Pomoc- Ana

Khamul

Početnik
Poruka
37
Da li bi neko mogao da pogleda za ovu devojku.

Anamarija.gif

Strasno je nesrecna, i trazi izlaz. Da li se vidi neka profesija koja bi joj odgovarala, ili bolje mesto stanovanja (sad je u domu). Takodje i ljubavni problemi. Venera joj je dosta aflikovana...
Svaka pomoc je cenjena!
 
Poslednja izmena:
Ljubavni problemi dolaze najverovatnije kao sto si i sam rekao od ove Venere. Nju su napali pored Marsa, koji moze doneti gubitke od muskaraca, pa jos on dolazi iz polja gubitaka, a ona je u polju ljubavi, ....njena Venera je u Ovnu sto moze doneti prerano upoznavanje sa intimnostima, da se tako izrazim, ali opet, Venera se ovde ne oseca dobro, nije na svom. Iako je u kuci ljubavi, ona prima jos i aspekte od Neptuna - ovo daje preteranu idealizaciju partnera, nemoguce ljubavi, platonske veze, ljubav na daljinu, kao i od Urana - moguce da njene veze prekidaju naglo i bez objasnjenja, a isto tako moguce u drugom slucaju, sa ovom Venerom, i Suncem u Ribama (mnostvo) da ne moze da se skrasi pored partnera. Moguce je i da ima partnera od kog ne moze da se odlepi, koji je za nju "alfa i omega" i posle prekida. Ne znam da li ima problema sa prijateljima?

Sto se tice posla, lepo su joj aspektovani vladar 5. i 9. mozda neki poducavacki rad sa decom? I jos Venera u 5. kuci (a i Mesec u Vodoliji je tzv. "majka celom svemu", voli da pomogne)... cini mi se da voli decu. Jos ima i Mesec i Sunce u kuci komunikacija, pisanja,lepo aspektovan Merkur, mozda pisanje knjiga za decu? Eto toliko amaterski :)
 
Poslednja izmena:
Da li bi neko mogao da pogleda za ovu devojku.
http://www.astro.com/cgi/showgif.cg...gif&res=100&va=&cid=kqvfileEfOz4t-u1233946512
Strasno je nesrecna, i trazi izlaz. Da li se vidi neka profesija koja bi joj odgovarala, ili bolje mesto stanovanja (sad je u domu). Takodje i ljubavni problemi. Venera joj je dosta aflikovana...
Svaka pomoc je cenjena!

Da li je imala krajem februara neki veliki stres?Stvarno nezgodan period i bojim se da ce potrajati do kraja godine.Natal joj je stvarno nezavidan ali ako uzmemo u obzir da joj je podznak u skorpiji pa jos i vladar PL na ASC-tu u sedistu,rekla bih da i pored unutrasnjeg nezadovoljstva ona ima snage da se izbori sa svim tim,kao fenix..
 
Ma i nije ta Venera toliko strasna koliko aflikacije sa Mesecom,jer orbisi su veliki...jako je zeznut zvadrat Meseca sa Plutonom i asc...Mesec je u konjunkciji sa Saturnom...opet lose a u trecoj je kuci,komunikacije,tako da je zbog toga ona previse osecajna,nekad destruktivna,ali prema sebi(Saturn kvadrat asc)...ali zato je jako inteligentna:) Merkur je dobro aspektovan,i talentovana,za neku umetnost,Pluton je na asc tako da je snazne volje,i prilicno izdrzljiva,samo tesko joj je od tolikih pritisaka
 
Hvala vam svima puno! Pa to je drugarica od moje sestre, tako da je ne znam najbolje. Ali nekako je blokirana. Jako se ogradjuje od ljudi, ne zeli da stupa u veze. Ne znam da li je to neka trauma iz detinjstva ili nesto drugo. Nedruzeljubiva je, tacnije jedina prijateljica joj je moja sestra, a i ona se sad seli, tako da ce ostati sama. I gotovo neprestano je pod stresom, jer zivi u tom domu u kom ih teraju da rade non stop.
Istina je da je jako intaligentna, mozda bas zbog tih problema bolje razume svet i naucila je da iz losih iskustava izvuce neku lekciju...Da li se mozda vidi zivot u inostranstvu ili slicno. Vladar 9 je u 3, pa moze oznacavati dosta putovanja (mislim)? A ima 2 sestre u Svajcarskoj, nije da se bas brinu, ali mozda postoji mogucnost da ode tamo.
Inace ne gnjavim ljude, i ne volim zivotne tragedije, ali ova devojka je stvarno dobra, i zamolila me da proucim, pa sam odlucio da pitam na forumu.
 

Back
Top