Ignorisite CG provokatore

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Gledam ove teme od ovog pedofila WEI§HAUPT javno je priznao da je pedofil na forumu LJIS (http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9312048&postcount=22)
I cudim se ljudi zasto pobogu odgovarate na tako jadne teme. Gde on krene i prica nesto u fazonu. U SRbiji mi nemamo sta da jedemo, U Srbiji mi smo varvari., U Srbiji mi svim silama pokusavamo da povratimo CG. U Srbiji smo neokupani necivilizovani i on nam treba da nas nauci :roll::roll::roll:
A onda kaze Crna gora misli sve najgore o Srbiji., Crnoj gori Srbija nista ne znaci itd itd...
Mislim dajte moderatori banujte vise ovoga. ( em sto je pedofil i javno priznao i zbog toga bi moglo da ga banujete) Em sto ovde prica takve nebuloze i siri govor mrznje da je to haos. A ako vec moderacija ne reaguje, barem vi ga iskulirajte. Ili se samo podebavajte sa njime., posto nema smisla odgovarati takvom coveku i takvim temama.
 
Ma daj bre sta se cimas lik je spam masina, ko zna koliko puta su ga banovali i koliko ima laznih nikova. Ne shvataj ozbiljno njegove zvrljotine.
Ma ni ne shvatam ali cisto sam napisala ovo da podsetim i druge da ne bi trebalo da reaguju na njegove teme.

Auuuuu....Sta tolko imas protiv njega?:think:

Pa osim toga sto kaze da je pedofil, i sto otvara koje kakve teme i vredja moj narod, i uopste Novi Sad, i Beograd-nista.
 
Sve si lepo rekla, samo što je on iz Novog Sada... Alias...Banaćanin...itd

Ne ulazim u to ko je. Znam da je imao sto nickova :D. Bitna stvar je smao da ga iskulirau ljudi
Neka banuju WEI§HAUPT-a zbog glupih tema, i neka banuju Anitu zbog jos glupljih tema sa pljuvackim naslovoma.

Ja sam samo rekla sta on kaze, i postavila cak i link. Nigde ja nista drugo nisam rekla. A ako mislis da sam napisala nesto sto on LICNO nije rekao, slobodno mi reci, i skinucu u navodnom postu :D
 
Anita nemam nista ni protiv tebe ni protiv ovo W,..,/.kako vec ali mislim da nije lepo sto ovako ,,javno,, ismevas njega bez njegovog znanja te sam ga uputio na ovo sto se desava ovde...

Nisam ni na njegovoj strani sasvmslucajno klknuo na ovu temu ali sam osetio potrebu da ti kazem ovo!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top