Endi Marej

JaNkOvIc FaN

Domaćin
Poruka
3.596
E pa bio bi red da se napravi tema o ovom momku.
Momak koji opravdao svoj talenat, ulaskom u najboljih 5 tenisera sveta, osvajanjem Maseters turnira, ulaskom u prvo Grand slam finale, i ostvarivanjem jos fantasticnih rezultata u 09(osvojih Dohu, Roterdam, usao u finale 2 masters turnira zaredom) i da nezaboravim redovnim pobedjivanjem Federera:)
 
  • Podržavam
Reactions: M-M
Kako si ti nestrpljiv da otvoris temu...mogao si sacekati barem da se zavrsi finale:D
U svakom slucaju...omlatio je Del Potra dobro a Troickog jos bolje...:lol:
 
Poslednja izmena:
Pa Noleta vise volim i navijacu za njega naravno, ali moram da priznam da sve vise i vise navijam za Britanca.
mozda lik igra dosadan tenis (koji itekako radi), ali me cesto i zapanji sta sve stigne... a i ovako mi nekako zanimljiv... pa cu ga nazivati shkotom... britanac ce biti samo u situacijama kao sto je urnisanje troickog, ili pobedjivanje novaka u sinsinatiju (koji mu je jedini falio da zaokruzi sve americke masterse)... :lol:
a kad sa druge strane dobije npr. federera- vidim ga u suknji i bez gaca ispod nje (nimalo homosexualno, naravno)! :D
 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: M-M
Pa Noleta vise volim i navijacu za njega naravno, ali moram da priznam da sve vise i vise navijam za Britanca.


...Не знам да ли си пратио раније његове мечеве.....
Увек је током целе игре чачкао или нос или ухо или ..?

Смучио ми се дефинитивно иако то више не чини, али џаба
чим га видим сетим се руке која је копала час нос, час ухо, час...
бљак!
:hahaha:
.
 
Најодвратнији тенисер,..али морала сам да гледам
због Нолета.
Фуј,...победио је.
Сва срећа што није чачкао нос и уши и..
како то уме да ради,...:roll:...одвратно!

.
 
ma treba da bude srecan ako dodje i do 1/2f... a feda pomenuh ne toliko zbog mareja (koji bi jedino protiv njega imao koji procenat sanse) koliko zbog zreba koji me je na rg-u uvek razocaravao...
 
Најодвратнији тенисер,..али морала сам да гледам
због Нолета.
Фуј,...победио је.
Сва срећа што није чачкао нос и уши и..
како то уме да ради,...:roll:...одвратно!

.

Morao sam da sačekam da vidim dali će neko pre mene ovo reći...meni lično "stablo" od tenisera :thumbdown:
 

Back
Top