Uspomene na...slike iz starog dnevnika...

Sedeli smo u studentskoj menzi i pokušavali da pojedemo neke splačine. S vremena na vreme bi iz tanjira vadila po jedno zrno nekuvanog graška i pravila se da će me njime gađati. Imala je fantastične grudi, isticale su se krupnoćom zato što je bila izrazito vitka. Slika je obogaćena nekim praznim pivskim flašama...
 
Pa mnogo toga, pocevsi od skolske zaljubljenosti,prijateljstva-drugarstva ono kada smo sjelili po nekim vikendicama pijuckali veselili se neiskvareno,sretno i srcano,svi smo bili jedno,jedno smo bili mi! Moji drugari i ja...Kada cujem neku pjesmu sjecanja iskoce kao slike :)
Proveli smo toliko vremena i trenutaka zajedno...bilo je pravo...ali eto vrijeme ucini svoje,nije vise kao prije,obaveze,zivot i tako..Nadje se ponekad vremena za kaficu i to....

A djevojke,djevojke,zaljubljen,izbezumljen...:) Divna vremena,ne mogu odrediti tacno neku za sjecanje jer ih je bilo mnogo,ali posebno finih trenutaka...

A sada vrijeme se koristi samo na rad,obaveze,vezu, pa kao zapadne covjek u neku kolotecinu! Ali eto vremenom doslo a tako i duga veza,pa postane predvidljivo sve,ali tako nije ni loshe,svidja mi se!
ccc odskacem od teme...:D
 
Pa da...ne kukamo za proshlim, nego ga se sechamo...
a jednom smo igrali na ulici ispred "crne mace" u Zemunu i bilo je tako super dok smo skakali i smejali se...nema veze shto smo raskinuli sekirama, to je lepo sechanje ostalo...
e da...sećam se kada smo se jurili jedna bivša moja i ja, i trčali oko nekog drveća, dok ona nije udirala glavom o jednu nisku granu...salto mortale
 

Back
Top