One for eternity

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
E ovako...
pitanje aritmetichke prirode...
Da li biste mogli, npr. kad biste vratili vreme unazad, da imate za ceo zivot sex samo sa jednom osobom i da vam to bude dosta?
 
Poslednja izmena:
imala sam trip izazvan ebenim patrijahalnim vaspitanjem da mi prvi decko treba postati i muz....i da je on odradio sve kako treba ja bih bila sa njim u braku i bila bih prava "postena" zena, no problemo....ma da....jes da volim sex ali ne u smislu menjaze partnera.....
 
E ovako...
pitanje aritmetichke prirode...
Da li biste mogli, npr. kad biste vratili vreme unazad, da imate za ceo zivot sex samo sa jednom osobom i da vam to bude dosta?

kad se setim jedne odredjene osobe iz svoje proslosti, mislim da da
ali, kad razmislim matematicki, da vecina pocinje sa 16-17 (ako ne i ranije) i da zavrsava sa 60-65 (ako ima srece), onda mi je prosto nemoguce da sexualno zelim samo jednu osobu
 
Da, i uvek sam mislila da su srecnici koji ubodu bingo iz prve

da, jesu srecnici

ja znam jedan par, zabavljaju se iz osnovne skole oko dvadesete su se venchali sad imaju i dete i srecni su

ovo je mali grad i sve se zna a o njima nikad nisam chuo sr.anja i nikad nisam chuo da se zale jedno na drugo

kad tako nesto postoji prosto ti zao da zavidis koliko je idealna situacija
 
da, jesu srecnici

ja znam jedan par, zabavljaju se iz osnovne skole oko dvadesete su se venchali sad imaju i dete i srecni su

ovo je mali grad i sve se zna a o njima nikad nisam chuo sr.anja i nikad nisam chuo da se zale jedno na drugo

kad tako nesto postoji prosto ti zao da zavidis koliko je idealna situacija

:confused: nekako ne mogu da poverujem u idealno...ali lepo sto su se iz prve nasli.....i sto mladi imaju decu....:worth:
 

Back
Top