Produžavanje vlasti lažiranjem izbora

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
Svi smo svedoci da čoveku nije poznata veća ljubav, od ljubavi prema vlasti. Zavisnost narkomana prema drogi ili pušača prema cigareti je ništa u odnosu na osećanja, koje vlastodršci imaju prema "fotelji". Frenetična ljubav čak je veća i od ljubavi prema sopstvenoj deci, u to smo se više puta kroz istoriju uverili.

Ja bi se ovom prilikom posebno osvrnuo na vladavinu Slobodana Miloševića tokom 90', gde je njegova vlast više puta bila hvatana na delu u pokušaju da pokrade slobodnu volju građana na izborima.

Brutalna krađa izvedena je na lokalnim izborima u Nišu '96. Niš je prvi grad u Srbiji koji se odupeo jednoumlju i krađi izbora i započeo sa masovnim uličnim protestima i "šetnjama".

Nema linka, biće ih kasnije...

Ako sam šta pogrešio, vi me ispravite, demantujte itd.
 
Otpor_FreeYourMind_MTV_jesen2000.jpg
 
Brutalna krađa izvedena je na lokalnim izborima u Nišu '96. Niš je prvi grad u Srbiji koji se odupeo jednoumlju i krađi izbora i započeo sa masovnim uličnim protestima i "šetnjama".

.


E toooo su bila vremena:super:
Zaboravio sam tačna imena, onaj brka Ilić, valjda Mile Ilić i neki pekar koji je donosio/odnosio listiće u džakovima, prepravljanje zapisnika.....:thumbdown:
 
to je bilo juce danas je drugacije:hahaha:
salu na stranu to je omiljeni sport ovdasnjih vlastodrzaca ,mada budimo realni ova sada garnitura cak ni ne mora da vara i krade posto je tzv. opozicija tako smesna da ovi mogu komotno da proglase dozivotni mandat

Pa i ova vlast kada su opozicija bili...bili su smesni..ko god je imao malo mozga mogao je da izvali da je to gomila olosha....ali taj olosh je imao finansijsku i drugu podrsku sa zapada pa su eto uspeli da urade ono sto su naumili. Para vrti gde burgija nece. A narod go i bos.
 
Da sad sam našao tajpodatak, a interesantan je tekst u ovom linku što si ostavio, u drugom delu - ispovest "Bata Baneta", al' se kralo na veliko:lol:

Bata Bane je išao od izborne do izborne jedinice, sa pokojnim kriminalcem Luletom i još par omladinaca, i pravio rokadu listića...

PS

Klikni na u prvoj rečenici na link..."Luletom"
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li je i ovo tema, ali vrijedi spomenuti:

Pitanje je da li će svojim direktnim uključenjem u izbornu trku pedesetosmogodišnja profesorka Marković pomoći ili odmoći svom mužu Slobodanu, koji se, da bi osvežio svoju venuću harizmu, četvrti put kandidovao za predsednika. Prvi put je 1989. najpre za predsednika Srbije izabran u Skupštini, pa referendumski potvrđen sa 86 odsto glasova uz izlazak na izbore 104 odsto, pa je u Skupštini 6. decembra 1989. proglašen predsednikom. Niko nije zapamtio taj datum. Sledeće godine opet izbori, godina 1990, pa 1992... (videti okvir "Birači i apstinenti").
 
Svi smo svedoci da čoveku nije poznata veća ljubav, od ljubavi prema vlasti. Zavisnost narkomana prema drogi ili pušača prema cigareti je ništa u odnosu na osećanja, koje vlastodršci imaju prema "fotelji". Frenetična ljubav čak je veća i od ljubavi prema sopstvenoj deci, u to smo se više puta kroz istoriju uverili.

Ja bi se ovom prilikom posebno osvrnuo na vladavinu Slobodana Miloševića tokom 90', gde je njegova vlast više puta bila hvatana na delu u pokušaju da pokrade slobodnu volju građana na izborima.

Brutalna krađa izvedena je na lokalnim izborima u Nišu '96. Niš je prvi grad u Srbiji koji se odupeo jednoumlju i krađi izbora i započeo sa masovnim uličnim protestima i "šetnjama".

Nema linka, biće ih kasnije...

Ako sam šta pogrešio, vi me ispravite, demantujte itd.

Hebo si ježa u leđa kad dođe kisela... :lol:
 
HM nama ništa svežije?
pa oni rođeni 96 će za par godina imati pravo glasa a vi još o 96 i vašoj junačkoj šetnji

Ima...

Cobi je hteo da ukrade i 2000. pa mu se desio 5. oktobar.

Ali ovo je neka vrsta retrospektive, pa krećemo od početka višestranačja.

Dakle Cobi je došao na vlast prevratom, zvanim "jogurt revolucija", to mu se kermički vratilo, pa je dosta kasnije otišao takođe revolucijom.

Svog prvog političkog protivnika, bacio je u jamu i polio krečom, kao što je njegov politički idol Tito, uradio sa Dražom.
 
Ima...

Cobi je hteo da ukrade i 2000. pa mu se desio 5. oktobar.

Ali ovo je neka vrsta retrospektive, pa krećemo od početka višestranačja.

Dakle Cobi je došao na vlast prevratom, zvanim "jogurt revolucija", to mu se kermički vratilo, pa je dosta kasnije otišao takođe revolucijom.

Svog prvog političkog protivnika, bacio je u jamu i polio krečom, kao što je njegov politički idol, uradio sa Dražom.

i? daj poentu ?
sada je 2009 ,5-ta vlada od 5.10.2000 jel i oni varaju?
 

Back
Top