komsinica, cija je kuca Monika otrovana na uzasan nacin prosle nedelje, jako pati... Ona je zaista jako volela svoju kucu.

I sada zeli da usvoji opet neku kucu kojoj treba dom. Ona ima samo jedan uslov, a to je da kuca bude slicna Moniki, a to znaci: malog rasta, terijerskog tipa, veoma zivahna i devojcica. Monika je bila zute boje, ali mislim da to nije bitno. Zena voli duge setnje sa kucom, ima kucu na moru gde boravi dva puta godisnje po mesec-dva. Dobro je situirana i zaista jako voli pse. Hrani i pazi lutalice po kraju.

Javite se meni, ako imate nesto slicno za usvajanje, zena nema internet, ja cu biti veza.

Cekamo.
 
Pokazi joj sliku Lea, on jeste muzjak, ali je kao lutka i vrlo je tuzne price (neuspelo udomljavanje pa opet izbacivanje), probaj dok se ne nadje neka zenka:)))
Izvini na sugestiji, ali me je prosto jako potresla njegova prica pa se zato javljam....
 
Pokazi joj sliku Lea, on jeste muzjak, ali je kao lutka i vrlo je tuzne price (neuspelo udomljavanje pa opet izbacivanje), probaj dok se ne nadje neka zenka:)))
Izvini na sugestiji, ali me je prosto jako potresla njegova prica pa se zato javljam....

Pirgo puno ti hvala što se brineš:ok: divna si, odmah sa ponudila Lecu, pa sad čekamo da vidimo šta će biti....do tada siromašak čeka, čeka, čeka....a stvarno je predivan i toliko ti se obraduje kad te vidi...tuga
 
Nema na cemu, on mi je prvi pao na pamet iako i ja imam buljuk stenaca za udomljavanje, ali nisu na tu foru, nalik terijeru. Posebno mi je zao njega jer je ipak bio u kuci i ponovo zavrsio na ulici, na zalost. Nadam se i ja da pol psa nece biti toliko bitan i da ce se mozda svideti toj zeni:)
 
Slike sam odstampala na kolor stampacu i prosledila ih malopre komsinici, zajedno sa tekstom iz poruke o tome kako je gresnica dospela u azil. Sad drzimo palceve i cekamo. Ja sam zeni obecala cak da cu je ja licno voditi u Budisavu da vidi nju i ostale kuce ako ne moze na osnovu slika da se odluci.
 
Slike sam odstampala na kolor stampacu i prosledila ih malopre komsinici, zajedno sa tekstom iz poruke o tome kako je gresnica dospela u azil. Sad drzimo palceve i cekamo. Ja sam zeni obecala cak da cu je ja licno voditi u Budisavu da vidi nju i ostale kuce ako ne moze na osnovu slika da se odluci.


:super: divna si, puno ti hvala!
Držim fige! :P
 
Moja komsinica koja je trazila malu terijerku je usvojila kucu! Nije bas nalik na njenu pokojnu kucu, nije bas ni terijerka, ali je mala, mlada i bila je sama na ulici... u prvom teranju...
Veoma bistro izgleda i prilagodjava se neverovatnom brzinom. Jos jedna mala dusica je spasena od neizvesne sudbine, ja samo mogu da pozelim njima dvema srecan i dug zajednicki zivot:heart:

Molim drage modle da ovu temu zakljucaju, nema vise sta da se doda.:)
 

Back
Top