nemir

Da li uvek neka druga osoba unese nemir u nas svet? Ili je on tu, pritajen, samo ceka da neko pokuca, da dodje pravo godisnje doba, da proklija od kise, pa da zagrebe iznutra? Sta vas cini nemirnim? Ima li to uvek veze sa ljubavlju? Ko vas najcesce/najjace cini nemirnim? I, sta radite onda?

Moj svet je konstantno nemiran.Imam nemirna creva,nemiran san,nemirnu narav,nemiran kurtchitj,nemirne ruke....ja ni ne znam sta je to mir...Po meni,najbliza definicija mira je pauza izmedju 2 nemira.Treba biti nemiran,to je skroz o.k. mislim da mirni ljudi dodju,prodju i niko ni ne zna da su bili tu.Pozivam sve nemirne na Krstarici da se nikada ne smire i ako neko moze da mi odgovori da li se nemiran pise sa odvojenim "ne" ili sve spojeno??
 
Nemir moze da bude druga rec za zaljubljenost. Kad ti nesto nedostaje i tome tezis, covek je nemiran. U ljubavi si ispunjen, dobijas snagu i svakako si blazen, sto je suprotno od nemira u svakom slucaju.
Al' ok, u dvadeset i kusur godina, nisam ni ja ovo kapirala. :lol:

Ne.Mozda je za tebe nemir nedostajanje.Ima ljudi kojima je nemir stanje punoce,zivota.Kojima je nemir mir.Ljubav nije mrtvo stanje.Ljubav je aktivno delovanje na svim poljima.Ljubav je snaga,moc,mir,radost,ispunjenost i kretanje.Ima ljudi kojima je nemir stanje blazenstva,ma koliko ti to cudno zvucalo.I ima ljudi koji nikad ljubav nece prihvatiti kao mrtvo slovo na papiru.....Rec : volim,nista ne znaci bez da to osecas umom,srcem,telom.I to je tako u ljubavi prema ljubavniku,ali i prema detetu.Prema slikanju,kuvanju,pisanju ili bastovanstvu.Ljubav je aktivni cin.
 
A gde ja rekoh da je ljubav mrtvo more, narocito posle poistovecivanja sa snagom? :neutral:
Jos ako procitas moj prvi post, gde sam napisala da ima nemira koji pokrecu i onih destruktivnih onda...:P
 
Ne.Mozda je za tebe nemir nedostajanje.Ima ljudi kojima je nemir stanje punoce,zivota.Kojima je nemir mir.Ljubav nije mrtvo stanje.Ljubav je aktivno delovanje na svim poljima.Ljubav je snaga,moc,mir,radost,ispunjenost i kretanje.Ima ljudi kojima je nemir stanje blazenstva,ma koliko ti to cudno zvucalo.I ima ljudi koji nikad ljubav nece prihvatiti kao mrtvo slovo na papiru.....Rec : volim,nista ne znaci bez da to osecas umom,srcem,telom.I to je tako u ljubavi prema ljubavniku,ali i prema detetu.Prema slikanju,kuvanju,pisanju ili bastovanstvu.Ljubav je aktivni cin.

el da zapisem ovo kao definicuju ?:neutral:
 
ja to zovem da me teraju djavoli....najgore mi je kad ih nemam, kad mi je sve potaman...ulenjim se, smorim i to me polako ubija....volim akciju, dinamiku, probleme za resavanje, trosenje energije koje imam na preter....tek kad se dobro ispucam i sve svoje djavolcice oteram na spavanje smatram da mi je dan dobro prosao.....:D
 
Unese mi nemir laz i nepravda..neke navike koje u tom trenutku ne mogu promeniti iz nekog razloga..sve manje neki negativni ljudi..obicno nema veze s ljubavlju
 
ono sto je zaista ljubav je jedan blazeni mir...ispunjenost i zadovoljstvo, spokojstvo...nema to veze sa mrtvilom niti je mir mrtvilo...glupost
kada kazes nemir ja cujem strasti, ljubomora, nesigurnost, zabrinutost... i sto sta...
 
:lol::think:

Onda je i autorka teme mnooooooogo sharmantna :heart:

Lepa, pomislice neko da te placam za ono sto izjavljujes o meni po Krsti :lol:

Zanimljivo kako ljudi dozivlajvaju razlicito temu, kako je neki povezuju sa ljubavlju, neki samo sa zaljubljenoscu, neki sa negativnim stvarima.....i kako se iz neceg tako jednostavnog, kao sto je tema na forumu, moze uociti razlicitost/raznolikost ljudi...
 
naravno da mozes
sto vise spama, to tema zanimljivija, ili autor intrigantniji
prema tome, udri draga :lol:
a, Venus naravno da placam...kako bi inace bilo ko mogao da lepo misli o meni?
:lol:
 
Lepa, pomislice neko da te placam za ono sto izjavljujes o meni po Krsti :lol:

Zanimljivo kako ljudi dozivlajvaju razlicito temu, kako je neki povezuju sa ljubavlju, neki samo sa zaljubljenoscu, neki sa negativnim stvarima.....i kako se iz neceg tako jednostavnog, kao sto je tema na forumu, moze uociti razlicitost/raznolikost ljudi...
:lol: Opste je poznato da je marketing na LJiSu tvoja zivotna preokupacija.. :lol:
 
a, Venus naravno da placam...
:lol:

Znala sam
yesssmileyf.gif
 

Back
Top