U kakvom to mi svetu živimo!?

kad sam počeo gledati ovaj video a pre nego je Susan pustila glas...

  • ""ja sam se pitao/pitala šta li ova ovde radi""

  • ""smejao/la se njenom govoru/stasu/godinama/akcentu""

  • ""gledao/la sam sa zanimanjem bez ismejavanja""

  • ""sram me reč...sad kad sam odgledao celi video""

  • ""ja sam isto bio predmet nečijeg ismejavanja pa znam kako je to - nisam se ismejao""""


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

kyo.

Elita
Poruka
22.685
u kakvom to mi svetu živimo!? :think:


evo vam jedan video :idea: da pogledate i da vidite kako je svet okrutan...traje svega 7 minuta...al ako ga pogledate nakon 3 minute ćete poželeti pogledati barem još jednom:idea:


:arrow:
koja:
[/COLOR]
1. nije za ovaj pdf već za pdf Istoriju
2. u kojoj se bez cenzure i bez sankcionisanja vređao preko nekoliko strana ceo jedan narod
3. tema je bila otvorena dva dana za Uskrs i uskrsni ponedeljak...to je pretpostavljam bila čestitka dobrog dela forumaša i nekih moderatora što su to dozvolili...a temu sam odmah prijavio da se zatvori jer je bajata i ne spada na ovaj forum
4. ova sad moja tema više spada na ovaj forum jer govori upravo o tome koliko ima ismejavanja, vređanja, ponižavanja drugim ljudima koji drukčije izgledaju, druge su vere, nacije...itd...koliko ima predrasuda i kako često i nesvesno se masa povede da već unapred nekog osudi da je nešto što nije...
5. ova tema zaslužuje bar da je jedan sat duže otvorena od one o "svim Hrvatima da su ustaše" na sam Uskrs...al o tome odlučuje samo savest moderatora i niko više...
[/SPOILER]

toliko:bye:[/B]
 
Poslednja izmena:
nakon desetke njenih videa o prvom nastupu koji su kodirani za direktno prebacivanje na forum, poput ovog:
.
.
.

.
.
.

našao sam evo jednog (doduše kraću verziju) koja nije kodirana :arrow:

.
.
.


.
.
.
u samo par dana njen prvi nastup je odgledalo nekoliko miliona ljudi...a u Velikoj Britaniji je zvezda No1 te na facebooku već ima nekoliko grupa fanova:ok:....a kad se pojavila na stageu pre pevanja svi su joj se smejali :roll:
.
.
.
naravno..kao i na svim mojim (novijim) temama tu je i obavezna anketa :idea:
molim da budete iskreni u odgovaranju...ako ne možete bit onda ju barem zaobiđite:idea:
 
Poslednja izmena:
evo vam jedan video :idea: da pogledate i da vidite kako je svet okrutan...traje svega 7 minuta...al ako ga pogledate nakon 3 minute ćete poželeti pogledati barem još jednom:idea:


:arrow:




a toliko malo vremena ćete izdvojiti za tako veliku stvar:idea:
...pa da vidite u kako okrutnom svetu živimo:( i da to nije samo Večika Britanija u pitanju već :arrow: svaka država pa tako i Hrvatska i Srbija i Uzbekistan...i ne znam koja još...


---------------------
nadam se da će ovo biti poruka mnogima koji će se prepoznati u mojim rečima i u tom videu :idea: a takvih ima i na ovom forumu :rtfm:...i da ubuduće kad budete pisali poruke i otvarali uvredljive teme :eek::arrow:...da se setite ovog momenta i ove kyoove teme koja će najverovatnije biti zatvorrena :roll: dok druge u kojima se blate čitavi narodi, religije i rase...bivaju otvorene po par dana:dash:

toliko:bye:



Kyo, ovaj video je fenomenalan!!!
Tvoja tema naizgled nema veze sa politikom, ali u stvari, ovaj snimak pokazuje koliko ljudi robuju predrasudama...:ok:
 
Čisto malo da izgleda...
Sve žene koje znam a njenog su godišta izgledaju mnogo mlađe. Tačnije, ona izgleda starije od svojih vršnjakinja.

Inače, ovo je možda patka, čisto da bi se reklo ljudima kako izgled nije bitan.
Šta misliš, dokle će dogurati?


Nije ni važno. Mislim da je već stekla ogromnu popularnost u ovih nekoliko dana.....Recimo da će upravo te nepočupane obrve i nehajni izgled skoro pa pedesetogodišnje engleske domaćice još više povećati efekat te popularnosti.
 
evo vam jedan video :idea: da pogledate i da vidite kako je svet okrutan...traje svega 7 minuta...al ako ga pogledate nakon 3 minute ćete poželeti pogledati barem još jednom:idea:


:arrow:




a toliko malo vremena ćete izdvojiti za tako veliku stvar:idea:
...pa da vidite u kako okrutnom svetu živimo:( i da to nije samo Večika Britanija u pitanju već :arrow: svaka država pa tako i Hrvatska i Srbija i Uzbekistan...i ne znam koja još...


---------------------
nadam se da će ovo biti poruka mnogima koji će se prepoznati u mojim rečima i u tom videu :idea: a takvih ima i na ovom forumu :rtfm:...i da ubuduće kad budete pisali poruke i otvarali uvredljive teme :eek::arrow:...da se setite ovog momenta i ove kyoove teme koja će najverovatnije biti zatvorrena :roll: dok druge u kojima se blate čitavi narodi, religije i rase...bivaju otvorene po par dana:dash:

toliko:bye:
Koja carica! Dajte ovu temu na muziku i očistite je od ove političke bljuzge!
 
Nije ni važno. Mislim da je već stekla ogromnu popularnost u ovih nekoliko dana.....Recimo da će upravo te nepočupane obrve i nehajni izgled skoro pa pedesetogodišnje engleske domaćice još više povećati efekat te popularnosti.
Upravu si. Međutim, ja sam rekao ono što bih voleo. Bilo bi ok kad bi se ta gospođa sa izuzetnim glasom malo doterala. Meni ne smeta, može u gaćama i brusu da se pojavi na bini, sve jedno je.
 
Poslednja izmena:
evo vam jedan video :idea: da pogledate i da vidite kako je svet okrutan...traje svega 7 minuta...al ako ga pogledate nakon 3 minute ćete poželeti pogledati barem još jednom:idea:


:arrow:




a toliko malo vremena ćete izdvojiti za tako veliku stvar:idea:
...pa da vidite u kako okrutnom svetu živimo:( i da to nije samo Večika Britanija u pitanju već :arrow: svaka država pa tako i Hrvatska i Srbija i Uzbekistan...i ne znam koja još...


---------------------
nadam se da će ovo biti poruka mnogima koji će se prepoznati u mojim rečima i u tom videu :idea: a takvih ima i na ovom forumu :rtfm:...i da ubuduće kad budete pisali poruke i otvarali uvredljive teme :eek::arrow:...da se setite ovog momenta i ove kyoove teme koja će najverovatnije biti zatvorrena :roll: dok druge u kojima se blate čitavi narodi, religije i rase...bivaju otvorene po par dana:dash:

toliko:bye:

веома поучно:think:
 
nekim ljudima je potrebno crtati da bi shvatili poentu rečenog...:roll: da stvar bude veća ima onih koji ni da im se nacrta ne bi shvatili poentu moje teme...:roll:
....

Zasto okrtutan ne vidim razloga?
kako ne vidiš:dontunderstand:...kako su je primili?:rtfm: svi su joj se smejali pre njenog nastupa:eek: što zbog izgleda, što zbog godina, što zbog želje da joj se pruži prilika... površnost:thumbdown:...kao što je i površnost na ovom forumu u poslednje vreme :idea:
tipičen hrvat če pričati o okrutnosti ovog svijeta etc?
kje je šmajser da te šicnem kukavica
samo si mi ti još falio na ovoj temi :roll: i naravno sa svojim gloopim komentarima:dash:
Ko te je i zašto ismejao
nisam tema ja...

evo da pojasnim (""nacrtam"") vam poEntu otvaranja ove teme

povredilo me kao hrišćanina, katolika i državljanina Hrvatske otvaranje na sam Uskrs po gregorijanskom kalendaru u nedelju temu :arrow: http://forum.krstarica.com/threads/278167 koja:

1. nije za ovaj pdf već za pdf Istoriju
2. u kojoj se bez cenzure i bez sankcionisanja vređao preko nekoliko strana ceo jedan narod
3. tema je bila otvorena dva dana za Uskrs i uskrsni ponedeljak...to je pretpostavljam bila čestitka dobrog dela forumaša i nekih moderatora što su to dozvolili...a temu sam odmah prijavio da se zatvori jer je bajata i ne spada na ovaj forum
4. ova sad moja tema više spada na ovaj forum jer govori upravo o tome koliko ima ismejavanja, vređanja, ponižavanja drugih ljudi koji drukčije izgledaju, druge su vere, nacije...itd...koliko ima predrasuda i kako često i nesvesno se masa povede da već unapred nekog osudi da je nešto što nije...
5. ova tema zaslužuje bar da je jedan sat duže otvorena od one o "svim Hrvatima da su ustaše" na sam Uskrs...al o tome odlučuje samo savest moderatora i niko više...


Zhena prelepo peva, zashto mislish da je zasluzhila da bude izvrgnuta ruglu?

pa bila je...pogledaj još jednom video :roll:
 
Poslednja izmena:

Back
Top