KOJA VAM JE OMILJENA REKLAMA?

nije losa ova nova "nije svejedno" : ajde tasta da prosetate malo :lol: !!! I sve ostale "nije svejedno"

noblice, noblice....

Moja omiljena je bila ona za Pepsi, kad riba gleda tipa kako kupuje kosulje...nemam pojma, bas mi se dopala :oops:

najgore su one za zvake, prasak, uloske, a i kafa odavno smaraaaaaaaa ........
 
Naravno da su smor, zbog:
-pustaju ih usred zanimljivog dela serije,emisije,kviza-jer su tada najbolje placene, narocito ako je u pitanju aista popularna emisija
-zato sto skoro nijedna reklama nije nasa, sve same prevedene kopije, slicne fore
-i pustaju za jedan isti proizvod istu reklamu 10000x, dok se ne sete da snime nesto novo, tj. ukradu

Ipak... meni se svidjaju reklame Nije svejedno, posebno ova najnovija sa Milanom Kalenicem i Dzejom, strava je :D
 
K4lee:
JoannaNS:
A tek što mrzim tu reklamu sa svadbom za Lav pivo. :x :x :x
Kad god je vidim, prebacim na drugi program ili stavim na "mute".
meni je s00per do onog dela kad onaj kazhe: "chim kupish nowi auto odma' se zhenim"...aaaaaaa foooj 8)

E ta reklama je stvarno bezveze!
Mrzim kad se one seljačine deru :"To kume"!
I ta nova reklama za "nektar" sa Milanom takođe smara, jer ne mogu tog čoveka organski da podnesem. :roll:
Ta reklama je bila dobre kada je glumio onaj mali , čupavi...
Baš je sladak :)
 
Domace reklame su uglavnom bezveze, sa par sjajnih izuzetaka. Meni se dopadaju kampanje "nije svejedno" i "ili jesi ili nisi", mislim da su originalne i jako dobre... S druge strane, ima i imbecilnih od kojih mi je najgluplja "buci-buci-buc"... Postoji razlog za bizarnost u reklamama i ona ponekad moze da uspe. Ovaj put je potpuno promasila. Cak i ako izuzmemo cinjenicu da je moralna poruka (tipa, skidanje suknje uciteljici) najblaze receno, pogresna. Totalni debilizam.

Bila je jedna dobra reklama za dzez festival u Nju Orleansu. U kolima bez krova voze se trojica ugljesa. Tip sa zadnjeg sedista ugleda pesaka i lupi ove po ramenu - "Yo, pedestrian". Sve se isprave i namrgode, puste neki gansta rep i namrsteno gledaju pesaka. Koji je normalno fin i kulturan student koji uplaseno guta knedle dok se trudi da ne gleda u njih. Pali se zeleno svetlo, automobil krece, crnac na zadnjem sedistu se okrece i kaze "It's clear". Svi se ponovo zavaljuju u sediste, ponovo su nasmejani, lik napred menja muziku, skida rep i pusta neki lagani dzez. Ide tekst "Dzez festival..."

I bila je jedna dobra, mtv dzingl, ili tako nesto... Klinac od nekih pet godina sedi na podu i pokusava da drveni okrugli valjak ugura u cetvorougaonu osnovu. Naravno, ne uspeva iz nekoliko pokusaja. Onda uzima cekic i izudara taj valjak se dok ga ne ugura. Zadnji kadar je donji rakurs cekica i onoga sto je uradio dok u pozadini on odlazi...

I Wrangler je imao genijalnu kampanju "There is a bit of west in all of us". Totalni vrh.
 
за axe
кад се двоје буде у кревету, устају, облаче се скупљајући делове одеће, разбацане на путу од самопослуге, где су се срели, до кревета, и на крају уѕимају своје корпе и настављају својим путем....
е, ако нисте схватили, која је ј е б и г а
:wink: :D :D
 
Primetio sam da se u poslednje vreme i kod nas pocelo ulagati u reklame, jedna od boljih mi je za Lav pivo(iako pivo organski ne podnosim) ali ne ona sa kumom vec ona kad se dvoje muvaju pa on njoj pokloni cvet od etikete(+super izbor muzike) i Dzej nije svejedno; ubedljivo najgluplje reklame su za Fast; i da
svojevremeno JA SAM CENTAR SVETA (MC cigarete)
 
vicente:
за axe
кад се двоје буде у кревету, устају, облаче се скупљајући делове одеће, разбацане на путу од самопослуге, где су се срели, до кревета, и на крају уѕимају своје корпе и настављају својим путем....
е, ако нисте схватили, која је ј е б и г а
:wink: :D :D

Ta reklama je okej.
I meni se sviđa ta za Lav pivo kada onaj gari daje cvet devojci.
:wink:
 
Ja Djordjevica organski ne podnosim, ali dobar je fazon kako mu klinci maznu ice cream.
Mislim da se u poslednje vreme previse pojavljuje na reklamama, KING,Safe(valjda sex) i neka reklama kao kompjuteri deci.

Ne nervira ova sa Milanom i Djejom, cula sam da se babe bunena nju :lol: . Hihihi pronasle su sebe u prici 8)

Jako volim za Lav pivo,uvek otkacim od smeha, narocito kad onaj pajac sa mikrofonom vice: TO KUMEEE! Hahahahaha :lol: :lol:

Pedjina je isto strava, steta sto je malo pustaju. Meni se najvise svidja kad u pozadini reditelj kaze: Dovedi bager ako ne moze lopatom... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
prudentia:
Da li se secate reklama za Vojvodjansku banku: Izbor banke je kao... izbor zubara/ frizera/ obucara?
Meni su te bile fenomenalne.

Hehehehe...i ja sam se tu odusevila :D

A sad mi se svidja reklama za Lav pivo, kad su u onom kaficu, pa momak pravi ruzu od folije sa flase, a sve uz onu nenormalno dobru muziku...Ustvari muzika je ono najbolje, rado bih je posedovala...:wink:
 

Back
Top