Vrste muzike...Interesuje me....

Chester girl

Zainteresovan član
Poruka
465
.....Da li slusate samo jednu vrstu muzike i nista drugo ili praktikujete da nekad mozete da slusate i onaj najtvrdji metall a nekad da otkinete uz narodnjake? Zanima me jer ja npr. slusam samo metall(malo vise NEW metall, ali i tvrdji mogu da slusam) i Tehno (i Rejv i psy trance mogu da slusam do neke mere)...
Da li je po vama OK raznovrsnost u muzici ili treba biti "veran" jednom muzickom pravcu?
Mislim, meni je strashno glupo kad neki imaju obicaj da se foliraju kao slusaju nesto iskljucivo rock, metall a posle na zurkama se izgube uz one seljake sa granda i slicno! To ne podnosim!!!Ako slusas kazi otvoreno a ne da se foliras...
Pa onda kao pricaju price "Uz drustvo se sve slusa"...
A i nebuloza je to da neko ko slusa metall moze da voli narodnjake ili one pacenike koji sebe nazivaju hoperima. Onda taj ili ne zna sta voli ili se zesce 3puje i folira...
Mislim i da ne treba da se sad zbog okruzenja menjas, prilagodjavas muzici koju inace ne podnosis! Pa i da si jedini u skoli koji slusa nesto, ostani SVOJ! Kako ja i Mike-gotovo da smo jedine metallke u skoli, al sta ces... Imamo mi karakter i verne smo METALLU(new)!
Sta vi slusate i sta mislite o svemu tome?
 
1. Molim te nemoj vise da pises metall sa dva l.

2. Ja slusam metal, rock, gothic, malo punka...dakle ne slusam samo jednu vrstu muzike. Ne postoji osoba koja voli samo jednu vrstu muzike. Mada, verovatno postoje oni koji se tako izjasnjavaju... :lol: Narodnjaci na zurkama...pa skoro mi je bila matura...imala sam dakle 2 opcije, prva da provedem vece u WC-u sa diskmenom, druga da se join the party :lol: Debilno je pitati sta sam uradila :lol: Igrala sam kolce u martinkama :shock: :lol: Mada, danas su nam dosli trubaci u skolu i bilo je bas :fuj: i nisam, htela da igram 8)
Nego, da skratim. Slusati jednu vrstu muzike - NIKAKO, u drustvu...kako hoces. Mislim nemam pojma. Izuzetno je pozerski (pozerski :lol: ) kad neko nece da igra uz narodjake jer je metalac :lol: Mislim, sta te boli tuki...dodjes da se zaje8avas...ili ne dodjes uopste 8)
 
Courtney:
1. Molim te nemoj vise da pises metall sa dva l.

2. Ja slusam metal, rock, gothic, malo punka...dakle ne slusam samo jednu vrstu muzike. Ne postoji osoba koja voli samo jednu vrstu muzike. Mada, verovatno postoje oni koji se tako izjasnjavaju... :lol: Narodnjaci na zurkama...pa skoro mi je bila matura...imala sam dakle 2 opcije, prva da provedem vece u WC-u sa diskmenom, druga da se join the party :lol: Debilno je pitati sta sam uradila :lol: Igrala sam kolce u martinkama :shock: :lol: Mada, danas su nam dosli trubaci u skolu i bilo je bas :fuj: i nisam, htela da igram 8)
Nego, da skratim. Slusati jednu vrstu muzike - NIKAKO, u drustvu...kako hoces. Mislim nemam pojma. Izuzetno je pozerski (pozerski :lol: ) kad neko nece da igra uz narodjake jer je metalac :lol: Mislim, sta te boli tuki...dodjes da se zaje8avas...ili ne dodjes uopste 8)
Ja se ipak slazem sa Courtney. Covek "mora" slusati vise vrsta muzike.
 
Jao,ta dva LL... :roll: :roll: :P
A nikako samo jednu,pa rock,metal,punk,regggae...malo pop....Pa i r n b moze da dodje u obzir...Ma ne treba se ogranicavati....A na zurkama-pa sta cu,slusam narodnjake i igram uz narodnjake,i bas me boli uvo iskreno....
Ali nervira me sto sam ja tolerantna prema tome sto oni slusaju,a oni ovo sto ja slusam :roll: :roll: ne podnose...
 
Ne treba slusati nesto zato sto se to zove METAL
ili METALL :wink: vec slusas nesto zato sto ti se svidja, a posle skapiras u koji se kos baca. Gluposti su kad neko kaze - jao to je sh** jer spada u zabavnjake/narodnjake/(iako je u 99,9999% to istina-ne jer su narodnjaci, nego jer je bezveze-licno misljenje). Ali najgore je kad cujes metalca/metallca kako kaze "jazz je sr*nje, sve osim metala je sr*nje", pa daaaaaaaaaaaaaj!!!!!!!!!!!!! DA SE TOLIKO OGRANICISSS??????????????
Glupo je ogranicavati, to je jednako rasizmu, dajte svemu sansu.
 
"A i nebuloza je to da neko ko slusa metall moze da voli narodnjake ili one pacenike koji sebe nazivaju hoperima. Onda taj ili ne zna sta voli ili se zesce 3puje i folira... "
Opet...nema veze da li se to zove hip-hop ili narodnjak, ne delite muziku na to, delite na SVIDJA I NE SVIDJA, ili VOLIM I NE VOLIM, a ne VOLIM i MRZIM
ili VOLIM ( SUPER MUZIKA ) i MRZIM ( SAMO POZERI TO SLUSAJU ). Neeeeeeemojte ljudddddiiiii da se ogranicavate, nema tu ne zna sta voli, coveku se svidja pesma koja se baca u taj kos koji je na losem glasu ( opet, mozda ipak opravdano, nikoga ne vredjam ). Nema to veze, kako neko moze posle metala da slusa narodnjake? Kako neko moze posle jazza da slusa metal? Kako neko moze posle klasike da slusa bilo sta? Nemojte vredjati nikoga, volite ono sto volite, nadjite ljude koji isto to vole, nadjite i ljude koji to ne vole ( to ne znaci da su oni losi ljudi ), uzivajte u slicnostima i razlikama.
POZZZZZZZZZZZ :D
 
Treba slusati sve sto ti se svidja...
Mada metal i narodnjaci...
Ja slusam dosta razlicitih pravaca, ali najvise NU, npr. KoRn, Slipknot... onda neke lakse bendove kao LP, Ill Nino... pa Nirvanu, Rage Against The Machine, nesto vise u rap fazonu kao limp bizkit, ili pravi rap, od toga ICE CUBE, 2Pac...
A ponekad volim da cujem i GMS, Skazi.. ili Astral itd. A ja u zivotu nisam video pravog repera.
Svi koje ja znam slusaju onog Eminema i onda su kao reperi ili hoperi( :x )
A koje si ti godiste? Vidim pricas da slusas New, a vamo pljujes repere...
 
Svi koji na ovom forumu pisu da je rejv muzika neka mi navedu bar jednog rejv izvodjaca, rejv je naziv za veliku zurku na otvorenom ili na mestima tipa hangara i sl.

Sto se tice narodnjaka ignorisem koliko mogu, evo bas sam sinoc bio kod brata na 18. rodjendanu i sve vreme su picili narodnjaci, al se nisam nesto poveo za masom i opet mi je bilo dobro.

Naravno niko ne slusa samo jednu vrstu muzike jer to je
jako dosadno. Tokom svog zivota sam slusao i slusam LP, UNKLE, SOAD, EL NINO, Oasis, Travis, Metallica, Bob Marley, Massive Attack, Audioslave, MUSE,Enigma,JUST, Placebo,Moloko, Rammstein, Disturbed, No doubt, Papa Roach, EKV i od prosle godine gomilu elektronske muzike gde bih pomenuo Armin van Buuren (ili kako neki to ovde zovu rejv i tehno :roll: ). Nikad nisam slusao hip hop ( stasno primitivna muzika koja mi je ko turbo folk) i jazz (koji mi za sada deluje prilicno prazno).
 
Ne znam kome sad da odgovrim pre, a puno toga bih rekla, tako da cu pisati u celini...
Pa Ok, delimicno ste u pravu da treba da slusas sta ti se svidja ali ja ne kontam to da neko ko OTKIDA na metall(ne znam zasto ne bih pisala sa dva LL?)moze da se gubi uz one teske narodnjake...Mislim meni licno je to jadno, i po meni pravi metalci to sebi ne dopustaju...Ajd ok, naravno da se ne treba toliko izdvajati,ali sad da ti zbog drustva menjas muziku je strashno glupo...Pa i Mike i ja smo na maturi morale malo kao i uz to, al mi smo se vise zaje*avale,...Nismo imale pojma reci pa smo nesto lupale, ma zezale se totalno...
To je sto se tice tih narodnjaka sto ih ja stvarno ne volim, ma uopste mi se ne svidja ta muzika,... Ne vredi o tome da ni komentarisem. Ali eto oni su kao folk, a najgore je to sto sad i ono sto bi trebalo da bude zabavna muzika kod <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> sve vise i vise podseca na folk...Cast izuzecima, ja inace mislim na "city zvezdice" koje se gotovo stapaju sa "grand zvezdicama", barem po mom vidjenju, al' ni ne pratim ta muzicka desavanja, ono sta znam obicno sam cula od mojih iz razreda jer vecina to voli(osim mene i Mike)...
A ne znam sta je neko(ne znam sad ko) spomenuo da pljujem hopere i tako te...Ja samo mislim da ovi nasi hoperi mnogo imitiraju strane pevace...
Ne znam u koju muziku se ubraja onaj Djus i ono "kes, kolica..."al ja npr. takvu muziku ne bih mogla da slusam...

A znam i to da je ruzno da se dele i cene ljudi po vrsti muzike koju slusaju, ali sta ces, ja priznajem da je meni muzika nesto osnovno sto treba da znam o nekoj osobi i po tome stvarno ja dosta sudim o nekoj licnosti...
 
Chester girl:
Ne znam kome sad da odgovrim pre, a puno toga bih rekla, tako da cu pisati u celini...
Pa Ok, delimicno ste u pravu da treba da slusas sta ti se svidja ali ja ne kontam to da neko ko OTKIDA na metall(ne znam zasto ne bih pisala sa dva LL?)moze da se gubi uz one teske narodnjake...Mislim meni licno je to jadno, i po meni pravi metalci to sebi ne dopustaju...Ajd ok, naravno da se ne treba toliko izdvajati,ali sad da ti zbog drustva menjas muziku je strashno glupo...Pa i Mike i ja smo na maturi morale malo kao i uz to, al mi smo se vise zaje*avale,...Nismo imale pojma reci pa smo nesto lupale, ma zezale se totalno...
To je sto se tice tih narodnjaka sto ih ja stvarno ne volim, ma uopste mi se ne svidja ta muzika,... Ne vredi o tome da ni komentarisem. Ali eto oni su kao folk, a najgore je to sto sad i ono sto bi trebalo da bude zabavna muzika kod <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> sve vise i vise podseca na folk...Cast izuzecima, ja inace mislim na "city zvezdice" koje se gotovo stapaju sa "grand zvezdicama", barem po mom vidjenju, al' ni ne pratim ta muzicka desavanja, ono sta znam obicno sam cula od mojih iz razreda jer vecina to voli(osim mene i Mike)...
A ne znam sta je neko(ne znam sad ko) spomenuo da pljujem hopere i tako te...Ja samo mislim da ovi nasi hoperi mnogo imitiraju strane pevace...
Ne znam u koju muziku se ubraja onaj Djus i ono "kes, kolica..."al ja npr. takvu muziku ne bih mogla da slusam...

A znam i to da je ruzno da se dele i cene ljudi po vrsti muzike koju slusaju, ali sta ces, ja priznajem da je meni muzika nesto osnovno sto treba da znam o nekoj osobi i po tome stvarno ja dosta sudim o nekoj licnosti...

Metal se pise iskljucivo sa jednim L, ne zato sto se nekom tako 'oce, vec je pravilno. To sto ti mislis da je jadno da "pravi metalci" uzivaju uz najgore narodnjake uopste nije. Jadno je ogranicavati se na bilo koju vrstu muzike. Totalno se slazem sa Pomorandzicom. Muzika moze biti samo dobra ili losa, da ti se svidja ili ne i vazno je samo da se slusa. Odrasces i ti jednom.
 
NEMOGUCE JE SLUSATI SAMO JEDNU VRSTU MUZIKE.PORED LINKIN VOLIM I EVANESCENSE,A NJIMA NIJE BAS LAKO ODREDITI ZANR.SLUSAM I SYSTEM,KORN,SLIPKNOT....
OBOZAVAM TU MUZIKU,ALI VOLIM I DA IGRAM PA NA ZURKAMA MOGU DA SE OTKACIM UZ BRITNEY I OSTALE GLUPACICE.GRAD NE MOGU DA PODNESEM,ALI IMA MALO DOBRIH PESAMA,MAKAR ZA ZEZANJE.
U MOM DRUSTVU NIKO NE SLUSA ROCK,METAL,HARD CORE I TD.,ALI NAVIKLI SU NA TO PORED MENE[KOD MENE SE VECINOM TO SLUSA,A ONDA SE ONI MENI "SVETE" UZ CITY KAD SAM KOD NJIH].DOBRO,TO JE CISTO IZ ZEZANJA.SVI SU SUPER IAKO TO NE SLUSAJU UPOZNALI SU ME SA DRUGOM KOJI SLUSA ISTE STVARI DA MI NE BI POSTALI DOSADNI[SVASTA KO DA SE LJUDI GLEDAJU PO MUZICI KOJU SLUSAJU].
 
Koliko vidim, vi ste svi dosta mladi i ludi...Voleo bih da vas vidim kako bi reagovali za nekih 5-6 god kad bi procitali vase sadasnje postove!!!
Covek se menja, sazreva, menja mu se ukus, vremenom kapira neke stvari...
Ja sam u 4-5 razredu osnovne slusao Ganse i Cepeline, imao sam starijeg brata koji me je tad malo usmerio, onda mi se strasno zasvidjalo Zabranjeno pusenje, pa u 7. razredu sam otkidao na Metallicu pogotovu Black album, u 8. sam slusao samo Doorse...U srednjoj skoli su se stvari malo izmenile, poceo sam tvrdji gitaristicki zvuk, tipa Yngwie J. Malmsteen, Steve VAi, Joe Satriani, pa gitarska trojka Paco De Lucia, John Mc Laughlin i Al Di Meola...Pa me je ta faza prosla, pa sam poceo malo da slusam pop: Duran Duran, INXS, Depeche Mode...Onda je dosla na scenu elektronska muzika Underworld, Faithless, AStral Projection...Pa sam se na faxu vratio na STinga, pa sam otkidao na trip hop-Massive attack, Tricky, Stereolab...Onda je u moj zivot usao Radiohead, pa su usli Darkvudi, pa disciplina kitchme, pa DrumNbAss, pa sam se lozio na filmsku muziku...A to sto sam zaboravio da napomenem Deep Purple, AC DC,Asian Dub,Rage against, Pearl Jam, Tom Jones, U2, Limp Bizkit, Whitesnake i mnogi mnogi drugi...i posle svega toga mi se sad svidja i Vlado Georgijev i Saban Barjamovic, i Gibonni i Sasa Vasic(ne Matic) i starogradska muzika Mito bekrijo, zute dunje, ruse kose...I kad me neko pita kad se upoznamo sta slusas od muzike sta da mu kazem???Ne znam ni ja, moj odgovor je najcesce SVE...i on posle toga misli da nemam veze sa muzikom i da slusam sta mi se pusti...Pa vam zato kazem dragi moji i drage moje Metalke ili Metallke, Rockeri, Rejveri, Reggaeri da ce te za nekoliko godina i vi izgubiti pripadnost i da ce te poceti da sirite svoj muzicki ukus i da trazite i pronalazite lepo u svakoj muzici!!!
Pozdrav
 
UrBaNiYaK:
Koliko vidim, vi ste svi dosta mladi i ludi...Voleo bih da vas vidim kako bi reagovali za nekih 5-6 god kad bi procitali vase sadasnje postove!!!
Covek se menja, sazreva, menja mu se ukus, vremenom kapira neke stvari...
Ja sam u 4-5 razredu osnovne slusao Ganse i Cepeline, imao sam starijeg brata koji me je tad malo usmerio, onda mi se strasno zasvidjalo Zabranjeno pusenje, pa u 7. razredu sam otkidao na Metallicu pogotovu Black album, u 8. sam slusao samo Doorse...U srednjoj skoli su se stvari malo izmenile, poceo sam tvrdji gitaristicki zvuk, tipa Yngwie J. Malmsteen, Steve VAi, Joe Satriani, pa gitarska trojka Paco De Lucia, John Mc Laughlin i Al Di Meola...Pa me je ta faza prosla, pa sam poceo malo da slusam pop: Duran Duran, INXS, Depeche Mode...Onda je dosla na scenu elektronska muzika Underworld, Faithless, AStral Projection...Pa sam se na faxu vratio na STinga, pa sam otkidao na trip hop-Massive attack, Tricky, Stereolab...Onda je u moj zivot usao Radiohead, pa su usli Darkvudi, pa disciplina kitchme, pa DrumNbAss, pa sam se lozio na filmsku muziku...A to sto sam zaboravio da napomenem Deep Purple, AC DC,Asian Dub,Rage against, Pearl Jam, Tom Jones, U2, Limp Bizkit, Whitesnake i mnogi mnogi drugi...i posle svega toga mi se sad svidja i Vlado Georgijev i Saban Barjamovic, i Gibonni i Sasa Vasic(ne Matic) i starogradska muzika Mito bekrijo, zute dunje, ruse kose...I kad me neko pita kad se upoznamo sta slusas od muzike sta da mu kazem???Ne znam ni ja, moj odgovor je najcesce SVE...i on posle toga misli da nemam veze sa muzikom i da slusam sta mi se pusti...Pa vam zato kazem dragi moji i drage moje Metalke ili Metallke, Rockeri, Rejveri, Reggaeri da ce te za nekoliko godina i vi izgubiti pripadnost i da ce te poceti da sirite svoj muzicki ukus i da trazite i pronalazite lepo u svakoj muzici!!!
Pozdrav

Da znas da ima istine....covek vremenom sazreva i samim tim menja i muzicki ukus.
 
Marduk:
Chester girl:
Ne znam kome sad da odgovrim pre, a puno toga bih rekla, tako da cu pisati u celini...
Pa Ok, delimicno ste u pravu da treba da slusas sta ti se svidja ali ja ne kontam to da neko ko OTKIDA na metall(ne znam zasto ne bih pisala sa dva LL?)moze da se gubi uz one teske narodnjake...Mislim meni licno je to jadno, i po meni pravi metalci to sebi ne dopustaju...Ajd ok, naravno da se ne treba toliko izdvajati,ali sad da ti zbog drustva menjas muziku je strashno glupo...Pa i Mike i ja smo na maturi morale malo kao i uz to, al mi smo se vise zaje*avale,...Nismo imale pojma reci pa smo nesto lupale, ma zezale se totalno...
To je sto se tice tih narodnjaka sto ih ja stvarno ne volim, ma uopste mi se ne svidja ta muzika,... Ne vredi o tome da ni komentarisem. Ali eto oni su kao folk, a najgore je to sto sad i ono sto bi trebalo da bude zabavna muzika kod <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> sve vise i vise podseca na folk...Cast izuzecima, ja inace mislim na "city zvezdice" koje se gotovo stapaju sa "grand zvezdicama", barem po mom vidjenju, al' ni ne pratim ta muzicka desavanja, ono sta znam obicno sam cula od mojih iz razreda jer vecina to voli(osim mene i Mike)...
A ne znam sta je neko(ne znam sad ko) spomenuo da pljujem hopere i tako te...Ja samo mislim da ovi nasi hoperi mnogo imitiraju strane pevace...
Ne znam u koju muziku se ubraja onaj Djus i ono "kes, kolica..."al ja npr. takvu muziku ne bih mogla da slusam...

A znam i to da je ruzno da se dele i cene ljudi po vrsti muzike koju slusaju, ali sta ces, ja priznajem da je meni muzika nesto osnovno sto treba da znam o nekoj osobi i po tome stvarno ja dosta sudim o nekoj licnosti...

Metal se pise iskljucivo sa jednim L, ne zato sto se nekom tako 'oce, vec je pravilno. To sto ti mislis da je jadno da "pravi metalci" uzivaju uz najgore narodnjake uopste nije. Jadno je ogranicavati se na bilo koju vrstu muzike. Totalno se slazem sa Pomorandzicom. Muzika moze biti samo dobra ili losa, da ti se svidja ili ne i vazno je samo da se slusa. Odrasces i ti jednom.


Odrascu naravno, mozda cu i promeniti delimicno muzicki ukus al na narodnjake necu spasti :wink:
 
UrBaNiYaK:
Koliko vidim, vi ste svi dosta mladi i ludi...Voleo bih da vas vidim kako bi reagovali za nekih 5-6 god kad bi procitali vase sadasnje postove!!!
Covek se menja, sazreva, menja mu se ukus, vremenom kapira neke stvari...
Ja sam u 4-5 razredu osnovne slusao Ganse i Cepeline, imao sam starijeg brata koji me je tad malo usmerio, onda mi se strasno zasvidjalo Zabranjeno pusenje, pa u 7. razredu sam otkidao na Metallicu pogotovu Black album, u 8. sam slusao samo Doorse...U srednjoj skoli su se stvari malo izmenile, poceo sam tvrdji gitaristicki zvuk, tipa Yngwie J. Malmsteen, Steve VAi, Joe Satriani, pa gitarska trojka Paco De Lucia, John Mc Laughlin i Al Di Meola...Pa me je ta faza prosla, pa sam poceo malo da slusam pop: Duran Duran, INXS, Depeche Mode...Onda je dosla na scenu elektronska muzika Underworld, Faithless, AStral Projection...Pa sam se na faxu vratio na STinga, pa sam otkidao na trip hop-Massive attack, Tricky, Stereolab...Onda je u moj zivot usao Radiohead, pa su usli Darkvudi, pa disciplina kitchme, pa DrumNbAss, pa sam se lozio na filmsku muziku...A to sto sam zaboravio da napomenem Deep Purple, AC DC,Asian Dub,Rage against, Pearl Jam, Tom Jones, U2, Limp Bizkit, Whitesnake i mnogi mnogi drugi...i posle svega toga mi se sad svidja i Vlado Georgijev i Saban Barjamovic, i Gibonni i Sasa Vasic(ne Matic) i starogradska muzika Mito bekrijo, zute dunje, ruse kose...I kad me neko pita kad se upoznamo sta slusas od muzike sta da mu kazem???Ne znam ni ja, moj odgovor je najcesce SVE...i on posle toga misli da nemam veze sa muzikom i da slusam sta mi se pusti...Pa vam zato kazem dragi moji i drage moje Metalke ili Metallke, Rockeri, Rejveri, Reggaeri da ce te za nekoliko godina i vi izgubiti pripadnost i da ce te poceti da sirite svoj muzicki ukus i da trazite i pronalazite lepo u svakoj muzici!!!
Pozdrav
E ti bas lepo kazes, ne svadjas se ni sa kim, nikome ne zameras, a lepo si to rekao, uglavnom mi se i svidja to sto slusas, jedino to poslednje sto si naveo, te domace pevace ne gotivim preterano, ali postujem tvoje misljenje i razmisljanje,...
Pa kazem ja, mozda cu i promeniti muzicku ukus, ali ne verujem da cu potpuno, ali zaista ne mogu sebe da zamislim kako slusam neke ono narodnjake....
:wink:
 
LuDa_MaLa:
ja mislim da nemoras slusati iskljcivo jednu vrstu muzike npr. ja volim i linkin park i RHCP i riblju corbu onda tu su i indira , pa scooter , riblja corba
ja to volim a to po vrsti nema veze sa vezom tako da se moze lsusati i voleti vise vrsta muzike.
Pa sve sto si navela je totalno drugacije to se slazem i sve je dobro OSIM Indire! E pa da samo nju nisi dodala.....
 
Ne treba podcenjivati ni jedan muzicki pravac ali
svako ima svoj ukus i slusha odredjenu vrstu muzike.
To ne mora biti jedna vrsta a i moze, mada se ukus
tokom vremena moze lako promeniti.
Sto se mene tice metal(l :lol: )je muzika koju najvise i najcesce volim da slusham ali to ne znaci
da je to jedini pravac koji pratim.
Rado slusham i njegove totalne suprotnosti kao sto
su Offspring,Evanescence,The Rasmus i ostalo.
 
Hip Hop slusam uvek jer to mi je jednostavno ogromna ljubav, pored Hip Hopa obozavam Raggae, ali ne ove fazone beene man, elephnat man i tako taj neki elektro raggae nego opusten fazon bob-a marleya, Culture-a, Jazz, Blues, Funk, stvarno muzika za opustanje, a i da pokrene malo obozavam zvuk taj.. JOs slusam i Hard Core, Metal i Rock, Ambient, Soul, DnB, UK Garage.. Ne volim jednostavno da se ogranicavam, jer ne znam zasto bi se ogranicio samo na HH ako i u ovim pomenutim muzickim pravcima ima stvari koje ce da mi se svide.. tako da jednostavno ne mogu da podnesem ogranicene ljude.. Za muziku je potrebna ljubav, a ne samo da se slusa ;)
 

Back
Top