Aprilililili

Ни код мене није било никак'их провала поводом првог априла.
Било је провала других,али то није за ову тему.:p
 
Ma i taman sanjao nesto ,i ona me probudi,negde posle 1 tako sam se iscimao,nije za forum:lol:...a zeznuo sam ih danas ihaha...jedan hteo MENE da predje....i dok je pokusavao ja ga ubedim u nesto deseto,i lik poveruje....eto toliko o tome
 
Mislim da je i 1. April izgubio svoju draž. Nikoga, ali bukvalno nikoga nisam video da se smejao ili zavitlavao zbog tog datuma.
Neverovatno! Ovo mi se desilo prvi put u životu. A nekada je to bio glavni dan za fore i zajebavanje.
 
Ja juche tek ustala ono jedva otvaram ochi,neam pojma ni koji je datum ni nishta i stizhe meni poruka od druga ''Katarina brate stvarno me nervirash..vishe si mi dojadila,smarash me..i ti i dragana me nenormalno nervirate,vishe ste mi se smuchile...'' ja se shlogirala,gledam i ne verujem, kad na kraju poruke ''aprililili'' :) kako sam se ismejala :)
 
ja sam ispaljena danas, jer dotična osoba nije stigla da me zezne juče xD
rekla mi da se seli iz ns-a ovamo u bg i ja sam se žestoko primila, odmah krenula da pričam kako će da bude ovde xD

a za vestisrbija sam odmah skontala, jer je postovala jedna osoba sklona takvim forama, od samog naslova mi je bilo jasno.
 

Back
Top