По чему цените људе?

Да ли можете мрзети некога само због његове националности?

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stvaran

Primećen član
Poruka
731
После пар прочитаних постова на овом и другим форумима и после утисака из стварног живота, морам да отворим тему и да бас све питам: "Да ли можете мрзети (за вернике:" не подносити некога" , јер верници не мрзе) некога само због његове националности?

ПС анкета је јавна.
 
Poslednja izmena:
Bilo je nekoliko ovakvih tema koje su ugasene i korisnici koji su potvrdno odgovarali banovani.
Ne mozes neku naciju mrzeti vec voleti ili ne voleti. Mrznja je patoloska pojava i radja nasilje medju ljudima.

Зашто би их неко бановао? А због чега су Срби протерани из Хрватске, са Косова и Метохије? Да ли је протеривање насиље?
 
Зашто би их неко бановао? А због чега су Срби протерани из Хрватске, са Косова и Метохије? Да ли је протеривање насиље?

Prijatelju na forumu smo. Ovo je neki vid javne diskusije i kad neko kaze da mrzi neku naciju, to po meni nije normalno. Moze reci da je ne voli ili je ravnodusan sto je OK.
Dakle permanentan ban za sve koji kazu da mrze neku neciju.
Ja jesam proteran iz Hrvatske upravo zbog mrznje i srbofobije. Ali smatram da veliki broj Hrvata nije takav. I to ne znaci da ja treba da uzvracam istom merom i budem gori od njih.
 
Зашто би их неко бановао? А због чега су Срби протерани из Хрватске, са Косова и Метохије? Да ли је протеривање насиље?

Neće te niko banovati, ali, iskreno, tema je prilično besmislena, a naslov teme potpuno u suprotnosti sa uvodnim postom, kao što neko napred pametno reče.

O tome da li neko mrzi neku naciju, ne vredi diskutovati, kao što se ne vredi upuštati u polemiku s takvim ljudima.

Kao što smo već mnogo puta imali prilike da vidimo, ovakve teme su se uglavnom pretvarale u besmislena vređanja i dokazivanja ko je kome učinio više zla i zašto neko ima razlog više da mrzi onog drugog, a da mu u životu nije video oči.

Prema tome.. zatvaramo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top