ISDN

Svaka tebi cast ako imas 6Kb/s,mora da ti je neka najnovija centrala i da ti je onaj modem od 150 evrica. :shock:
Meni na 1B ima oko 6,5kb/s ali zato ja imam slobodnu tel. liniju a ti :?:
Greska za download,nije 25 nego 15,izvini :oops:
Koji ti je modem te tako slajka?
Pozdrav :)
 
wizard32:
Svaka tebi cast ako imas 6Kb/s,mora da ti je neka najnovija centrala i da ti je onaj modem od 150 evrica. :shock:
Meni na 1B ima oko 6,5kb/s ali zato ja imam slobodnu tel. liniju a ti :?:
Greska za download,nije 25 nego 15,izvini :oops:
Koji ti je modem te tako slajka?
Pozdrav :)

Centrala mi je standardna Alcatel 1000 switch - najrasprostranjenija digitalna centrala kod nas.

Modem obican eksterni USRobotics 56k USB (serijski je jos bolji ali moja ploca nema serijske portove pa sam ga trampio za USB varijantu).

A ko kaze da ja koristim modem za pristup internetu, ili da nemam vise telefonskih linija? ...

Ako ti je stalo da uvek imas slobodnu liniju, nova linija je 6000 din (ako me secanje sluzi), sto je daleko jeftinije od ISDN-a u svakom pogledu...
 
Nova linije je 6300 a ISDN 7100 :!:
Pa ti vidi sta je isplatljivije.Sa novom linijom ostah na 44kb/s a ovako 64(opciono 128).I mnogo je jednostavnije imati dve linije na jednom broju nego dva broja(ustvari mogu da biram izmedj brojeva xxxx00 i xxxx05).Plus faks brze sljaka!
Pozdrav 8)
 
Kako gde?Lepo pise popust u slučaju otkaza analognog priključka cena 7.122,42din. sve ukupno.Znaci ako imas vec tel.broj da bi ti uveli ISDN treba da platis samo navedenu cenu :D .A sto se tice medjunarodnih ne znam kolike su cene na obicnoj liniji tako da ne mogu da uporedim.
Pozdrav 8)
 
izvinite,sam da vas nesto priupitam.Ne razumem se bas u internet i ostalo,ali kod mene je dial up pristup,56 k modem,a brzina je 115,2kb/s
ima li potrebe za ISDN
 
Pazi ja sam imao analognu centralu na kojoj mi je prosecna brzina bila 1.5k. Sada imam 7.3k (to mi je najcesca brzina) + nema laga + brze connectovanje + slobodan telefon + gomilu dodatnih usluga za 7000din + 100din mesecno. Meni se to zestoko isplati....

Inace kod provajdera cene konektovanja jednim kanalom ISDN-a su iste kao i modemom.... bar kod Verata (690 din)
 
larara:
izvinite,sam da vas nesto priupitam.Ne razumem se bas u internet i ostalo,ali kod mene je dial up pristup,56 k modem,a brzina je 115,2kb/s
ima li potrebe za ISDN

To je greska u driveru za modem.. brzina pristupa modemom nemoze biti veca od 56kbps [7KB/s].
 
larara:
izvinite,sam da vas nesto priupitam.Ne razumem se bas u internet i ostalo,ali kod mene je dial up pristup,56 k modem,a brzina je 115,2kb/s
ima li potrebe za ISDN

To je greska u driveru za modem.. brzina pristupa modemom nemoze biti veca od 56kbps [7KB/s].
 

Back
Top