IZDAJA IZDAJA IZDAJA

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Pa eto docekasmo da Ujke i Siptari budu u NATO zlocinackom savezu ali sad imam samo jedno pitanje za sve a pogotovu za ovde prisutne ... :
zasto predsednik IZDAJNICKE SRBIJE g-din TADIC ili kako mu je ionako prezime ako je vec navodno tu da bi kao predstavljao te "....... SRBE" sto to niko u toj VLADI ne postavi pitanja u vezi HRVATSKO-USTASKOG- progona i istrebljenja tih "tamosnjih" Srba do dana danasnjeg koji dan danas zive kao IZBEGLICE kako u BiH-Srbiji tako i u svom Svetu! Zar nije praksa da ako neka drzava nema resene situacije da nemoze biti primljena itd.? Sta ce sad biti tj sta je sad IZGOVOR pa sad su u NATO ne mozemo protiv SVIH njih ratovati itd. Sto to niko nije postavio kao USLOV za nesmetani Ujkicki ulaz?
A onaj Pacic iz SPS-a se nesto razvako ko marica ha ha ha... On ce da eto Braco i Sestre postavi tj dodeli nase Supovce kao INSTRUKTORE EUzlikovcima da ih nasi uce kako da nam ... na ja u svakom slucaju daleko smo STIGLI!

Diz'se SRBIJO ako te ima jer te u protivnom nece ni BITI a ti samo spavaj i SANJAJ lepi ZUTI SAN o o cemu no bi? ah da SLOBODI i cemu no jos?

SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
 
Живела!
 
О којој издаји је реч? Они ће ући у НАТО, њих нису бомбардовали. Ми нећемо јер нас јесу.
Какве везе сад имају избеглице са тим?

Choveku je verovatno krivo to shto hrvatska nije reshila pitanje proteranih Srba sa te teritorije, niti je isporuchila sve ratne zlochince u Hag a navodno je ispunila sve uslove za ulazak u NATO. Verovatno je bash on jedan od stotine hiljada proteranih iz hrvatske...
Verujem da bi i ti gledao/la na sve to istim ochima. Isto tako razmishljaju i Srbi proterani sa KiM a i mi koji imamo i malo poshtovanja prema sebi. Oni koji su nam oteli deo zemlje, popalili i srushili crkve, manastire i kuce, oni koji su nas proterali sa nashih ognjishta ulaze u pakt sa bandom koja je sve to omogucila i josh u sve to nas i bombardovala. Nashi politichari naravno cute...
Razmisli
 
da li je IZDAJA kad neko protera i pobije toliki narod a tvoj VLADAJUCI vrh nista ne ucini tim povodom,kao npr. zapoceti sa Ujkicima o povratku kako imovine a ono i o Izbeglicama i ostetom za te ljude?!!! Gde je tu tvoj Vladajuci vrh ako niko to ne cini,onda se pitas sta je ? poenta tj svrha? ah pa da oni su sad u NATO paktu i to ce biti izgovor,i onda ce to pitanje da se vremenom potisne jer "oni ce tako HTETI" a ne nas narod! a narod ko narod zaboravice VREMENOM jer tako ce mu biti predavano.Sad neki dan sam gledao da klinci u 2 razredu i NEznaju kad je i od koga SRBIJA i zasto bila BOMBARDOVANA pa sta vi mislite sta ce biti onda tek za 50 god. pa vas nece tek onda nista ni INTERESOVATI. A o KosMetu i da nepricam,zamislite koje su to tek price koje ce biti narednih godina na serviranju MOME-NASEM-SRBSKOM NARODU!!!

SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
 
Sad mozete da vidite da je trebalo 17 njih da procita i da me samo jedan SHVATI sta hocu reci,a toliko njih je procitalo i ISMEVALO se,njima IZGLEDA treba CRTATI da bi SHVATILI ali i onda je pitanje!!!
 
Маусер, слажем се ја скроз али не видим зашто сада тај НАТО мења ситуацију, као да је тек сада наступила некаква издаја. Издаја избеглица од стране српских и хрватских власти траје скоро 15 година, није то ништа ново па да се сада посебно жестимо и љутимо. Знате ли колико људи је провело 15 година по колективним центрима? То не може да им се надокнади никако и ничим а ова власт нажалост не ради ништа да помогне повратак протераних Срба у Српску Крајину.
 
ili pogledajte Vi te tandeme Adem i Kyo SRBIMA naravno prikazuju vesti/vesti sa... tema- kako o KosMetu tako i o SVETU e moji JADNI srbi nasta ste vi spali da vam SIPTAR i HRVAT daju INFORMACIJE za vas VAZNE i od ZNACAJA da biste bili Informisani!!!
 
Nishta chudno...oni to rade na svim temama.
Ismejavaju se sopstvenoj muci.
Sutra ce da kazu kako i mi treba da se prishljampichimo tim banditima. Ulazimo u pakt sa kriminalcima koji su nas rushili i ubijali. Al' to je moderno...tako treba DS!
 

Back
Top