Берлусконијева супруга жели развод

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Због склоности ка младим женама и немарног односа према породици, супруга италијанског премијера Силвија Берлусконија, Вероника Ларио одлучила да се разведе.
Вероника Ларио, супруга италијанског премијера Силвија Берлусконија одлучила је да се разведе после 30 година брака, ојађена мужевљевим понашањем према породици, али и склоности лепим, младим женама, пише италијанска штампа.

Та вест је на насловној страни Стампе објављена под насловом "Вероникина одлука: збогом Силвио", а "Република" је, такође на првој страни, објавила под насловом "Вероника, збогом Силвио: одлучила сам, тражим развод".

Оба листа се позивају на "пријатеље и особе блиске" супрузи председника владе и наводе да је Вероника Ларио већ ступила у контакт с адвокатом који је добио упутства да што је раније могуће почне процедуру.

Пре само три дана, она је јавно оштро напала супруга поводом извештаја да је на своју листу за европске парламентарне изборе пријавио мноштво ТВ водитељки и старлета.

Кап која је прелила чашу била је чињеница да је Берлускони, пре недељу дана, присуствовао у Напуљу 18. рођендану једне лепе плавуше - док никада није имао времена за рођендане своје деце, испричала је Вероника Ларио.

"Мој брак је готов. Не могу да останем са мушкарцем који облеће око малолетница", поверила је она једној пријатељици коју цитира "Република".

"Прочитати у новинама да посећује неку малолетницу, јер ју је познавао и пре него што је напунила 18 година, прочитати да га она ословљава са 'татице' и прича о њиховим сусретима у Риму и Милану, то је потпуно неприхватљиво. Како би неко могао да остане са таквим човеком?", пише "Стампа" позивајући се такође на пријатељице премијерове супруге.

Силвио Берлускони и Вероника Ларио упознали су се 1980, а десет година касније су склопили грађански брак јер је он био разведен. Имају троје деце, Барбару (24), Елеонору (22) и Луиђија (20).

2ueh0tg.jpg
 
Nedovoljno.

Ne daj Boze da ja dodjem na vlast, to sta bih ja uradio ovoj srpskoj debilani i seljani bi bilo za pricu.

A pod debilanom i seljanom podrazumevash? Chisto da znam jesam li i ja u toj kategoriji, tj. isplati li mi se da glasam za tebe? :mrgreen:
 
E pa to je siroka lista, od Velje Ilica i Petra Lukovica do Super Sneki i Stevana Mirkovica.

Сакупивши, према Плутарху око 6000 противника на Марсовом пољу, сазвао је сенат у храм Белоне. “ У исти час, када је пред њим стао говорити, стану у то име одређени војници оних шест хиљада смицати. Од толиких људи што су се на малом простору клали, долазила је наравно вика и сенатори се престрашише. Но Сула онако како је говорио, рече, да пазе само на његове речи и да не размишљају о ономе што се дешава напољу, јер се по његовом наређењу само неким неваљалцима даје добра опомена!
 
E pa to je siroka lista, od Velje Ilica i Petra Lukovica do Super Sneki i Stevana Mirkovica.

Ma ok, nego mislio sam to malo uopshtenije... Tipa... Zuta/Neka druga boja ... Liberal/Nacionalista... Pro Eu/Anti Eu... Tako neshto. :mrgreen: A Velju, Sneki, Meki, Veki i ostale bih i ja rado roknuo. :D A za ovog Petra nikad' chuo... Ko je, bre, taj?
 

Back
Top