Briga o zubima ...

Da li perete zube ( ANketa je anonimna ) ne lazite :)

  • Da , redovno

  • Da , ali na svakih 3-4 dana

  • Da , ali kad se setim 2-3 puta mesecno

  • Ne , nazalost


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ovo je najveca glupost koju sma procitao iz ove branshe, a duze sam na forumu od tebe.

Ovo je upustvo: Kako unishtiti zube u 10 dana?

Sve ovo sto si napisala, su toliko pogubne metode odrzavanja higijene, josh ovo sa sodom, pa ona skida gledj i samo primetno zubi izgledaju belije, u stvari su osteceni toliko da si napravila lep poziv karijezu.

Ja koristim vec 5 godina onu obicnu Kogate pastu za zashtitu od karijeza 85 dinara koshta, najobicniji cetkicu i zubni konac i nemam nijedan karijez u zubima....Katastrofa, tebi kao da imash onaj opsesivni kompulzivni poremecaj cistocom zuba....:dash:

A ja sam uvek mislila da se kaže karjes, a ne karijez. :eek:

Što se toga tiče, ja koristim bilo koju pastu koju kupim u supermarketu i četkicu koja mi prva padne pod ruku, a opet imam sve zdrave zube... pih...
 
ma mala je shansa da cu se u skorije vreme zhvalaviti s nekom :lol:
Imam ja druga posla koja stavljam na prvo mesto
a neverovatno shta sam sanjo nocas, prilazim fantastichnoj crnkinji (one americhke, ne skroz crne nego krem :P ) riba i po, i krnem joj zhvaku a ona me pogleda, nasmeje se i kazhe na technom srpskom "To je najgori poljubac u mom zhivotu" :lol:
Znash kako sam bio ubedachen jutros :D
 
Ubicu se.Moram danas kod zubara.Mama je rekla da ce me ubiti ako ne odem,odlazem vec godinu dana.A jedinica je u pitanju!!!! Ne mogu da podnesem onaj miris,ono zujanje i vsetlo koje ti ide u oci!Ne moguuuuuuuu!
Razmisljam da kazem mami da,kao,isla sam ali ne rade. :(
Znam da necu otici.
 

Back
Top