Erogene zone

Steffan:
MUDRICA:
Naravno da smes da pogadjas. `ajde reci da vidimo da li si u pravu.

Ma u pravu sam sigurno ali me je sramota da kazem... :roll:

A da li recimo volis kada ti pristima onako snazno prolazi kroz kosu i masira potiljak, i pritom te recimo jos gricka po onom delu izmedju vrata i ramena? :P

Pa vidi ovako, da, volim. Ali mislim da to uz mene voli 98% devojaka. I pogodio si i nisi jer sam ja mislila na one neuobicajene.
 
MUDRICA:
Steffan:
MUDRICA:
Naravno da smes da pogadjas. `ajde reci da vidimo da li si u pravu.

Ma u pravu sam sigurno ali me je sramota da kazem... :roll:

A da li recimo volis kada ti pristima onako snazno prolazi kroz kosu i masira potiljak, i pritom te recimo jos gricka po onom delu izmedju vrata i ramena? :P

Pa vidi ovako, da, volim. Ali mislim da to uz mene voli 98% devojaka. I pogodio si i nisi jer sam ja mislila na one neuobicajene.

Sta da ti kazem, volim da igram na sigurno.. :wink: Ma i ja sam isto... :roll: ma citam te kao bukvar za odrasle... :P Nego, ti ono bese nesto imas da mi kazes... :roll:
 
Steffan:
MUDRICA:
Steffan:
MUDRICA:
Naravno da smes da pogadjas. `ajde reci da vidimo da li si u pravu.

Ma u pravu sam sigurno ali me je sramota da kazem... :roll:

A da li recimo volis kada ti pristima onako snazno prolazi kroz kosu i masira potiljak, i pritom te recimo jos gricka po onom delu izmedju vrata i ramena? :P

Pa vidi ovako, da, volim. Ali mislim da to uz mene voli 98% devojaka. I pogodio si i nisi jer sam ja mislila na one neuobicajene.

Sta da ti kazem, volim da igram na sigurno.. :wink: Ma i ja sam isto... :roll: ma citam te kao bukvar za odrasle... :P Nego, ti ono bese nesto imas da mi kazes... :roll:

Ne mozes da zakljucis nista samo na osnovu predgovora i sadrzaja. :P
 
MUDRICA:
Hehehe, necu tako da se igram :lol:
ja da ti kazem, a ti ces meni m o z d a reci...tz tz tz... ja ne pricam Volim te tek tako. :roll:
Jedino da se nateram da zevnem...

Vidim da cu morati da se zadovoljim sa jednim zevom... :cry: ajde zevni pa da idem kuci... :P

Stani stani ne zevaj jos!!!! :P Sta recimo ako ti kazem da cu ti sigurno reci ako ti meni kazes? Mozda sam cak spreman i ja tebi prvi da kazem.. e moras priznati da je to vec dobar deal... :P
 
PriStajem, ALI pod jednim uslovom. (Sta cu kad sam nezasita, hahaha)
A uslov je sledeci; uz to da mi ti prvi kazes, navedi jos jednu svoju erogenu zonu. Znas, cisto zbog toga da se ne udaljavamo od teme. A i radoznala sam 8)
 

Back
Top