Brzopotezno muvanje

Poruka
16.002
Dosli su moji najomiljeniji dani u godini. Suncani. Nije bas toplo da budu sasvim najomiljeniji, ali to me ipak, ne sprecava da uzivam u njima. Iskoristila sam priliku da se malo provozam svojim kabrioletom, iako vetar siba kao lud i prilicno je hladno. Ja ipak, ne stavljam krov, jer volim da imam dobar pogled, pa dok vozim istovremeno pogledom lovim slatke frajere u kolima. Ja nisam povrsna i ne jurim kao luda kroz guzvu, tako da imam priliku da ih lepo snimim. Tako sam snimila jednog slatkog decka na "Gazeli" u Nekom BMW - u, a bio je i jedan sladak u nekom Mercedesu. Jedan iz Pasta mi je svirnuo, a jedan iz nekog bez metalik Fiata mi se otvoreno nabacivao saljuci mi poljupce i nesto mi dovikujuci, ali nisam cula, jer mi je muzika bila malo pojacana. Zato volim leto. Zao mi je sto ne mogu da se lepo i lagano obucem pa da uzivam u potpunosti.
Problem je u tome: Kako brzo smuvati nekog decka, dok on prolazi u saobracaju? Da odmah rasprsim sve nagovestaje koji bi mogli nekim zlocama da padnu na pamet, ja nemam probleme sa svojim deckom, nasa veza je stabilna i jako smo zaljubljeni jedno u drugo.
Jedna drugarica mi je rekla da dok se vozi pokazuje desnom rukom prema ustima i gura jezik u svoj obraz. Kaze da je to pouzdan nacin da se na brzaka smuva neki tip. Druga drugarica kaze da tom koji joj se svidja pokazuje grudi i da on otkida 100 posto. Treca je rekla da salje poljupce, a cetvrta da ga poziva prstom.
Ja sam stidljiva i nista od toga ne bih mogla da uradim. Sta vi mislite kako da smuvate decka/ devojku brzo, a da on/ ona ne projuri pored vas?
 
Ja mislim da se prestrojis u njega...(ako vozish) kud ces bolje....garantovano provodite mnogo sati u interakciji posle toga...
Ako ne vozis, a ti mu se baci malo pod auto...kad krece sa pesackog recimo....meni ne bi smetalo da me zvekne neka bembara sa nekim macanom...:eek:
 
verovali ili ne meni se desilo
da mi je plavusa u kabrioletu dok sam iso
pesaka seoskim putem preprecila pu da kabrioletom
i pocela da me muva

Verujem ti, posto se i meni tako nesto desavalo.

@groovychick: Iskreno, nisam primetila da mi se bilo kod od ljudi iz Yuga nabacivao, mozda zato sto ruzni ljudi voze Yuga?!

@Tema: Nemojte da budete ograniceni i da posmatrate samo kroz "retrovizor" mog slucaja, slobodno pustite masti na volju i ispricajte situacije u kojoj ste bili primorani da koristite brzopotezno muvanje. To moze biti i na bazenu, u bilijar klubu, crkvi, radnom mestu, striptizbaru, itd. I koji su vasi nacini da na brz nacin smuvate neku osobu.
 
...ja bih te zgazio .



Da mi se skinu cele ne bih te sto sam im samo interesantan zbog besnog auta....
mozda bih ti ipak samo dobacio nesto, oslovio recju koju takve zasluzuju i zele da cuju .


Zasto ne bi bio sladak momcic u jugu?
Ja sam tri puta bio jaci frajer kad sam vozio golfa II nego sto sam to bio u a6-ici ...
(i imao dobrih 20kg manje :-)


Pitas kako smuvati frajera u crkvi ??!
no comment



ma ija se primam ko budala, ovo je ili neka provokacija ili klinkicaa.
 
Poslednja izmena:
A ti si ovaj odozgo, zar ne ...
*** ako sam pokvario nesto, nisam odmash ukapirao da je zajebancija .



p.s. Ali opet ne razumem toliku kolicinu sizofrenije...
Mora da te neka takva razocarala ?! :D




p.p.s. Nisam gay naravno, ali me zaista ne loze te sto bi se jebale za topli sendvic....
 
Poslednja izmena:

Back
Top