Silent Hill:Shattered Memories

Edward

Primećen član
Poruka
964
Eh ko bi rekao da ce jos uvek izlaziti hit igre za PS2? Ali eto, nasa mala crna kutija ipak nije mrtva (Neka zivi PS2 :D). Naime na jesen nam stize remake prvog dela Silent Hill-a nazvan Silent Hill:Shattered Memories! Konami je potvrdio tako da im treba verovati :) Igra ce biti za PS2, WII i PSP. Znaci nista Next-gen i te fore samo old school :D

Evo linka:http://kotaku.com/5200513/silent-hill-shattered-memories-re+does-wii-ps2-and-psp

A evo i par fotkica:
 

Prilozi

  • Silent-Hill--Shattered-Memories-3.jpg
    Silent-Hill--Shattered-Memories-3.jpg
    41,6 KB · Pregleda: 18
  • Silent-Hill-Shattered-Memories-Impressions.jpg
    Silent-Hill-Shattered-Memories-Impressions.jpg
    58,8 KB · Pregleda: 20
  • Silent-Hill--Shattered-Memories-5.jpg
    Silent-Hill--Shattered-Memories-5.jpg
    28 KB · Pregleda: 14
Inace da napomenem da u ovom Silent Hill-u nece biti borbe sa neprijateljima kao ranije vec ce te bezati od njih tj. morace te da ih izbegavate. Meni se to licno svidja jer tako daje pravi horor osecaj. Jer da se vi kojim slucajem nadjete u takvoj situaciji prirodno bi bilo da bezite a ne da se krivite sa nakazama :ok:
 
Ja moram da obrnem redom sve,pa tek onda shattered memories tako da mi nije vazno kad ce izaci,a posle toga se bacam na resident evil serijal,(samo cetvorku sam presao).

Silent Hill Shattered Memories ti je remake prvog dela Silent Hill-a tako da je isto dali ces prvo odigrati njega ili original Silent Hill iz 1999. Mada bi ipak bilo bolje da odigras prvi deo i da vidis kako je sve pocelo :super:
Sto se Resident Evil-a tice,odmah da ti kazem da predhodni delovi nemaju nikakve veze sa RE4, kamera je fiksirana po uglovima, nema toliko akcije, dosta zagonetki... Moji omiljeni stari Residenti su RE3 i RE0 :D
 
Uh,konacno sam nabavio sve delove i testirao svaki po malo,i ne svidja mi se nacin upravljanja u prva 3 dela.NPR. pomeris analog ulevo i lik ne ide levo nego samo pogleda u tom pravcu pa gde god da se okrenes analogom nagore pokreces lika.Srecom pa the room,origins i homecoming nisu tako uradjeni.A shattered memories ce biti kao resident evil 4 i 5 kamera preko ramena.
 
Uh,konacno sam nabavio sve delove i testirao svaki po malo,i ne svidja mi se nacin upravljanja u prva 3 dela.NPR. pomeris analog ulevo i lik ne ide levo nego samo pogleda u tom pravcu pa gde god da se okrenes analogom nagore pokreces lika.Srecom pa the room,origins i homecoming nisu tako uradjeni.A shattered memories ce biti kao resident evil 4 i 5 kamera preko ramena.

Jel igras na PS2 ili PC-u Silent Hill delove? Ne secam se da sam imao slicne probleme na PS2 verziji bilo kog Silent-a...
 
Igram sve na PS2 osim Homecoming-a koji igram na PC-ju jer nema za PS2.Nije to nikakav problem vec los kontrolni sistem u prva 3 dela gde lika pokreces samo analogom nagore,a na levo,desno i dole ga samo okreces a posle od cetvorke su dobre komande pomeris analog ulevo i lik ide ulevo.Ne znam bas da l' sam dobro objasnio.
 
Igram sa ortakom silent hill prvi deo za soni kec i ma koliko mi se to NE svidjalo,morao sam da iskoristim jednom walkthrough.:dash::dash::dash:
I to u onom delu kad na klaviru moras da odsviras tacnu melodiju.
Ja znam da da su ovi iz konamija iskopirali resident evil i stavili mnogo mozgalica,i jeste cool kad treba da se pomucis malo u igrici da bi napredovao,ALI OVO JE PRETERANO!!!:evil::evil::evil:
Samo se nadam da necu izgubiti volju i da cu preci svih 7 delova sa sto manje pomoci walkthrough-a.
 
Igram sa ortakom silent hill prvi deo za soni kec i ma koliko mi se to NE svidjalo,morao sam da iskoristim jednom walkthrough.:dash::dash::dash:
I to u onom delu kad na klaviru moras da odsviras tacnu melodiju.
Ja znam da da su ovi iz konamija iskopirali resident evil i stavili mnogo mozgalica,i jeste cool kad treba da se pomucis malo u igrici da bi napredovao,ALI OVO JE PRETERANO!!!:evil::evil::evil:
Samo se nadam da necu izgubiti volju i da cu preci svih 7 delova sa sto manje pomoci walkthrough-a.

Znas li koliko sam ja vremena izgubio na taj KLVIR...ostavio sam igricu na 2MJESECA...vjerujes li mi.
Poslije toga nemas vise bog zna kakvih preteskih mozgalica.

Pomogao bih ti ali sam i sam zaboravio sta je trebalo svirati...igrao sam je prije nekih 7-8 godina.
 
Znas li koliko sam ja vremena izgubio na taj KLVIR...ostavio sam igricu na 2MJESECA...vjerujes li mi.
Poslije toga nemas vise bog zna kakvih preteskih mozgalica.

Pomogao bih ti ali sam i sam zaboravio sta je trebalo svirati...igrao sam je prije nekih 7-8 godina.

Ma pronasao sam na nekom sajtu kako treba,ali me iznerviralo to sto sam se ja nadao da cu bar ovaj prvi deo da predjem bez pomoci walkthrougha.
I kozna koliko ce jos biti tako teskih mozgalica u narednim delovima...:)
 
Ma pronasao sam na nekom sajtu kako treba,ali me iznerviralo to sto sam se ja nadao da cu bar ovaj prvi deo da predjem bez pomoci walkthrougha.
I kozna koliko ce jos biti tako teskih mozgalica u narednim delovima...:)

Prvi deo silenta je i najtezi sto se tice zagonetki. Drugi deo (moj omiljeni, Akira Yamaoka je bog!) nema neke teske zagonetke, bar se je ne secam da su bile... Treci deo je vec malo tezi pa ces morati da se konsultujes sa Walktrough-om :D
 

Back
Top