Apotekarka

Pohvala na kvadrat ti nekako dođe k'o jedan na kvadrat, pa se plašim da ostaje samo pohvala!

A dobro.... malo mi dosadno pa se trpam, netjete se valjdaK naljutiti :wink:
 
osim kad kupke ponestane? :mrgreen:

Daj, natjeraj ovu odivu od belomantilne profesije da ponovi tu sličkicu, ako sam dobro shvatio, ovako senilan i usputan! :wink:
 
Evo mene, došla sam sa sveže namontiranom frizurom.
Drago mi je što se tako lepo zabavljate i družite, ali da ne bude neparno, da neko ne bude višak (mada, kad je čovek pametan od viška glava ne boli) eto i mene sa novim slikama u profilu.
Muž mi je otišao da glasa, rekao je da će dopisati Delboja ili zubarku na listiću, pa nek se misle šta je time hteo da kaže, a u međuvremenu preporučujem i njegovu sličicu za pogledati.
Ko ima neki umetnički dojam neka slobodno javi... :wink:
 
apotekarka:
Evo mene, došla sam sa sveže namontiranom frizurom.
Drago mi je što se tako lepo zabavljate i družite, ali da ne bude neparno, da neko ne bude višak (mada, kad je čovek pametan od viška glava ne boli) eto i mene sa novim slikama u profilu.
Muž mi je otišao da glasa, rekao je da će dopisati Delboja ili zubarku na listiću, pa nek se misle šta je time hteo da kaže, a u međuvremenu preporučujem i njegovu sličicu za pogledati.
Ko ima neki umetnički dojam neka slobodno javi... :wink:

Znaci frizura je namontirana.
Ako smem Izneti svoj sud za fotkicu,umetnicki dojam cista desetka...Sto se tice dopisivanja na listic,zahvaljujem,iskreno i od srca,ali na zalost politicka karijera me ne zanima(hvala Bogu).
 

Back
Top