tuzna prica

privlacnija mi je i vise je postujem ako je i pored tuzne price bolja kao covek u svakom smislu od onih koji su imali vise sreće...."pa su i pored toga mali ljudi".
naravno ne mislim na one pateticne depresivce koji se prenemazu i foliraju a to se lako primeti...

da bas tako

cudni su ljudi koji skoro nikad nisu imali neki krah...ko da nisu zivi
 
Sad iskreno, koliko padate na tudje tuzne price i zasto? Ima li nesto popaljivo u njima ili su tripovi u pitanju?

tesko da na ista "padam" u tom smislu.
a meni se ljudi konstantno poveravaju, onako maksimalno, o svemu i svacemu. cak i kad me jedva znaju, nekako odajem poverenje i to jeste tako jer meni nesto receno u poverenju ostaje samo kod mene. to valjda ljudi osete.
naslusala sam se i nagledala teskih zivotnih situacija ali kada je to zaista tako ne "pada" se na to vec se ozbiljno odnosi prema tome. ljudi prolaze kroz sve i svasta i imaju potrebu da bar nekome ispricaju bez zelje da neko "padne" na to vec pre sa sasvim drugim namerama.

ps. a ako se u temi misli na serviranje kvazi teskih i tuznih prica u cilju muvanja i "padanja" na to ondak tu vec ne znam sta da kazem.
 
Tužne priče su svugde oko nas, skoro svako ima poneku tužnu priču iz svog života samo je pitanje na koji način ljudi proživljavaju svoje živote...
Verovatno me neće privući osoba koja sedi na jednom mestu i kuka nad svojom tužnom sudbinom, pritom ne čineći ništa da je promeni.. odnosno, osoba kojoj je potrebnije sažaljenje od ljubavi..
A ako vremenom, polako upoznajući, shvatim da je neko imao baš težak život, mnogo problema, a da je i dalje pozitivan, da grabi život, primećuje boje i zvuke, smeje se od srca i u stanju je da voli, e onda je takva osoba i više nego vredna pažnje..
 
Ranije mi je to davalo neku tezinu, mislis covek je spoznao zivot i te fore, al' sad ne mislim vise tako.
što se teme tiče ovako nekako.
Ljudi koji su zaista dozhiveli tuzhne dogadjaje retko prichaju o njima.
Onaj koji pati cuti, samo prazna posuda odzvanja- Shekspir.
e sad.
ne volim kad se ljudi razbacuju citatima
samo da bi potkrepili generalizaciju.
ima ljudi koji laprdaju asmo da bi se neko sažalio na njih i ukazao im pažnju, to stoji.
ali
svako se nosi sa bolom na različit način.
ne možeš reći da je nečiaj patnja dublja samo zato što ne ume/ne želi da je verbalizuje.
 
samo da preciziram neke stvari.
tuzna prica ili teska zivotna prica zna da me pogodi i to jako da me pogodi. to je nesto sasvim drugo od "padanja".
padanje u kom smislu? "jaaaaadan, imao si tesko detinjstvo, evo ti piccka da se oraspolozis"....

mis` im.......kakvo bre padanje???:dontunderstand:
 
samo da preciziram neke stvari.
tuzna prica ili teska zivotna prica zna da me pogodi i to jako da me pogodi. to je nesto sasvim drugo od "padanja".
padanje u kom smislu? "jaaaaadan, imao si tesko detinjstvo, evo ti piccka da se oraspolozis"....

mis` im.......kakvo bre padanje???:dontunderstand:

u nesves' :hahaha:....
ma znas te fore....sto sam ja lose prosao u zivotu...sto sam ja sad povredjen i uvredjen i zatvoren za citav svet....i onda kao svako nadobudno zensko, ponadas e da ces bas ti biti ta koja ce mu opet pokazati sta je sreca.....:hahaha:
 
što se teme tiče ovako nekako.

e sad.
ne volim kad se ljudi razbacuju citatima
samo da bi potkrepili generalizaciju.
ima ljudi koji laprdaju asmo da bi se neko sažalio na njih i ukazao im pažnju, to stoji.
ali
svako se nosi sa bolom na različit način.
ne možeš reći da je nečiaj patnja dublja samo zato što ne ume/ne želi da je verbalizuje.

Sve je individualno, parka.
Pishem onako kako ramishljam, ti se mozhesh slozhiti sa tim ili ne.
 
Sad iskreno, koliko padate na tudje tuzne price i zasto? Ima li nesto popaljivo u njima ili su tripovi u pitanju?

Uvijek, zato sto mislim da sam prilicno imala srece u zivotu. Pa, se onda pokajem kada shvatim da su mi tu pricu valjali iskljucivo iz koristi:(
Inace, osobe koje nisu imale lagan zivot u mom slucaju uvijek ispadnu tezi pacenici koji prizeljkuju drugima isto sto je i njih strefilo i uopste ne cijene one sto su im zaista bili prijatelji:roll: Ali, oni su na gubitku!;)
 

Back
Top